Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

Sveikos, būsimos ir esamos mamytės,
Esu nėštukė kažkur 3-4 savaitėlės. Labai džiaugiuosi dėl to,jog būsiu mamytė. Kadangi tai bus mano pirmagimis ir esu labai jauna ir dar žalia šiuose reikaliukuose turiu keletą klausimukų. : )
Užsirašiau pas ginekologę, bet belaukiant vizito pas ją, mano pilvuko gyventojas pradėjo rodyti savo principus. Prasidėjo nuolatinis pykinimas, bet išsivemti vis neina. : (
Labai nerimauju, ar ne per anksti šis nuostabus stebukliukas pradėjo reikštis?... Visgi, jis tik keleto savaitėlių laiko...
Atsakyti
QUOTE(LolitukasJ @ 2011 03 29, 21:46)
Sveikos, mamytes. As siandien lankiausi pas gydytoja, kad pasitikrintume, ar gerai maziukas mamytes pilvelyje isikure, o gydytoja pritrenke ziniomis, kad gemaliukai matosi du blink.gif  tiesa, labai daug vilciu del dvyniu neteike, nes sake, kad buna neretai, kai antras (beje, mazesnis gerokai) neisgyvena. Gal esat kuri susidurusi su panasia situacija ir galit patikslinti, kokia tikimybe, kad augs abu vaikeliai?


Kiekvienas atvejis skirtingas...man irgi pamate du zuikucius, tiesa, vienas buvo mazesnis ir sirdute nebeplake sad.gif Isejo angelelis, o kitas auga pilvelyje.
Atsakyti
Sveikos,

bandau ir aš jungtis.. tikiuosi antras kartas bus sėkmingesnis, nors ir šis nerimą kelia... pagal skaičiavimus gaunasi 8 sav, o pagal echo 5 sav.
Atsakyti
Sveikutes, as irgi jungiuosi prie jusu, laukiuosi dar tik 4 savaites, nestumas pirmas, tai kankina truputi baime ir kyla visokiu klausimuku, siaip jauciuosi tikrai gerai, dar neatejo tie visi pykinimai biggrin.gif tik dinges apetitas visai, kazkaip nesinori valgyt nieko, pasidarau ka nors, tai tik per toki prisivertima ir valgau blink.gif ar buna taip? cia normalu?
Atsakyti
sveikos,
as taip pat laukiuosi pirmojo vaikelio rolleyes.gif jam dar tik 7 savaites,

QUOTE(marielina @ 2011 05 09, 18:19)
Sveikutes, as irgi jungiuosi prie jusu, laukiuosi dar tik 4 savaites, nestumas pirmas, tai kankina truputi baime ir kyla visokiu klausimuku


kadangi tai pirmas vaikelis ir dar netyciukas, tai ir man kol kas dar baisu ir esu pilna ivairiu klausimu, skaitau SM foruma ir kaupiu informacija is jau patyrusiu mamyciu, nes viskas dar taip nauja smile.gif taigi marielina ir Linėėė jus ne vienos tokios mirksiukas.gif

mano savijauta kol kas gera, nezinau, kas yra rytinis pykinimas ar silpnumas, tik snd ryte prastai jauciuos, bet cia matyt miego trukumas, nes ko jau ko, o miego as dabar vis noriu ir apetitas didelis, nueinu i parduotuve ir visko norisi:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovita07: 13 gegužės 2011 - 09:56
Sveikutes, as irgi jungiuosi prie jusu 4u.gif laukiuosi , jau 7 sav , daug visokiu klausimu, ne stai mano naujagimis, bet pakolkas kaupiu info kiek igaledama wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindra: 13 gegužės 2011 - 11:51
Sveikos! As irgi laukiuosi jau 7 savaite nestuke.gif ir labai labai dziaugiuosi, tai mano antrasis ilgai lauktas ir planuotas maziukas smile.gif Kazkaip si karta labai nekantri esu, labai noriu pilvuko. Bet tfu tfu sikarta nepykina biggrin.gif tik lengvas sleikstulys kartasi uzeina biggrin.gif todel niekaip negaliu patiket, kad nescia nestuke.gif sekmes visom auginant pilvukus.......
Atsakyti
QUOTE(Linėėė @ 2011 05 08, 21:49)
Sveikos, būsimos ir esamos mamytės,
Esu nėštukė kažkur 3-4 savaitėlės. Labai džiaugiuosi dėl to,jog būsiu mamytė. Kadangi tai bus mano pirmagimis ir esu labai jauna ir dar žalia šiuose reikaliukuose turiu keletą klausimukų. : )
Užsirašiau pas ginekologę, bet belaukiant vizito pas ją, mano pilvuko gyventojas pradėjo rodyti savo principus. Prasidėjo nuolatinis pykinimas, bet išsivemti vis neina. : (
Labai nerimauju, ar ne per anksti šis nuostabus stebukliukas pradėjo reikštis?... Visgi, jis tik keleto savaitėlių laiko...



