Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

Ritandra, labai jau žavūs tavieji vyriškiai su tokiais mielais megztiniais bigsmile.gif Tik vat foto kokybiškesnės norėtųsi g.gif
Atsakyti
Kalėdinė dovana broliui-baktusas:)

Vyriškas


Man vyriškam megztiniui dar kantrybės nėra... ax.gif

Lenkiu galvą prieš jūsų kantrybę megzti ar nerti vyriškus megztukus smile.gif
Atsakyti
labai grazus baktusas! per kiek laiko numezgete?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2011 12 17, 00:35)
labai grazus baktusas! per kiek laiko numezgete?


QUOTE(mayja @ 2011 12 17, 13:33)
Ačiūsmile.gif Gal per tris vakarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 17 gruodžio 2011 - 11:34
labukas 4u.gif ieskau vyrisku kepuriu modeliu gal kuri galetu padet? blush2.gif
Atsakyti
Aš vyrui mezgu megztinį jau koki 3 metai tai tikrai, jau ir pati nebetikiu, kad kada užbaigsiu blush2.gif na, siūlai plonyčiai, aiškios vizijos nėra ir pan... bet va pažiūrėjau filmą "Oda kurioje gyvenu" ir vėl man parūpo vyriški megztiniai. Ten A.Banderaso personažas poroje scenų pasirodo su l. gražiu pyniuotu megztiniu, bet neradau internete niekur informacijos kas mezgėjas to rūbo ir aplamai jokios padoresnės nuotraukos. na bet, besikuisdama radau kelis kitus gražius megztinius mūsų brangiesiems.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 16, 10:58)
user posted image
Mano darbelis, vyrui ir sūnui smile.gif  ax.gif  Foto is tel, tai kokybes nelabai yra. Veliau jei bus noro idesiu kokybiska foto.

Gal gali schemute ideti?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2011 12 22, 22:08)
Gal gali schemute ideti?


http://club.osinka.r...rt=0&highlight=

sveika, zinok viskas rinkta is sitos temutes, atskirai snaiges, atskirai zigzagai ir briedziai smile.gif skaiciavau kas pagal akis geriau tinka sedejau ir rinkau... tikrai lobynas neblogas cia ornamentu ir briedziu biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Ruošiuosi megzti vyrui megztinį, tai besidairinėdama raštų, perskaičiau visą temutę. Daug kas skundžiasi dėl išsitampančių kraštų. Siūlau pabandyti "vamzdelinį" akių apmetimo būdą. Man jis super-kraštas gaunasi labai lygus ir gražus-kaip mašina megztas ir standus-neišsitampo. Tik tokiu būdu kaklo kraštą reikia numegzti atskirai ir prisiūti. Kadangi nuskanuoti aprašymo neturiu galimybės, jei kam įdomu-aprašymą perrašysiu . O jei turite Mezgimo bibliją, tai aprašymas 33 psl.
Papildyta:
Sugalvojau, kad juk galiu nufotografuoti (kartais protas eina kiek atsilikęs lotuliukas.gif )
Nuotraukų kokybė ne itin gera, bet perskaityti įmanoma:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Užėjau netyčiom į temą, netyčiom vyriškis šalia buvo, užmatė ir sako "noriu" doh.gif

QUOTE(Ligvita @ 2011 08 28, 17:36)


Dar pavartysiu temoje, bet gal yra kur aprašymas, kad neklausinėt? AČIŪ 4u.gif

Bet ir grožybių kieeeek bigsmile.gif Šaunuolės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau trecias nertas mano vyriskas megztukas ax.gif

user posted image
Atsakyti