Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Olesta @ 2010 02 11, 21:27)
skanaus vyniotinio receptas

biskvito norma visai skardai, pertepimą labai saldų susigalvojai, jau pats biskvitas labai saldus paprastai vyniotiniams būna  g.gif  nu aišku pačios reikalas, gal mėgsti labai saldų, o proporcijos geros, sviestą reikėtų išplakti iki purumo ir tada įplakti kondensuotą, tik abu turi būti kambario temperatūros  4u.gif



Olesta, bežiūrėdamas į tą vyniotinį aptikau VISTOS KULŠIS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau prisijuokiau tai iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar ir db priepuoliai užeina lotuliukas.gif
Sorry ,kad ne į temą, bet negaliu nesusilaikęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 02 11, 23:02)
Olesta, bežiūrėdamas į tą vyniotinį aptikau VISTOS KULŠIS  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jau prisijuokiau tai iki ašarų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  dar ir db priepuoliai užeina  lotuliukas.gif
Sorry ,kad ne į temą, bet negaliu nesusilaikęs  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
geraaas
Atsakyti
Mielosios, HELP,

kepu uosvio gimtadieniui torciuka Pauksciu pienas su manu koses kremu (jei pavyks nufotkint pjuvi idesiu receptuka po savaitgalio) ir noriu ji papuosti sokoladiniu tinkleliu per sona. Begalvojant kaip ji darysiu iskylo klausimai:
- kaip sildyti ta sokolda (mikrobangeje/vandens voneleje),
- ar galima is sviestinio popieriaus susukti maiseli,
- ar 200g. sokolado pakaks,
- ar gerai supratau kad reikia balkone trumpai laikyti, stebeti kai jau nelips prie pirstu bet dar bus pakankamai lansktus...

labai bijau kas kaip to tinklelio...man jis toks kaprizingas atrodo...o norisi naujai papuosti torciuka blush2.gif

bisiu dekinga uz greita atsakyma, ns jau vakare reikes puosti
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 02 12, 12:39)
Begalvojant kaip ji darysiu iskylo klausimai:
- kaip sildyti ta sokolda (mikrobangeje/vandens voneleje),
- ar galima is sviestinio popieriaus susukti maiseli,
- ar 200g. sokolado pakaks,
- ar gerai supratau kad reikia balkone trumpai laikyti, stebeti kai jau nelips prie pirstu bet dar bus pakankamai lansktus...

labai bijau kas kaip to tinklelio...man jis toks kaprizingas atrodo...o norisi naujai papuosti torciuka blush2.gif 

bisiu dekinga uz greita atsakyma, ns jau vakare reikes puosti


Kažkiek daug patirties neturiu (vienakart tik dariau) bet gal padės ir mano žinios ax.gif
- aš šildžiau vandens vonelėje
- kažkas yra rašė kad suka iš sviestinio , aš turiu prisipirkus tokių mažų maišiukų užlipinamų (su tokia plasmasine raudona juostele) ir liuksiškai su jais dirbas thumbup.gif
- aš su 100 g "aptvėriau" 23 cm tortą ir dar puse šokolado liko blink.gif tai manau tikrai pakaks...
-į balkoną nenešiau, snigo biggrin.gif tai padėjau šaltam kambarį ant palangės prie atviro lango ir vis eidavau tikrint... kai jau tinklelis apkietėjo, toks kaip guminis atrodė, aptvėriau tortą bet matau kad popierius nelabai imasi tai įkišau tortą su visu popieriu į šaldytuvą ir po 15 min popierius liuksiškai nusiėmė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 02 12, 12:39)
kepu uosvio gimtadieniui torciuka Pauksciu pienas su manu koses kremu (jei pavyks nufotkint pjuvi idesiu receptuka po savaitgalio) ir noriu ji papuosti sokoladiniu tinkleliu per sona. Begalvojant kaip ji darysiu iskylo klausimai:
- kaip sildyti ta sokolda (mikrobangeje/vandens voneleje),
- ar galima is sviestinio popieriaus susukti maiseli,
- ar 200g. sokolado pakaks,
- ar gerai supratau kad reikia balkone trumpai laikyti, stebeti kai jau nelips prie pirstu bet dar bus pakankamai lansktus...

labai bijau kas kaip to tinklelio...man jis toks kaprizingas atrodo...o norisi naujai papuosti torciuka blush2.gif 

-as sildziau vandens voneleje
-dariau su sviestiniu popieriumi, gavosi gerai
-ziurint kokio dydzio tortas ir koks tinklelio storis. As dariau toki kaip tvorele, o tortas buvo apie 2,5 kg medutis, tai 100 g uzteko
-buo salta, tai laikiau balkone gal tik 1,5-2 min. Matosi, kai jau apstingsta vos vos ir tinkamas.
As ir labai bijojau, bet labai lengvai pasidaro 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupainga: 12 vasario 2010 - 13:11
QUOTE(biriusa @ 2010 02 12, 13:39)
Mielosios,  HELP,

kepu uosvio gimtadieniui torciuka Pauksciu pienas su manu koses kremu (jei pavyks nufotkint pjuvi idesiu receptuka po savaitgalio) ir noriu ji papuosti sokoladiniu tinkleliu per sona. Begalvojant kaip ji darysiu iskylo klausimai:
- kaip sildyti ta sokolda (mikrobangeje/vandens voneleje),
- ar galima is sviestinio popieriaus susukti maiseli,
- ar 200g. sokolado pakaks,
- ar gerai supratau kad reikia balkone trumpai laikyti, stebeti kai jau nelips prie pirstu bet dar bus pakankamai lansktus...

labai bijau kas kaip to tinklelio...man jis toks kaprizingas atrodo...o norisi naujai papuosti torciuka blush2.gif 

bisiu dekinga uz greita atsakyma, ns jau vakare reikes puosti



noriu tik prideti prie paaiskinimu,jeigu per daug netycia uzstings,tai vel dek ant kokio radijatoriaus,paminksteja akimirksniu ir tada dedi ant torto.Tikrai labai lengvai pasidaro. smile.gif
Atsakyti
uzniukas, pupainga, leandre aciu emrgaites 4u.gif viskas lyg aisku pasidare...bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
O is balto sokolado eina tvorele padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 02 12, 15:48)
O is balto sokolado eina tvorele padaryti? g.gif

eina eina..
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 11, 09:22)
dar nuo prekių priklauso  smile.gif  su vienom prekėm vienaip skaičiuoja, su kitom kitaip  mirksiukas.gif

tikriausia taip ir bus,nors uzsakymuose to nefiksuoja,atsiunte lapa iskart matosi pripliusuotas atsiuntimas g.gif
Atsakyti
tortukui 24 cm pertepant olestos karameliniu ganašu,kiek reiktų grietinėlės ir rududu g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 13, 17:15)
tortukui 24 cm pertepant olestos karameliniu ganašu,kiek reiktų grietinėlės ir rududu g.gif

tai plytos ant skaipo išsigandai??? g.gif
Atsakyti