Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(lakmė @ 2011 11 28, 09:23)
Sveikutės merginos,
4u.gif
gal turit idėjų (ar scemų) kaip megzti tokį megztinį:

http://www.imagebam....20fb23141152627

Mane domina pati megztinio konstrukcija, kaip ten mezgasi kaklo ir rankovių sujungimas.
g.gif

Būčiau labai dėkinga už patarimus
mirksiukas.gif

nueikite i tema - ieskome mezgimo rastu - ir moterys tikrai pasiulys, kaip megzti tokias rankoves thumbup.gif
Atsakyti
ačiū, idea luxe
Atsakyti
Tokie vyriski megztiniai
user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif giriu, sveikinu ir žaviuosi ,gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 08 28, 17:36)

o cia nerta paprastais stulpeliais su vienu uzmetimu?
praejusia vasara savo kudikiui nuneriau, tai vyrs vis laika zyze kad ir jam reik doh.gif tai prisizadejau iki vasaros padaryt...su vaiskisku reikalu buvo, o tai vyriskam kiek reik laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2011 12 02, 23:53)
o cia nerta paprastais stulpeliais su vienu uzmetimu?
praejusia vasara savo kudikiui nuneriau, tai vyrs vis laika zyze kad ir jam reik  doh.gif  tai prisizadejau iki vasaros padaryt...su vaiskisku reikalu buvo, o tai vyriskam kiek reik laiko  doh.gif

na iki vasaros dar yra laiko tai nepastebesi kaip padarytas jau ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 12 03, 08:39)
na iki vasaros dar yra laiko tai nepastebesi kaip padarytas jau ir bus  mirksiukas.gif

na bet pas mane minciu pilna galva...ir vaikams megztinius, kepures, liemenes megzti, ir kelnes, baltinukus siuti doh.gif truksta paroje dar pora valandeliu biggrin.gif
Atsakyti
Vyriškas megztinis

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai labai grazus ir isskirtinis megztinis! saunuole!
Atsakyti


Sveikutes,

gal kuri mezgat ne tik savo vyrams megztinius, as noreciau savo vyrui padovanot didelem pynem megztini, bet pati neturiu laiko megzt, gal kuri pagelbetumet
lauksiu ziniu i a.z
Atsakyti
troubleparašykite čia http://www.supermama...;#entry51694581
Atsakyti
user posted image


Mano darbelis, vyrui ir sūnui smile.gif ax.gif Foto is tel, tai kokybes nelabai yra. Veliau jei bus noro idesiu kokybiska foto.
Atsakyti