Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyksta "antrininkų" sekimas?

QUOTE(SuperMama @ 2006 01 15, 16:35)
Žinai, dar labai seniai forume stebėjau vieną tokį dalyką. Viena dalyvė susiruošė visiškai sudirbti kitą. Kadangi jos noro niekas nepalaikė, ji buvo prisijungusi net 6 ! nikais ir toje temoje sudarė tokį įspūdį, kad vos ne pusė forumo buvo prieš  jos priešę.


doh.gif ar taip gali but? x-failai cia smile.gif ir kaip baigesi tai dalyvei su 6-iais nikais? siaubas kazkoks, isvaryt is forumo be teises sugrysti tokius mad.gif

QUOTE(SuperMama @ 2006 01 17, 18:51)
Senbuvius mes saugome neribotą laiką.  biggrin.gif


o ne visai senbuvius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lial_ka @ 2007 07 24, 18:58)
o ne visai senbuvius?  g.gif


taip pat. biggrin.gif
Atsakyti
tai taip ir nesupratau blush2.gif jeigu mes su seserimi esame uzsiregistrave skirtinkais nikais, bet naudojames tuo paciu kompiuteriu(tas pats ir IP) tai mes busime kaip nors baudziamos ar ne? ir kaip jus atsekate ar tai netas pats asmuo?
zinau toki atveji kai forume prisimelavusi dalyve buvo demaskuota, nes noredama save apginti prisiregistravo dar vienu niku, ir bendravo su savimi lotuliukas.gif bei gyne save, nes buvo gan smarkiai prisimelavusi, bet ja suseke ten per IP ar kazkaip panasiai, bet kiek zinau tai ji tik ispejima gavo blush2.gif o dabar net kartais uzsuka i foruma pasisakyti. man tai ji netrugdo, bet smalsu kaip bus su manimi ir seserimi, ar moderatosiai ir administratoriai nepagalvos, kad cia panasi situacija? tiesa mes tarpusavyje nebendraujame lotuliukas.gif , nes mes abi skirtingose temose plepame ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiqtea: 04 vasario 2008 - 12:40
QUOTE(Wiqtea @ 2008 02 04, 12:38)
tai taip ir nesupratau blush2.gif  jeigu mes su seserimi esame uzsiregistrave skirtinkais nikais, bet naudojames tuo paciu kompiuteriu(tas pats ir IP) tai mes busime kaip nors baudziamos ar ne? ir kaip jus atsekate ar tai netas pats asmuo?
zinau toki atveji kai forume prisimelavusi dalyve buvo demaskuota, nes noredama save apginti prisiregistravo dar vienu niku, ir bendravo su savimi lotuliukas.gif  bei gyne save, nes buvo gan smarkiai prisimelavusi, bet ja suseke ten per IP ar kazkaip panasiai, bet kiek zinau tai ji tik ispejima gavo blush2.gif  o dabar net kartais uzsuka i foruma pasisakyti. man tai ji netrugdo, bet smalsu kaip bus su manimi ir seserimi, ar moderatosiai ir administratoriai nepagalvos, kad cia panasi situacija? tiesa mes tarpusavyje nebendraujame lotuliukas.gif , nes mes abi skirtingose temose plepame ax.gif

Ne nebausime, bent jau tol, kol neiškils įtarimų dėl to, kad dalyvauja vienas asmuo.
Jeigu vienoje temoje du nickai, kurių IP yra vienodas susivienys prieš kažką, arba atvirkščiai kels vėjus ir kurs intrigas - tada abudu nickai bus nubausti.
Tas pats ir su skelbimų lenta, jeigu abu nickai pardavinės tą patį daiktą (pakaitom ar vienu metu) ir tą suseksim - bus baudžiama.

Mes netikrinam absoliučiai visų dalyvių IP ir antrinius vardus, o tik tų, kurie sukėlė įtarimą.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 02 04, 19:23)
Ne nebausime, bent jau tol, kol neiškils įtarimų dėl to, kad dalyvauja vienas asmuo.
Jeigu vienoje temoje du nickai, kurių IP yra vienodas susivienys prieš kažką, arba atvirkščiai kels vėjus ir kurs intrigas - tada abudu nickai bus nubausti.
Tas pats ir su skelbimų lenta, jeigu abu nickai pardavinės tą patį daiktą (pakaitom ar vienu metu) ir tą suseksim - bus baudžiama.

Mes netikrinam absoliučiai visų dalyvių IP ir antrinius vardus, o tik tų, kurie sukėlė įtarimą.

tai reiskia man nera ko nerimauti kad busiu nubausta smile.gif aciu uz aisku atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 02 04, 20:23)
Tas pats ir su skelbimų lenta, jeigu abu nickai pardavinės tą patį daiktą (pakaitom ar vienu metu) ir tą suseksim - bus baudžiama.

o koki jie nusikaltima darys? kodel negalima pardavineti to paties daikto, jei tą daiktą parduoti nedraudziama?
Atsakyti
QUOTE(catcher @ 2008 02 21, 19:57)
o koki jie nusikaltima darys? kodel negalima pardavineti to paties daikto, jei tą daiktą parduoti nedraudziama?

būna taip, kad apgavikė pardavėja, kurių deja dabar paliko daugiau Sm, siūlys kažkokį daiktą, tada ateis tipo pirkėja, kitu niku, bet žmogus tai tas pats, ir rekomenduos ją kaip gerą pardavėją, pirkit tikrai neapgaus ir t.t.t.t.t nes dabar jau rizikinga pirkti iš tik ką prisiregistravusių.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 02 22, 00:36)
būna taip,  kad apgavikė pardavėja, kurių deja dabar paliko daugiau Sm, siūlys kažkokį daiktą, tada ateis tipo pirkėja, kitu niku, bet žmogus tai tas pats, ir rekomenduos ją kaip gerą pardavėją, pirkit tikrai neapgaus ir t.t.t.t.t  nes dabar jau rizikinga pirkti iš tik ką prisiregistravusių.

o tai taip iseina, kad tika prisiregistraves negali pardavineti ? blink.gif ar tiesiog turi kazkiek laiko buti aktyvus ir tada bus leista ? Jei taip tai koks tai laikotarpis ?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 04 17, 22:04)
O man idomus truputi kitas dalykas. Na, tarkim zinoma, kad vienas asmuo prisiregistraves bent jau keliais nickais (labai panasiais), rasineja izeidziancias zinutes, tokias kaip pvz. cia: http://www.supermama...;#entry26140277
taciau jis nera nei ispejamas, nei nubaudziamas. Kodel?
Jei aiskiau, tai kalbu apie Blondina Nr..... (tu numeriu begales). Atkreipkit demesi i jo zinutes, dauguma ju vien izeidimai, tokie kaip "tu durna", "tu kvaila" ir pan. Na, ar galima tai toleruoti? Jei uz tai negalima nubausti, tai uz ka tada?

todėl, kad kuria nikus neribotai, jis yra įspėjamas, ir užšaldomas, bet dauginasi kaip matote.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 04 17, 22:04)
O man idomus truputi kitas dalykas. Na, tarkim zinoma, kad vienas asmuo prisiregistraves bent jau keliais nickais (labai panasiais), rasineja izeidziancias zinutes, tokias kaip pvz. cia: http://www.supermama...;#entry26140277
taciau jis nera nei ispejamas, nei nubaudziamas. Kodel?
Jei aiskiau, tai kalbu apie Blondina Nr..... (tu numeriu begales). Atkreipkit demesi i jo zinutes, dauguma ju vien izeidimai, tokie kaip "tu durna", "tu kvaila" ir pan. Na, ar galima tai toleruoti? Jei uz tai negalima nubausti, tai uz ka tada?

aš siūlau į tokį tiesiog nereaguoti,visai nekreipti dėmesio... jam/jai gi azartas,kuri čia įsiskaudins,kuri paskųs ir pan. Tokius žmones aš vadinu forumo agresoriais,kuriuos tiesiog reikia apeti ir viskas wink.gif kai nienas neberaguos-išeis į kitą forumą,kur kažkas reaguoja į replikas ir t.t.
Atsakyti
O as susiduriau stai su kokia problema.Viena forumiete apsauke,kad naudojuos 3 nickais,nors turiu susikurus tik si vieninteli.Kilo konfliktas,kurio metu isimaise moderatore.Tikejausi,kad pagaliau bus viskas sustatyta i savo vietas,taciau gavau zinute,kad naudojuos 3 nickais ir turiu pasirinkti viena is ju doh.gif man pripersamais nickais prisiregistravusia mergina gerai pazystu ji yra mano drauge ir kaimyne(as gyvenu pirmame aukste,jinai 8).Ar gali buti vienodi musu IP ir jei taip,tai kaip man irodyti,kad as tai AS!!!!,nes man bandoma pripirsti ir jos varda bei pavarde verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nataly32 @ 2011 02 07, 09:04)
O as susiduriau stai su kokia problema.Viena forumiete apsauke,kad naudojuos 3 nickais,nors turiu susikurus tik si vieninteli.Kilo konfliktas,kurio metu isimaise moderatore.Tikejausi,kad pagaliau bus viskas sustatyta i savo vietas,taciau gavau zinute,kad naudojuos 3 nickais ir turiu pasirinkti viena is ju doh.gif man pripersamais nickais prisiregistravusia mergina gerai pazystu ji yra mano drauge ir kaimyne(as gyvenu pirmame aukste,jinai 8).Ar gali buti vienodi musu IP ir jei taip,tai kaip man irodyti,kad as tai AS!!!!,nes man bandoma pripirsti ir jos varda bei pavarde verysad.gif



Ir tais paciais kremais prekiaujat? Tai kokia beda? abi prekiaukit vienu niku lotuliukas.gif
Atsakyti