Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

Mums nauju isvakarese patebe rudai, matesi kai wc pop.nusivaliau, tai vaziavom i ligonine kita ryta. buvo pati geriausia naujametine dovana savo mazuliuka pamatyti per echo wub.gif sveikas, nieko blogo jam paciam, matomai del gimdos kaklelio ektopriono ar pan. paeme tepineli del viso pikto. po menesiuko vel eisim i pasimatyma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 03, 04:42)
Mums nauju isvakarese patebe rudai, matesi kai wc pop.nusivaliau, tai vaziavom i ligonine kita ryta. buvo pati geriausia naujametine dovana savo mazuliuka pamatyti per echo  wub.gif  sveikas, nieko blogo jam paciam, matomai del gimdos kaklelio ektopriono ar pan. paeme tepineli del viso pikto. po menesiuko vel eisim i pasimatyma  wub.gif


tai gerai, kad viskas gerai 4u.gif o i kokia ligonine vaziavot?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2011 01 02, 19:34)
si virusa gali pati turet ilgai ir nezinot kad turi, kol nenusilpsta organizmas ir nepaumeja, tada atsiranda simtumai ir t.t. Bet jei sergi ir nera simtomu ir organizmas stiprus, tai kudikiui nekenkia, kiek skaiciau

tai va o jei ta virusa dabar aptiktu tai ir pergyventum visa nestuke.gif ar tikrai nieko lelytei nenutiks ar bus sveikas... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(malvina @ 2011 01 03, 10:39)
tai gerai, kad viskas gerai 4u.gif o i kokia ligonine vaziavot?

jie Airijoj gyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
Papildyta:

jie Airijoj gyvena mirksiukas.gif
[/quote]

aisku, o galvojau kurioj ligoninej puola echoskopijas daryti tik atvaziavus 4u.gif
skaiciau nescia.lt, kad 9 savaite tepimas gali buti del besiformuojancio gleiviu kamscio
Atsakyti
[quote=malvina,2011 01 03, 13:42]
Papildyta:

jie Airijoj gyvena mirksiukas.gif
[/quote]

aisku, o galvojau kurioj ligoninej puola echoskopijas daryti tik atvaziavus 4u.gif
skaiciau nescia.lt, kad 9 savaite tepimas gali buti del besiformuojancio gleiviu kamscio
[/quote]

Jau baigiu nusiraminti wub.gif gal tikrai nieko cia baisaus
Atsakyti
jei hematomos (tokia kaip kraujosruva) nemate echoskopu, tikrai turetu buti viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 03 sausio 2011 - 20:06
pradedam sesta savaite thumbup.gif kolkas jauciames puikiai, gal tik ryte labai silpna buvo, bet dar kelis posmus nusnaudziau ir viskas OK thumbup.gif dar nelabai jauciuosi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(3mamavita @ 2011 01 05, 13:34)
pradedam sesta savaite  thumbup.gif kolkas jauciames puikiai, gal tik ryte labai silpna buvo, bet dar kelis posmus nusnaudziau ir viskas OK  thumbup.gif dar nelabai jauciuosi nestuke.gif


sveikinu ta grazia proga 4u.gif
Atsakyti
o man dar vienas pozymis doh.gif vos dantukus issivalau. galiniu negaliu beveik, nes ziaugcioju, turbut vemciau jei giliau valyciau. Save vadinu meska, nes turbut nepakenktu ziemos miegas, galeciau nesikelti is lovos ir miegociau 24 valandas. gal ko truksta man
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 05, 15:05)
o man dar vienas pozymis  doh.gif  vos dantukus issivalau. galiniu negaliu beveik, nes ziaugcioju, turbut vemciau jei giliau valyciau. Save vadinu meska, nes turbut nepakenktu ziemos miegas, galeciau nesikelti is lovos ir miegociau 24 valandas. gal ko truksta man

tiek prisiskaitom apie tuos pirmus pozymius.., o kai jie islenda tai galvojam ar viskas normalu cia g.gif , kad ir as va atsikeliau siandien 10:30 biggrin.gif ,o dabar va sedziu ir dar atrodo taip nusnausciau... tiesiog organizmas pratinasi prie naujos busenos, dabar dirba ne uz viena, o uz du mirksiukas.gif
ir siaip turbut nori, kad primazintum gyvenimo tempa, kad maziukui daugiau poilsio ir laiko skirtum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 05, 16:05)
Save vadinu meska, nes turbut nepakenktu ziemos miegas, galeciau nesikelti is lovos ir miegociau 24 valandas. gal ko truksta man


as irgi mielai miegociau ir miegociau, atejus i darba taip ir norisi griut po stalu pagulet lotuliukas.gif
manau, cia normalu, organizmui stresas persitvarkant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 05 sausio 2011 - 14:37
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 05, 15:05)
o man dar vienas pozymis  doh.gif  vos dantukus issivalau. galiniu negaliu beveik, nes ziaugcioju, turbut vemciau jei giliau valyciau. Save vadinu meska, nes turbut nepakenktu ziemos miegas, galeciau nesikelti is lovos ir miegociau 24 valandas. gal ko truksta man

tai siulau gerai paskalauti paskui juos su skysciu smile.gif vistiek bent kazkokia apsauga dantukam 4u.gif arba kramtukes pakramtyk po valgio, tik reikia rasti skoni kuris tiktu smile.gif
Atsakyti