Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

QUOTE(Radvile99 @ 2010 02 02, 20:31)
Sveikos, siaip siulau parsisiust is youtubes, ten net daugiau nei reikia, as mokiausi kursuose, bet jau pries eidama buvau paskaicius knygute ir esme perpratus, tik kai siusites pirma parsisiuskit youtube download programa o tada pamatysit ten marinos vedamos pamokeles nuo 1 iki 10 gal

Man,tai kaip ir nereikia pratimukų biggrin.gif Bet vistiek ačiū.
Labiau reikia palaikymo komandos drinks_cheers.gif
O kaip su rezultatais pas tave buvo? :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 02 vasario 2010 - 22:12
QUOTE(zirzekle @ 2010 02 02, 15:11)
esmė ta,kad aš kompe turiu kažkokius bodyflex pratimus,man regis iš kažkokio žurnalo pagrindiniai pratimai,bet pačiai sunku prisiversti daryti ir nežinau kaip taisyklingai daryti.bandžiau vieną dieną,bet pačiai nesigauna...o gal kantrybės daugiau reikia blush2.gif


nu tokius pratimus ir as maciau - paimu viena vakara padarau, kita pamirstu ir taip jau ziurek visa savaite pamirsus daryt, tai ir negaliu pasitikrint ar gerai darau doh.gif itariu, reikia kazkoki rezima pasidaryt ax.gif

QUOTE(Radvile99 @ 2010 02 02, 20:31)
Sveikos, siaip siulau parsisiust is youtubes, ten net daugiau nei reikia, as mokiausi kursuose, bet jau pries eidama buvau paskaicius knygute ir esme perpratus, tik kai siusites pirma parsisiuskit youtube download programa o tada pamatysit ten marinos vedamos pamokeles nuo 1 iki 10 gal


butu gerai paziuret, kad nors kazkiek suprast kaip ten kas daroma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtė124 @ 2010 02 02, 23:09)
Man,tai kaip ir nereikia pratimukų biggrin.gif Bet vistiek ačiū.
Labiau reikia palaikymo komandos drinks_cheers.gif
O kaip su rezultatais pas tave buvo? :

Rezultatai minus 8 kg
Atsakyti
QUOTE(Radvile99 @ 2010 02 02, 23:50)
Rezultatai minus 8 kg


Busiu labai nekukli blush2.gif jei turit kompe gal galit man atsiust (niu nedraugauju as su visokiom downloud programomis doh.gif )
Atsakyti
sito metodo esme yra darai tuos pratimus ir kuo maziau laisvadieniu;))bet tik tiek kad pvz darant 15 pratimu uztrunki iki 30 minuciu tai kaip ir daug laiko nereikia, o rezultatai ateina greit patikekit ypac pradzioj tai palengvejimas kasdien jauciasi ir nuo to pasikrauni tos motyvacijos nesustoti
Atsakyti
as tai mokykloj uzsiiminejau bodyflexu, rytai berods.. tikrai rezultatai greit pasimate. suplonejo liemuo ir uzpakalis.
Atsakyti
QUOTE(Radvile99 @ 2010 02 02, 23:55)
sito metodo esme yra darai tuos pratimus ir kuo maziau laisvadieniu;))bet tik tiek kad pvz darant 15 pratimu uztrunki iki 30 minuciu tai kaip ir daug laiko nereikia, o rezultatai ateina greit patikekit ypac pradzioj tai palengvejimas kasdien jauciasi ir nuo to pasikrauni tos motyvacijos nesustoti

Sveika 4u.gif Kaip smagu skaityti tavo postą thumbup.gif
Paskaičius turėsiu motyvacijos ilgam laikui. Šiandien darbe visi pastebėjo,kad kelnės kaba biggrin.gif Nu taip smagu,kad negaliu apsakyt.
Nejaugi vasarą galėsiu dėvėti L dydžio drabužius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvile99 @ 2010 02 02, 23:55)
sito metodo esme yra darai tuos pratimus ir kuo maziau laisvadieniu;))bet tik tiek kad pvz darant 15 pratimu uztrunki iki 30 minuciu tai kaip ir daug laiko nereikia, o rezultatai ateina greit patikekit ypac pradzioj tai palengvejimas kasdien jauciasi ir nuo to pasikrauni tos motyvacijos nesustoti



nu taip tikrai nedaug uztrunki ax.gif ir jau jusu rezultatai, tai tikrai nerealus! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2010 02 03, 22:23)
nu taip tikrai nedaug uztrunki  ax.gif  ir jau jusu rezultatai, tai tikrai nerealus! thumbup.gif

Aš jau pakvėpavau. Užtrukau 25minutes.Šiandien pratimus dariau ryte ir dabar vakare.Pavarčiau knygą,tai rašo,kad net nuo celiulito padeda. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

pries keleta metu ir as uzsiiminejau bodyfleksu ax.gif dabar ir vel pradedu mastyt, kad reiktu tobulint formas ant vasaros - o tobulint tikrai yra ka doh.gif turiu kaip as sakau spargalkiu biggrin.gif trenere buvo davus atsisviest, tik reik iki darbo palekt, ten esu palikusi, tada bereiks prisimint ir i darba kibt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,


oo buvau beprotiskai uzsidegus lekti i bodyfleksa bet paziurejau kainyte dabar 200lt.... ax.gif
tad labai norejau paklausti gal kuri gyvenat vilniuj lazdynuose ar netoli labai noreciau kad pamokintumet karteli parodytumet kaip teisingai atlikti nes as is filmuku kazkaip bijau...nelabai gaunas - nuo kvepavimo kazkaip apsvaigsta galva...
galbut man pavyktu kazkaip sekmingai ir atsidekot smile.gif

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Yndrute @ 2010 02 04, 13:59)
Sveikos,
oo buvau beprotiskai uzsidegus lekti i bodyfleksa bet paziurejau kainyte dabar 200lt.... ax.gif
tad labai norejau paklausti gal kuri gyvenat vilniuj lazdynuose ar netoli labai noreciau kad pamokintumet karteli parodytumet kaip teisingai atlikti nes as is filmuku kazkaip bijau...nelabai gaunas - nuo kvepavimo kazkaip apsvaigsta galva...
galbut man pavyktu kazkaip sekmingai ir atsidekot smile.gif

4u.gif

Sveika,galėčiau parodyti,bet gyvenu šiek tiek už Vilniaus.Gal atsiras kokia arčiau gyvenanti mergaitė,kuri sutiks parodyti biggrin.gif
O knygoje parašyta,kad pradžioje gali suktis galva.Taip atsitinka todėl,kad organizmas nepratęs prie tokio didelio deguonies kiekio.
Ir man pradžioje sukosi,bet dabar jau ne.
Atsakyti