Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

Taip taip taip!!!!
visos norincios jungiames ir pradedam!!!
duomenukus galeciau suvest, jei tik bus poreikis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2010 02 10, 22:02)
Taip taip taip!!!!
visos norincios jungiames ir pradedam!!!
duomenukus galeciau suvest, jei tik bus poreikis wink.gif

Tada aš prisiduodu pirmoji biggrin.gif

Pradžia 2010,01,24 --- 2010,02,10

Viršutinė pilvo dalis -96cm --- 89cm
Apatinė pilvo dalis -110cm --- 109cm
Liemuo -94cm --- 87cm
Klubai -116cm --- 116cm
Kojos -108cm --- 103cm


Dabar tik reikia nuspręsti kurią dieną prisiduodam g.gif Gal penktadienį?
Kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 10 vasario 2010 - 21:22
labas vakarelis 4u.gif

Na manau penktadieni arba pirmadieni galim prisiduoti blush2.gif neisivaizduoju kaip prisiversti doh.gif
Jeigu daryti visa komplekta tai ir ranku ismatavimus reiketu g.gif

Urte124 tavo rezultatai tikras stimulas man pradeti, saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Darai kekviena diena ? Darai tik BF ar dar sportuoji, gal kokios dietos laikaisi ?

monetuxe , gal tada tau per AZ visos atsiunciam duomenis o tu sudarysi lentele blush2.gif Visos karta per savaite tau atsius o tu mus kontroliuosi mirksiukas.gif Tik nusprendziam kelinta diena ir staruojam fitness4.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

Aš jau po pratimų ir po pusryčių biggrin.gif

Nagi,mergaitės,drąsiau junkitės thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Pasaka.,2010 02 11, 01:47]
labas vakarelis 4u.gif

Na manau penktadieni arba pirmadieni galim prisiduoti blush2.gif neisivaizduoju kaip prisiversti doh.gif
Jeigu daryti visa komplekta tai ir ranku ismatavimus reiketu g.gif

Urte124 tavo rezultatai tikras stimulas man pradeti, saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Darai kekviena diena ? Darai tik BF ar dar sportuoji, gal kokios dietos laikaisi ?
BF darau ryte ir vakare,bet čia taip sąžiningai tik paskutiniają savaitę.
Ryte pusę valandos prieš valgį ir vakare priš miegą geriu cinamoninį gėrimą ir skaičiuoju kalorijas.

O duomenis galim Monetuxei siūsti į az.

Pasaka,pradėk šiandien!!!!!!!!!! Laukti nebėra ko. Pavasaris nebe už kalnų thumbup.gif
Atsakyti
Tai visos skaiciuojate iki 10?? smile.gif

Kazkur skaiciau kad kazkurioje bf temoje buvo ideti visi paaiskinimai, nuorodos... gal kas zino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 02 11, 10:45)
Tai visos skaiciuojate iki 10??  smile.gif

Kazkur skaiciau kad kazkurioje bf temoje buvo ideti visi paaiskinimai, nuorodos... gal kas zino  4u.gif

Aš tik knygą turiu.
Atsakyti
Kur Jūs??? g.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
mergaites yra SM veikianti Bodyflex tema su visais pratimais , gal kam pagelbes mirksiukas.gif http://www.supermama...howtopic=477934
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 11 vasario 2010 - 17:00
QUOTE(Pasaka. @ 2010 02 11, 01:47)
labas vakarelis  4u.gif

Na manau penktadieni arba pirmadieni galim prisiduoti  blush2.gif  neisivaizduoju kaip prisiversti  doh.gif 
Jeigu daryti visa komplekta tai ir ranku ismatavimus reiketu  g.gif

Urte124 tavo rezultatai tikras stimulas man pradeti, saunuole  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Darai kekviena diena ? Darai tik BF ar dar sportuoji, gal kokios dietos laikaisi ?

monetuxe , gal tada tau per AZ visos atsiunciam duomenis o tu sudarysi lentele  blush2.gif Visos karta per savaite tau atsius o tu mus kontroliuosi  mirksiukas.gif  Tik nusprendziam kelinta diena ir staruojam  fitness4.gif


butu gerai penktadieni, nes per iseigines ir atsirastu suvestines mirksiukas.gif bet kazkaip itariu, kad penktadienis yra penktadienis, tai imam ko gero pirmadieni rolleyes.gif
ir tada viska i az - einu kurti kazkokios tai grazios ir idomios lenteles blush2.gif
kazkaip man atrodo, kad neisijungsim visos vienodai, tai siulau pradet nuo pirmadienio, kada duomenis pradinius prisiduodam ir sportuojam sekmingai smile.gif

QUOTE(norali @ 2010 02 11, 17:58)
Labuka 4u.gif
mergaites yra SM veikianti Bodyflex tema su visais pratimais , gal kam pagelbes mirksiukas.gif http://www.supermama...howtopic=477934


o kazi del sitos temos musu nesunaikins? schmoll.gif
Papildyta:
gal dar ugi ir svori susizymim?

tai kada geriausias laikas daryt pratimus - rytas (kai neimanoma atsikelt doh.gif ar galima ir vakare? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2010 02 11, 20:44)
butu gerai penktadieni, nes per iseigines ir atsirastu suvestines  mirksiukas.gif bet kazkaip itariu, kad penktadienis yra penktadienis, tai imam ko gero pirmadieni  rolleyes.gif
ir tada viska i az - einu kurti kazkokios tai grazios ir idomios lenteles  blush2.gif
kazkaip man atrodo, kad neisijungsim visos vienodai, tai siulau pradet nuo pirmadienio, kada duomenis pradinius prisiduodam ir sportuojam sekmingai  smile.gif
o kazi del sitos temos musu nesunaikins?  schmoll.gif
Papildyta:
gal dar ugi ir svori susizymim?

tai kada geriausias laikas daryt pratimus - rytas (kai neimanoma atsikelt  doh.gif ar galima ir vakare?  g.gif

Na,jeigu sunaikins,tai kelsimės į tą,kur davė nuorodą.Čia aš višta doh.gif ,ieškojau ieškojau temos apie bf ir neradau doh.gif

Tai gerai,pradedam nuo pirmadienio. Iki kelintos valandos galima siūst duomenis?
Gal iki kokios 15val? g.gif


Galima daryti ir vakare,tik reikia,kad po paskutinio valgymo praeitų 3val.Knygoje dar rašo,kad vienas kartas gerai,o du dar geriau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 11 vasario 2010 - 20:08
lentele skaiciavimams

va, prasau paziureti ir ivertinti ir pakomentuoti smile.gif

tai jau tavo duomenukus suvedziau, laukiu kitu ir galvoju budus kaip cia viska graziai parodyt ir pateikt thumbup.gif
Papildyta:


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monetuxe: 11 vasario 2010 - 21:17
QUOTE(monetuxe @ 2010 02 11, 22:14)
lentele skaiciavimams

va, prasau paziureti ir ivertinti ir pakomentuoti smile.gif

tai jau tavo duomenukus suvedziau, laukiu kitu ir galvoju budus kaip cia viska graziai parodyt ir pateikt thumbup.gif
Papildyta:


Man tinka biggrin.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti