Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

na del pilvo maudimo man gydytoja israse magnio miltuku, jei kartais pradetu siek tiek mausti pilveli, bet kol kas nesiskundziu nestuke.gif dziaugiuosi ir megaujuosi savo vis didejanciu leliuku soske.gif
Atsakyti
Sveiki, mes jau nuo sekmadienio busim 12 savaiciu:)
Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2011 03 24, 09:40)
Gali taip būti. Jei maudimas nedidelis nieko tokio. Reikia stebėti, ar labiau neskauda. Jei bus blogiau, ar pradės teplioti, kreipkis į gydytoją iškart.

Na man gine pasake jei kas ir nutiktu,nieko gyditojai pagelbeti negaletu,tas pirmasis trimestras ir yra rizikingiausias,reikia ji islaukti...Jei ir ivyktu kas jau taip buvo lemta reiskia verysad.gif Tie visi maudimai pilvo ir pan yra normalus reiskiniai,va jei jau pradeda kraujas rodytis tada nieko gero nebus schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. As siandien lankiausi pas gydytoja, kad pasitikrintume, ar gerai maziukas mamytes pilvelyje isikure, o gydytoja pritrenke ziniomis, kad gemaliukai matosi du blink.gif tiesa, labai daug vilciu del dvyniu neteike, nes sake, kad buna neretai, kai antras (beje, mazesnis gerokai) neisgyvena. Gal esat kuri susidurusi su panasia situacija ir galit patikslinti, kokia tikimybe, kad augs abu vaikeliai?
Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2011 03 24, 08:40)
Gali taip būti. Jei maudimas nedidelis nieko tokio. Reikia stebėti, ar labiau neskauda. Jei bus blogiau, ar pradės teplioti, kreipkis į gydytoją iškart.


man buvo taip 6savaite, kad siek tiek pamaude ir dingo maudimas,po to pasirode rudos isskyros ir deja kraujavimas kaip normalios menesines...,o tada sako jau sunku pakeisti gamtos atranka verysad.gif
tai dabar veju bet kokias blogas mintis salin ir tikiuosi,kad viskas tvarkoj bus ir isgirsiu sirdeles plakima wub.gif ,kai susitiksim pas gine
Atsakyti
Sveikutės,

jungiuosi ir aš prie jūsų. Po truputi jau keliaujam į 7-tą savaitėlę. Kol kas jokių tokių išskirtinių požymių kaip ir nepajutau, neskaitant, kad truputi galva pasvaigsta, kvapai kai kurie nosiuką pabado, padidėjusi krūtinė ir nežmoniškas apetitas ko nebuvo su pirmu nėštumu.
Atsakyti
sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitukasJ @ 2011 03 29, 20:46)
Sveikos, mamytes. As siandien lankiausi pas gydytoja, kad pasitikrintume, ar gerai maziukas mamytes pilvelyje isikure, o gydytoja pritrenke ziniomis, kad gemaliukai matosi du blink.gif  tiesa, labai daug vilciu del dvyniu neteike, nes sake, kad buna neretai, kai antras (beje, mazesnis gerokai) neisgyvena. Gal esat kuri susidurusi su panasia situacija ir galit patikslinti, kokia tikimybe, kad augs abu vaikeliai?

man buvo panašiai smile.gif 5 sav. echo rodė 2 gemaliukus, po poros savaičių liko vienas, kuriam dabar tuoj 11 mėn. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif noreciau ir as prie jusu prisijungti, kadangi man tai pirmas nestumas, tai kyla begale klausimu ir baimiu ar viskas gerai blink.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif , vakar aš mažiau savo persikėlį mirksiukas.gif . Nors dar tik beveik 9 sav. puikiai matėsi galvyte, pilvukas. Mažiau ir plakančią širdutę rolleyes.gif Vaizdas nuostabus. Visoms linkiu tą patirti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif ,mums jau 14 savaiteliu,buvom pas daktaru dare tyrima vaikelio sprando rauksle matavo,sirdeles klausemes,ismatavo,oi ismucino...matem kaip pirsteli ciulpe ir labai jau judrus buvo...na tiesiog ziurejom,atsidziaugti negalejom smile.gif Sekmes visoms auginant pilvukus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos jungiuosi prie jūsų. Mes jau einam į 9 savaitę
Atsakyti