Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Renata123 @ 2010 02 10, 15:59)
Sveikos!  mirksiukas.gif
Cituoju ka turiu issisaugojus:

"tai yra,ko gero,pats greičiausiais būdas pagaminti karamelizuotus riešutus 5 minutės mikrobanginėje. Prieš išbandydama labai skeptiškai žiūrėjau,nes nesitikėjo,kad mikrobanginėje riešutai gali iškepti ir tapti traškūs, o gi visai be reikalo.
Originalas cia rusų kalba.

200 g migdolų su luobele
4 v.š. rudojo cukraus
2,5 v.š vandens
1 a.š cinamono
eiga: mikrobanginę nustatyti ant 600 Watt. Inde,tinkančiam mikrobanginei (siūlyčiaiu paimti aukštesnį didelį puodelį) sumaišyti cukrų,vandenį ir cinamoną.kaitinti 1 min.po to sudėti riešutus,išmaišyti ir kaitinti 2 min.vėl išmaišyti ir kaitinti dar 2 min.išmaišyti ir ataušinti ant kepimo popieriaus.viskas.
pas manę gavosi visai kas kita,nes:
1. neturėjau migdolų,o tik 100 g anakardžių riešutų
2. rudojo cukraus taip pat nerasta,todėl naudojau natūralų medų
to pasekoje gavosi labai saknūs,traškūs karamelizuoti riešutai.skonis tip top griljažas.jei susmulkinti labai tiks griljažiniam tortui.
"

Sekmes!  4u.gif  biggrin.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 10, 19:48)
Merginos, man kilo klausimukas -Srove kazkada seniai buvo idejusi torta "Mandarinukas". Ten baltyminiam sluoksniui reikia smulkintu riesutu "mandelos"... Kas tai per riesutai? Kiek matau is papuosimo, tarsi migdolu laksteliai... Gal kuri zinote?


Merginos, auuuu?! Niekas nepazista tu keistuju "mandelu"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 10, 16:44)
Merginos, auuuu?! Niekas nepazista tu keistuju "mandelu"?  g.gif

Migdolu ploksteles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 10, 18:44)
Merginos, auuuu?! Niekas nepazista tu keistuju "mandelu"?  g.gif

Paskaityk čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 10, 17:53)
Žiūrint kokio dydžio nori torto, kokiam skersmeny kepei????? trijų kiaušinių normą kepi per du kartus, dalini į dvi dalis, gauni 4  4u.gif

kepiau kaip ir iš tos mažesnės normos, bet kadangi 28cm forma, tai visko po truputį padidinau... ax.gif pjausiu kiek pjausis, pažiūrėsiu...

nes kai kepiau snickers 24cm, tai buvo labai aukštas, o anąkart kai kepiau Juodąjį mišką, tai kepiau 28cm irgi šiek tiek pridėdama ir užteko storio..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EcceHomo: 10 vasario 2010 - 19:26
kazin ar man issimaisis grietine 30 proc torto pertepimui? g.gif gal dadet kazko?na patarkit, neradau riebesnes doh.gif pirkau ne is parduotuves fasuota,o sveriama g.gif ir kaip padaryti, kad gautusi skanus pertepimas, dar turiu kondensuoto pieno, sviesto, vanilinio cukraus.
Atsakyti
Daividija ir Mayfly, aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 10, 20:01)
žiūrint kiek pakeli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš pakelt pakeliu lotuliukas.gif bet va dėl kitų pakėlimo nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Koks nerealus skonis Daividijos sokoladinio su slyvomis idaro wub.gif . Biskvitas nelabai graziai issieme, bet tas kremas man labai padejo uztepti defektus, galejo jo dar daugiau buti, buciau visa nutepliojusi. lotuliukas.gif Rytoj reiks apipilti sokoladu g.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 03, 14:48)
surbitonart ir sugarcraft yra gan brangios,nors jose yra to,ko nera kitose,nu vienzo,reikia paziuret keleta,paziuret kainas,atvezimo kaina...as turiu savo megstama,atveza kita diena,bet atvezimas 6£,uztai kainos nedideles,tai kai paskaiciuoji,gaunasi normaliai.Be to jei perki uz 50£,atvezimas nemokamas...bet reikia paziuret.

sakiausi vakar is surbitono,tai jei iki 50 svaru sakaisi tai 6 svarai atsiuntimas,o jei virs tai dadeda dar 4 svarus,kaip uz registruota,tai viso 10 svaru,brangoka,is kur sakaisi tu?

QUOTE(Olesta @ 2010 02 04, 23:17)
pas mus tai yra tokie pieno kioskai mieste, Panevėžio pieno man regis, tai ten yra sveriamos, o pieno kokteilinėj yra ir tos konditerinės varškės su šokoladu arba vaisiais, jinai tokia be gumuliukų kaip kremas, aš ir lietiniams ją naudoju, skanu labai ir nebrangi 9 lt su centais už kilogramą.... mascarponės gali nedėt, aš įdėjau tik tam, kad dukrytė pakelį prarakė, varškės užtektų kokių 500 g, jei iš 3 biskvitų kept, mano buvo 4, tai nepamaišė daugiau kremo  ax.gif

zemaitijos pieno parduotuvelese atsirado varskyte spanguoli avieciu skonio,tokia rugstoka,8lt kg.reiks bandyt torteliui,ji labnai tirsta,reiks su grietinele praskiest gerokai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurytė* @ 2010 02 10, 19:08)
sakiausi vakar is surbitono,tai jei iki 50 svaru sakaisi tai 6 svarai atsiuntimas,o jei virs tai dadeda dar 4 svarus,kaip uz registruota,tai viso 10 svaru,brangoka,is kur sakaisi tu?


tai,kad ne,as kaip tik neseniai uzsisakinejau,mokejau virs 50£,tai atvezimas nemokamas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 10, 21:27)
tai,kad ne,as kaip tik neseniai uzsisakinejau,mokejau virs 50£,tai atvezimas nemokamas gavosi.

dar nuo prekių priklauso smile.gif su vienom prekėm vienaip skaičiuoja, su kitom kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti