Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(3mamavita @ 2010 12 30, 11:12)
o mane jau vyras pradeda lepinti, nors dar nesijauciu labai  nestuke.gif tik zinau, kad kazkas pilvuky pupso smile.gif

o manes vyras visai nelepina verysad.gif pirmas musu vaikas, tai nezino koks dziaugsmas, dar tik bijo, pasimetes ir nesielgia su manim kitaip, sako poto dar islepsiu unsure.gif
Atsakyti
dzemute lepink pati save, o tiksliau savo leliuka mirksiukas.gif vyrai niekada nesupras ka reiskia buti mama smile.gif As is saviskio nelabai ka pastebiu, bet jis visada mane lepina ir prisipazystu islepino doh.gif

Man toks klausimukas iskilo g.gif gal padesit issiaiskinti.
Echoskopo eisiu privaciai sausio 6 diena, tai bus beveik 10 savaiciu. einu privaciai, nes i ligonine tik vasario 6d. - tada bus jau 14 sav. Kaip manot ar leliukui nepakenks choskopas, o tiksliau 2 - 10 ir 14 sav.????
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 30, 13:26)
o manes vyras visai nelepina  verysad.gif  pirmas musu vaikas, tai nezino koks dziaugsmas, dar tik bijo, pasimetes ir nesielgia su manim kitaip, sako poto dar islepsiu  unsure.gif


manes irgi nelepina, reikia prasyt kad ta ir ana padarytu, musu irgi pirmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 30, 13:22)
dzemute  lepink pati save, o tiksliau savo leliuka  mirksiukas.gif  vyrai niekada nesupras ka reiskia buti mama  smile.gif  As is saviskio nelabai ka pastebiu, bet jis visada mane lepina ir prisipazystu islepino  doh.gif

Man toks klausimukas iskilo  g.gif  gal padesit issiaiskinti.
Echoskopo eisiu privaciai sausio 6 diena, tai bus beveik 10 savaiciu. einu privaciai, nes i ligonine tik vasario 6d. - tada bus jau 14 sav. Kaip manot ar leliukui nepakenks choskopas, o tiksliau 2 - 10 ir 14 sav.????

na mano gine sako, kad kuo maziau tuo geriau, bet kaikurios kas menesi darosi ir nieko.As tai eisiu kai bus jau lyg 11 sav
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 30, 13:22)
dzemute  lepink pati save, o tiksliau savo leliuka  mirksiukas.gif  vyrai niekada nesupras ka reiskia buti mama  smile.gif  As is saviskio nelabai ka pastebiu, bet jis visada mane lepina ir prisipazystu islepino  doh.gif

Man toks klausimukas iskilo  g.gif  gal padesit issiaiskinti.
Echoskopo eisiu privaciai sausio 6 diena, tai bus beveik 10 savaiciu. einu privaciai, nes i ligonine tik vasario 6d. - tada bus jau 14 sav. Kaip manot ar leliukui nepakenks choskopas, o tiksliau 2 - 10 ir 14 sav.????

pakenkt tai nepakenks ax.gif o tai kur taip skubi?
Papildyta:
QUOTE(malvina @ 2010 12 30, 14:58)
manes irgi nelepina, reikia prasyt kad ta ir ana padarytu, musu irgi pirmas 4u.gif

Na kai jau ketvirtus nesiosit tai tikrai zinos kaip palepinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3mamavita: 30 gruodžio 2010 - 16:06
QUOTE(3mamavita @ 2010 12 30, 17:06)

Na kai jau ketvirtus nesiosit tai tikrai zinos kaip palepinti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

maniskis kate labiau rupinasi ir myluoja negu mane verysad.gif o ir as pikta bunu kaip sirse, kad demesio nerodo, o ir siaip pyktis vis ima del smulkmenu
Atsakyti
[Na kai jau ketvirtus nesiosit tai tikrai zinos kaip palepinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]

tau jei tikrai , o jei nezinos, tai bent busim ismokusios iki to laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau, tai dauguma nestuke.gif 6 sav jau echo dariusios, knyga raso 6-8 savaite reikia echo pasidaryti, tik echo gali parodyti ar nestumas vietoje ar vaisius vystosi tinkamu tempu ir dar visokiu dalykeliu blush2.gif Mamos gi busim, tai rupintis normalu manau wub.gif

dzemute girdejau apie kazkoki tyrima jei su katyte nescioji gyvena. ar darei kazka? Del lepinimo galvoju, kad taviskis nenori pasirodyti, kad labai jam tu rupi, buna tokiu vyrisku vyru labai...kai apsipras labiau gal prades rupintis. o kiek jums savaiciu??? mirksiukas.gif

O gal tik tau atrodo kad nesirupina, nes man tai tik dar labiau isaugo tas demesio troskimas kai nestuke.gif tik kartais sustoju, pagalvoju, kad visi mes zmones, turim ir kitus suprasti ir vyrus pacios palepinti. Jie manau tyliai daug masto, gal ne tokie emocingi wub.gif

Oho 4 vaikai??? 4u.gif cia jau ne kiekviena seima ryztasi thumbup.gif I darbeli turbut tikrai jau neiseina, 4 apziureti ne juokas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 30 gruodžio 2010 - 17:40
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 30, 18:32)
Kiek skaiciau, tai dauguma  nestuke.gif  6 sav jau echo dariusios, knyga raso 6-8 savaite reikia echo pasidaryti, tik echo gali parodyti ar nestumas vietoje ar vaisius vystosi tinkamu tempu ir dar visokiu dalykeliu  blush2.gif Mamos gi busim, tai rupintis normalu manau  wub.gif

dzemute  girdejau apie kazkoki tyrima jei su katyte nescioji gyvena. ar darei kazka? Del lepinimo galvoju, kad taviskis nenori pasirodyti, kad labai jam tu rupi, buna tokiu vyrisku vyru labai...kai apsipras labiau gal prades rupintis. o kiek jums savaiciu???  mirksiukas.gif

O gal tik tau atrodo kad nesirupina, nes man tai tik dar labiau isaugo tas demesio troskimas kai  nestuke.gif  tik kartais sustoju, pagalvoju, kad visi mes zmones, turim ir kitus suprasti ir vyrus pacios palepinti. Jie manau tyliai daug masto, gal ne tokie emocingi  wub.gif

Oho 4 vaikai???  4u.gif  cia jau ne kiekviena seima ryztasi thumbup.gif  I darbeli turbut tikrai jau neiseina, 4 apziureti ne juokas  thumbup.gif

na mano dickiai labai jau savarankiski thumbup.gif apie juos jau mazai sokineti bereikia, tik reikia su kiekvienu laiko atrasti ir pabendrauti ax.gif smile.gif, o i darbuka neinu, rupinuosi savo zmogeliukais, gyvenam name tai vietos visiem pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 12 30, 18:32)
:
dzemute  girdejau apie kazkoki tyrima jei su katyte nescioji gyvena. ar darei kazka?

toksoplazmoze, man gydytoja sake, kad nera reikalo daryti, nes sia liga gali apsikresti ir ne nuplautos darzoves, ar mesos gerai neapdorotos, na bet sako jei neturi kur pinigu deti tai gali darytis, as kadangi gerai jauciuosi tai nedariau to tyrimo, tik katytes kraika tvarkyti perleidau vyrui, nes ne nuo kates o nuo jos ismatu uzsikrest galima, bet ir tai klausimas ar tavo kate ja dar turi.Man pasake, kad gyvenk ramiai ir toliau augink savo kate, tai as taip ir darau, nes prisigalvot ligu visokiu galim.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 31, 12:57)
toksoplazmoze, man gydytoja sake, kad nera reikalo daryti, nes sia liga gali apsikresti ir ne nuplautos darzoves, ar mesos gerai neapdorotos, na bet sako jei neturi kur pinigu deti tai gali darytis, as kadangi gerai jauciuosi tai nedariau to tyrimo, tik katytes kraika tvarkyti perleidau vyrui, nes ne nuo kates o nuo jos ismatu uzsikrest galima, bet ir tai klausimas ar tavo kate ja dar turi.Man pasake, kad gyvenk ramiai ir toliau augink savo kate, tai as taip ir darau, nes prisigalvot ligu visokiu galim.

Mes ir turim katyti, tik jis viska lauke daro.O zinau, kad viena pasidare ta testa ir buvo teigiamas , o po to daktare sako neisku ar apsikretei niescia ar pries nes jei preis tai kazkaip nelabai pavojinga. Svarbiausia lelyte gime sveika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(3mamavita @ 2011 01 01, 14:42)
Mes ir turim katyti, tik jis viska lauke daro.O zinau, kad viena pasidare ta testa ir buvo teigiamas , o po to daktare sako neisku ar apsikretei niescia ar pries nes jei preis tai kazkaip nelabai pavojinga. Svarbiausia lelyte gime sveika  thumbup.gif

si virusa gali pati turet ilgai ir nezinot kad turi, kol nenusilpsta organizmas ir nepaumeja, tada atsiranda simtumai ir t.t. Bet jei sergi ir nera simtomu ir organizmas stiprus, tai kudikiui nekenkia, kiek skaiciau
Atsakyti