normalių normaliausia, pykinti gali pradėti ir nuo pat pirmos savaitėlės 4u.gif

QUOTE(marielina @ 2011 05 09, 19:19)
Sveikutes, as irgi jungiuosi prie jusu, laukiuosi dar tik 4 savaites, nestumas pirmas, tai kankina truputi baime ir kyla visokiu klausimuku, siaip jauciuosi tikrai gerai, dar neatejo tie visi pykinimai biggrin.gif  tik dinges apetitas visai, kazkaip nesinori valgyt nieko, pasidarau ka nors, tai tik per toki prisivertima ir valgau blink.gif  ar buna taip? cia normalu?


normalu 4u.gif stenkis daugiau skysčių vartoti, lengvesnį maistą, nevenk vaisių, daržovių 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, visos jau busimos mamytes smile.gif
Mums 6 savaiteles, kita savaitele keliausim pas ginekologe, pasiziureti, kaip ten tas mazas zirniukas laikosi. Gal kartais matysis sirdute?
Man rodos kad berods nuo sestos savaiteles sirdute plaka? Gal kas gali papasakoti?
Pykinimo jokio, apetito kazkokio ypatingo nera, tik daznai lakstau i tualeta, krutine skaudi, ir miegale pasidariau smile.gif
Atsakyti
smile.gif sveika prieš metus ir šešis mėn buvau pas gine tai darė vaginaline echo buvo 6 sav širdelė jau plake ...tačiau mažylis savo noru iškeliavo pas angeliukų....įvyko man persileidimas po savaitės...praėjus trim men vel pradejau lauktis ir Dukrytė jau virš metukų thumbup.gif dabar vel laukiam trečio nestuke.gif
Na įvyko taip del to kad turėjau didžiulio streso darbe gyd pritaria kad tai galejo prisidet...todel visoms linkiu kuo ramesniu minčių, negalvot kad gali būt kas negerai nes yra viskas ok...o savo mintimis galim padaryt daug žalos vaikutis viską jaučia... nešiokit ramiai nekeisdamos gyvenimo ritmo ir viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 29 birželio 2011 - 13:13
Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif
Turiu jums klausimeli, kuris mane labai neramina...Mums siandiena prasideda 8 savaitele, taciau vakar buvau pas gine ir pagal echo mano pilvelio gyventojas per mazas, pagal skaiciavima nuo paskutiniu mmm dienos. Echo rodo 6 savaites ir 3 dienas (plius minus 4 dienos paklaida), mazylis vos 0.60cm...Gine sako nesibaiminti, viskas cia ok, galbut pastojau veliau, bet man labai neramu...Maciau savo mazylio plakancia sirdute, labai noriu, kad viskas butu gerai. Tai musu lauktas daugiau nei pusmeti nestumas...
Merginos, ar buvo kam taip? 4u.gif Ar verta nerimauti?
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2011 07 06, 11:15)
Sveikos busimos ir esamos mamytes  4u.gif
Turiu jums klausimeli, kuris mane labai neramina...Mums siandiena prasideda 8 savaitele, taciau vakar buvau pas gine ir pagal echo mano pilvelio gyventojas per mazas, pagal skaiciavima nuo paskutiniu mmm dienos. Echo rodo 6 savaites ir 3 dienas (plius minus 4 dienos paklaida), mazylis vos 0.60cm...Gine sako nesibaiminti, viskas cia ok, galbut pastojau veliau, bet man labai neramu...Maciau savo mazylio plakancia sirdute, labai noriu, kad viskas butu gerai. Tai musu lauktas daugiau nei pusmeti nestumas...
Merginos, ar buvo kam taip?  4u.gif Ar verta nerimauti?



Manau, kad tau tikrai verta nusiraminti, jei matei plakancia sirdule, reiskias maziukas vystosi. Gal tiesiog si menesi veliau ovuliacija buvo, gi ne visada musu organizmas, kaip laikrodukas dirba smile.gif
Kitas dalykas, verta pasitiketi gydytoja, manau, jei ji akis butu maciusi kazka negero, tikrai butu ispejusi.
Dar jeigu tau neramu gali pasidaryti HCG, kraujo tyrima, ir matysi kaip kinta. Ir pati isitikinsi, kad tavo zirniukas tikrai vystosi. Linkiu sekmes.
Atsakyti