Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sustiprinti nervų sistemą

QUOTE(mamulioka @ 2012 01 22, 20:07)
Gal temeles senbuves, patartumet kokia gera priemone nervukams stiprint, be recepto.


Man labai padėjo Herbastress (įeina pasiflora, apyniai, ramunėlės, B6, B12 ir kt.). Pastebėjau, kad mažiau stresuoju, pagerėjo miegas, nebeimu visko taip į širdį thumbup.gif
Atsakyti
Oi, dekui labai, mergaites! Bandysiu ta Herbastressa gal ar Valeradixa. Kazko reikia griebtis, chemijos tai maziausiai noriu, bandysiu siuos, bet jau nerveliai tai ne duok dieve...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 23, 22:03)
Oi, dekui labai, mergaites! Bandysiu ta Herbastressa gal ar Valeradixa. Kazko reikia griebtis, chemijos tai maziausiai noriu, bandysiu siuos,  bet jau nerveliai tai ne duok dieve...




jo jo,kodel dazniausiai moterim nekas su tais nervais doh.gif verysad.gif
as geriau magni b6,paskui neuro,,kaip minejau dar ten viskoiu lasiuku,,tai nzn ,miegas tai lb pageredavo,bet del nervu tai nzn,kazkaip didelio pokycio nepastebejau..as jei lb lb susinervinu,arba matau kad jau saukiu ant vaiko,kad nenuotaikoj atsikeliau,arba siaip uzejo nervu pratrukimai..tai isgeriu valerijonu lasiuku tam kartui,arba per ta diena 3 kartaus isgeriu juos,isipilu siektiek daugiau lasiuku nei rasoma,tai kazkaip tikrai atpalaiduoja siektiek.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 01 24, 11:36)
jo jo,kodel dazniausiai moterim nekas su tais nervais doh.gif  verysad.gif
as geriau magni b6,paskui neuro,,kaip minejau dar ten viskoiu lasiuku,,tai nzn ,miegas tai lb pageredavo,bet del nervu tai nzn,kazkaip didelio pokycio nepastebejau..as jei lb lb susinervinu,arba matau kad jau saukiu ant vaiko,kad nenuotaikoj atsikeliau,arba siaip uzejo nervu pratrukimai..tai isgeriu valerijonu lasiuku tam kartui,arba per ta diena 3 kartaus isgeriu juos,isipilu siektiek daugiau lasiuku nei rasoma,tai kazkaip tikrai atpalaiduoja siektiek.. thumbup.gif



O man valerijonai visai ne schmoll.gif Esu skaicius, kad buna zmoniu, kuriuos valerijonai atvirksciai, ne ramina, o vos ne tonizuoja... Matyt, as prie tokiu... Dar Neuromed lasai gal siek tiek padeda, ir tai, irgi - labiau uzmigima palengvina, bet tas nervavimasis ir nuolatinis puolimas i asaras... swoon.gif Gyvenimas isbalansuoja, gal ir yra tokiu, kurie nepermusamus sarvus turi, bet gal tokiu mazai labai
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 01 23, 18:19)
aciu jum labai 4u.gif
kazkaip jusu palaikymas paspirimas,priverte susimastyti unsure.gif


Nėra už ką 4u.gif Kad tik naudos iš to būtų. Pradžioj mėginkit į kokią savivaldybę nueit ir pažiūrėsit, ką jie siūlo emigrantams dėl kalbos. Manau, kad turėtų būt kažkokie kursai. Gal net ir su vyru, tai būtų geresnis palaikymas Jums pačiai.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 24, 13:00)
Nėra už ką 4u.gif Kad tik naudos iš to būtų. Pradžioj mėginkit į kokią savivaldybę nueit ir pažiūrėsit, ką jie siūlo emigrantams dėl kalbos. Manau, kad turėtų būt kažkokie kursai. Gal net ir su vyru, tai būtų geresnis palaikymas Jums pačiai.



na del kalbos tai zadu LT mokintis Norgu.va..lb bijau,nepasiikiu savimi..atrodo kad ta kalba neismokstama,atrdoo lb sunki...
va kad kas grazintu senus laikus kai buvau jauna,kvaila,kai mokykloje uz dyka mokino Anglu kalbos,o tada kas rupejo doh.gif maniau kad niekada man jos neprireix doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
mano zmona gere nuo nemigos Magnis 24 kapsules, gydytoja sake, kad ramina melisa.
Vaikui pries koncerta irgi daviau- puikiai padeda.
Rekomenduoju. bigsmile.gif

QUOTE(meska @ 2004 04 26, 20:41)
Ar tenka daznai griebtis vaistu stresui, nemigai, isterijoms ar baimems iveikti? Gal yra kokiu patikimu namudiniu budu kaip malsinti stresa-pasidalinkit mamutes. Man pastaruoju metu uzmigti padeda Barbariso saldainis burnoj, o stresa nuima malonus planai apie savaitgali. Taciau gydytoja israse ir Nervosol lasiukus.

Atsakyti
Magnis puikiai padeda, tik reikia pagerti kurį laiką. Nėra žaibinio efekto.
Atsakyti
Dažnos meditacijos, fizinio ir protinio aktyvumo kaita, melisį-mėtų arbatos (tik su saiku, nes jos skatina kraujavimą), gyvūno glostymas, šiaip kokie raminantys veiksmai - mezgimas, sodininkystė ir t.t.smile.gif
Atsakyti
Labai gerai padeda šaukštelis medvilnės aliejaus prieš miegą
Atsakyti
QUOTE(Faghira @ 2014 10 07, 07:56)
Labai gerai padeda šaukštelis medvilnės aliejaus prieš miegą


oho, apie toki alieju pirma karta isgirdau bigsmile.gif ta prasme jis ramina labai? 4u.gif
Atsakyti
o man brendžio taurelė arba vyno biggrin.gif
Atsakyti