Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

sveikos busimos mamytes smile.gif esu ir as 3savaitelei,zingsniuoju i ketvirtaja,bet va yra toks dalykas kad galejau pastoti tik gruodzio 4-6 d. nes tik tada turejau vyra salia smile.gif o man gine per echo paziurejo ir pasake kad yra tik 3 savaites. kaip tai galima buti? pas gine buvau pirmadieni sausio 3 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlan-tida @ 2011 01 06, 14:10)
sveikos busimos mamytes smile.gif esu ir as 3savaitelei,zingsniuoju i ketvirtaja,bet va yra toks dalykas kad galejau pastoti tik gruodzio 4-6 d. nes tik tada turejau vyra salia smile.gif o man gine per echo paziurejo ir pasake kad yra tik 3 savaites. kaip tai galima buti? pas gine buvau pirmadieni sausio 3 smile.gif


esu skaiciusi, kad sperma islieka gyvybinga iki 6 paru, plius gal ginekolege ne visiskai tiksliai nustate.
svarbiausia, vyrui nesakyk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 06 sausio 2011 - 12:56
QUOTE(malvina @ 2011 01 05, 12:35)
as irgi mielai miegociau ir miegociau, atejus i darba taip ir norisi griut po stalu pagulet lotuliukas.gif
manau, cia normalu, organizmui stresas persitvarkant 4u.gif



Taip taip...apie miega as patyliu doh.gif Atsikeliu apie 10val. o jau nuo 13-14val noriu miego...dar valandele ar pora ir galiu griuti viesoj vietoj miegoti. Jau galvoju gal kokia mazakraujyste g.gif Negi sitaip buna. o gal praeis po 3 menesiuku, susitvarkys. Jau baisu darosi namuose, neturiu jegu apsitvarkyti, bardakelis, vos indus isplaunu sapnuodama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 06, 16:02)
Taip taip...apie miega as patyliu  doh.gif  Atsikeliu apie 10val. o jau nuo 13-14val noriu miego...dar valandele ar pora ir galiu griuti viesoj vietoj miegoti. Jau galvoju gal kokia mazakraujyste  g.gif  Negi sitaip buna. o gal praeis po 3 menesiuku, susitvarkys. Jau baisu darosi namuose, neturiu jegu apsitvarkyti, bardakelis, vos indus isplaunu sapnuodama  lotuliukas.gif


taip ir buna, butent taip drinks_cheers.gif
pas mane analogiska situacija ir su miegu, ir su tvarka namuose lotuliukas.gif gerai kad atsirado kazkokia vidine ramybe ir smulkmenos pasidare nebesvarbios lotuliukas.gif
o siaip savijauta izengus i antra trimestra turetu zenkliai pagereti. man regis miegas bus geras draugas iki pat priesgimdymines nemigos, bet energijos antram trimestre tikrai turetu padaugeti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 06 sausio 2011 - 14:57
QUOTE(malvina @ 2011 01 06, 13:56)
esu skaiciusi, kad sperma islieka gyvybinga iki 6 paru, plius gal ginekolege ne visiskai tiksliai nustate.
svarbiausia, vyrui nesakyk lotuliukas.gif

sake kad toks dydis triju savaiciu smile.gif teko vyrui pasakyt biggrin.gif nieko as jam ta pati sakiau kad irgi spremiukai islieka dar apie savaite biggrin.gif bet manau daktarai gali irgi apsisauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlan-tida @ 2011 01 06, 17:25)
sake kad toks dydis triju savaiciu smile.gif teko vyrui pasakyt biggrin.gif nieko as jam ta pati sakiau kad irgi spremiukai islieka dar apie savaite biggrin.gif bet manau daktarai gali irgi apsisauti biggrin.gif


dar pabandyk pasiskaiciuoti, kada pas tave ovuliacija turejo buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 06 sausio 2011 - 15:38
pas mane mmm nebuvo reguliarios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2011 01 03, 22:04)
jei hematomos (tokia kaip kraujosruva) nemate echoskopu, tikrai turetu buti viskas gerai 4u.gif


O jei mate ta hematoma per echo? Ka tada reiskia unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(zuzule @ 2011 01 07, 03:12)
O jei mate ta hematoma per echo? Ka tada reiskia  unsure.gif  ?


yra temele apie tai. hematoma gali sukelti persileidima (nes tai yra pozymis, kad leliukas nelabai gerai isitvirtino gimdoj), bet kiek zinau, gulimu ar bent tausojanciu rezimu ir geriamais hormonais galima padeti nepabegti leliukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlan-tida @ 2011 01 06, 13:10)
sveikos busimos mamytes smile.gif esu ir as 3savaitelei,zingsniuoju i ketvirtaja,bet va yra toks dalykas kad galejau pastoti tik gruodzio 4-6 d. nes tik tada turejau vyra salia smile.gif o man gine per echo paziurejo ir pasake kad yra tik 3 savaites. kaip tai galima buti? pas gine buvau pirmadieni sausio 3 smile.gif

jis dar toks mazytis kad tikrai gali ir paaugti per kelias savaites iki reikiamo dydzio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 06, 15:02)
Taip taip...apie miega as patyliu  doh.gif  Atsikeliu apie 10val. o jau nuo 13-14val noriu miego...dar valandele ar pora ir galiu griuti viesoj vietoj miegoti. Jau galvoju gal kokia mazakraujyste  g.gif  Negi sitaip buna. o gal praeis po 3 menesiuku, susitvarkys. Jau baisu darosi namuose, neturiu jegu apsitvarkyti, bardakelis, vos indus isplaunu sapnuodama  lotuliukas.gif

organizmas bando persitvarkyt prie dvigubo darbo del to ir poilsio nori tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlan-tida @ 2011 01 06, 13:10)
sveikos busimos mamytes smile.gif esu ir as 3savaitelei,zingsniuoju i ketvirtaja,bet va yra toks dalykas kad galejau pastoti tik gruodzio 4-6 d. nes tik tada turejau vyra salia smile.gif o man gine per echo paziurejo ir pasake kad yra tik 3 savaites. kaip tai galima buti? pas gine buvau pirmadieni sausio 3 smile.gif


Sveika, nesijaudink smile.gif perduok vyrui kad spermiukai gyvi islieka iki savaites, ir dar savaitele kiausinelis i gimda keliauja. Taigi, pilnai taip gali buti, kad po pastojimo (implantacijos) yra tiek, kiek sake gydytoja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. Mums jau eina septinta savaite dar tik 4u.gif pykinimas apsiramino bet jau noras valgyti... doh.gif pavalgau po keliu val atrodo,kad mirsiu is bado doh.gif bet... krutines nelabai skauda... ar tureciau sunerimti? g.gif
Atsakyti