Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyksta "antrininkų" sekimas?

QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 07, 15:44)
Ir tais paciais kremais prekiaujat? Tai kokia beda? abi prekiaukit vienu niku  lotuliukas.gif

Jeigu vienos firmos tai nereiskia,kad tais paciais.o jus turbut vienetiniais prekiaujat,kuriu daugiau nieks nebeturi tongue.gif o kaltinimas dabar jau toks,kad mes abi vienu nicku naudojames schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nataly32 @ 2011 02 07, 13:52)
Jeigu vienos firmos tai nereiskia,kad tais paciais.o jus turbut vienetiniais prekiaujat,kuriu daugiau nieks nebeturi tongue.gif o kaltinimas dabar jau toks,kad mes abi vienu nicku naudojames schmoll.gif



O jus gal dvynes? Nes kvepalus ir tuos vienodus pardavinejat Paco Rabane ir kiekis tas pats ir kvepalu skelbimuose tuo paciu stiliumi juos ir apibudinat biggrin.gif Tai jau cia reikia arba buti visisku durnium, kad galvoti, kad Jus du zmones arba sirgti asmenybes susidvejinimu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 07, 16:03)
O jus gal dvynes? Nes kvepalus ir tuos vienodus pardavinejat Paco Rabane ir kiekis tas pats ir kvepalu skelbimuose tuo paciu stiliumi juos ir apibudinat  biggrin.gif  Tai jau cia reikia arba buti visisku durnium, kad galvoti, kad Jus du zmones arba sirgti asmenybes susidvejinimu  lotuliukas.gif

o zinutes kai vienu laiku rasom,sito nepastebejote.o gal as ir keturias rankas turiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataly32: 07 vasario 2011 - 15:05
QUOTE(nataly32 @ 2011 02 07, 14:05)
o zinutes kai   vienu laiku rasom,sito nepastebejote.o gal as  ir keturias rankas turiu g.gif



Vienu prisedimu taip sakant, cia tai jau labai paprasta viena nika isjungti ir kita ijungti biggrin.gif Ir beje Jusu abieju zinuciu laikas skiriasi per kelias minutes, taigi nieko cia sudetingo parasyti is vieno, o veliau is kito mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 07 vasario 2011 - 15:11
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 07, 16:09)
Vienu prisedimu taip sakant, cia tai jau labai paprasta viena nika isjungti ir kita ijungti  biggrin.gif

tai butent ,turi viena isjungti,o kita ijungti,o kaip vienu metu parasyti i skirtingas temas?Jei jus tokia protonga,tai gal paaiskinsite man durnai.O tiesa pasakius manau,kad jus senbuves paprasciausiai norite isstumti mane is parfumerijos,nes kitaip nesuprasciau jusu nusistatymo pries mane.Konkurencija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 07, 16:09)
Vienu prisedimu taip sakant, cia tai jau labai paprasta viena nika isjungti ir kita ijungti  biggrin.gif

tai butent ,turi viena isjungti,o kita ijungti,o kaip vienu metu parasyti i skirtingas temas?Jei jus tokia protonga,tai gal paaiskinsite man durnai.O tiesa pasakius manau,kad jus senbuves paprasciausiai norite isstumti mane is parfumerijos,nes kitaip nesuprasciau jusu nusistatymo pries mane.Konkurencija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataly32 @ 2011 02 07, 14:16)


tai butent ,turi viena isjungti,o kita ijungti,o kaip vienu metu parasyti i skirtingas temas?Jei jus tokia protonga,tai gal paaiskinsite man durnai.O tiesa pasakius manau,kad jus senbuves paprasciausiai norite isstumti mane is parfumerijos,nes kitaip nesuprasciau jusu nusistatymo pries mane.Konkurencija smile.gif



Jus ne vienu metu parasot, o keliu minuciu skirtumu ir niekas Jusu niekur nestumdo, prekiaukit i sveikata biggrin.gif
Atsakyti

 i 
Pranešame, kad patikrinus duomenis ir gavus atsakymus iš narių, pirkusių iš nataly32 ir Neilaaa, nepasitvirtino įtarimas, kad tai būtų vienas ir tas pats asmuo.

Kitą kartą iškilus problemai/konfliktui prašome iškart kreiptis į moderatores arba pranešti Greitojo reagavimo padaliniui, o ne viešai temose tą aptarinėti. Ačiū.
Atsakyti
mes su sese naudojamės vienu kompu na ir ką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gausim baudą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataly32 @ 2011 02 07, 16:16)
tai butent ,turi viena isjungti,o kita ijungti,o kaip vienu metu parasyti i skirtingas temas?

atsidarius dvi skirtingas naršykles ax.gif pvz: operoj užsiregistruoji X vardu, o kokioj chrome Y vardu. Atsidarai du langus ir rašai. Paprasta smile.gif Netaikau tau asmeniškai,bet tik atsakau į tavo klausimą.
Atsakyti
Klausimas ar draudziama du nikus turet ? turiu tik viena biggrin.gif Gal kada ir antro prireiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerta @ 2011 12 13, 14:57)
Klausimas ar draudziama du nikus turet ? turiu tik viena biggrin.gif Gal kada ir antro prireiks biggrin.gif


Iš forumo taisyklių:

6. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui, arba norint sukelti ginčą/intrigą), išskyrus tam tikrus atvejus ( pvz., nepatogu savo tikru vardu užduoti klausimą konsultantui ar rašyti "Kertelėje sielai" ir t.t.).

Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 15, 15:27)
Jau ne vieną kartą rašiau, kad tokios galimybės forume nėra. Negalima užduoti pagal paiešką, kad rastų visus sakykim parašiusius mažiau nei 5 žinutes ir neprisijungusius jau 3 mėn. ir paspaudus vieną mygtuką ištrinti iškart visus.
O po vieną dalyvį ieškoti ir trinti (kai jų yra virš  20.000) tikrai neturiu nei laiko nei noro, yra žymiai svarbesnių darbų. Jei norite pakeisti vardą ir matote kad toks dalyvis jau seniai nedalyvauja, galite apie tai parašyti atitinkamoje temoje ir tada žinoma tas dalyvis bus ištrintas, o jums suteiktas tas nikas.parašyk adresu forumas@supermama.lt koks tavo nikas buvo anksčiau.


Kur galima tai parašyti?
Atsakyti