Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

QUOTE(musik @ 2010 02 15, 16:33)
Sveikos!  4u.gif
Niu ka, as pradejau  thumbup.gif  be jokiu dietu, nes tai ne mano budui,tik BF  blush2.gif
Mano duomenys:
liemuo (cia ir yra talija, taip)? - 94cm
apatine pilvo dalis - 113cm
klubai - 113cm
koja - 59cm
Svorio nezinau, nes neturiu svarstykliu  tongue.gif


Sveika 4u.gif
Nu pagaliau!!!!!!!!!!!!!!!
Mūsų apimtys panašios,įdomu bus lygint.
Reikia rašyti abiejų kojų apimtį.
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif
Priimkit ir mane i savo buri mirksiukas.gif As periodiskai susiduriu su bodiflexu, tik nedarau to pastoviai, kartais pritingiu blush2.gif O vasara jau arteja, norisi ilisti i savo ankstesnius drabuzelius bigsmile.gif Ismatavimus atsiusciau ryt, nes siandien jau privalgius blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na ka ir as nuo antradienio startuoju, tai ir duomenis atsiusiu rytoi , kad tik nepamirst blush2.gif



Papildyta:
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 15, 16:22)
Sveikutes mergaites 4u.gif
Priimkit ir mane i savo buri mirksiukas.gif



Prasom prasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2010 02 15, 17:26)
Sveikos  4u.gif

Na ka ir as nuo antradienio startuoju, tai ir duomenis atsiusiu rytoi , kad tik nepamirst  blush2.gif

As tau priminsiu tongue.gif
Papildyta:
Pasiskaitinejau ir kiek supratau, tai dauguma darote is knygos, o as darau is DVD. Kazkada as irgi dariau is knygos, o dabar atsisiunciau is interneto ir su mama kiekviena ryta pasileidziam ir sportuojam kartu su visu klubu ir trenere biggrin.gif Trenere ruse, labai paprastai viska isaiskina, parodo galimas klaidas ir DAUG pasunkintu pratimu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 15, 17:22)
Sveikutes mergaites 4u.gif
Priimkit ir mane i savo buri mirksiukas.gif As periodiskai susiduriu su bodiflexu, tik nedarau to pastoviai, kartais pritingiu blush2.gif O vasara jau arteja, norisi ilisti i savo ankstesnius drabuzelius bigsmile.gif Ismatavimus atsiusciau ryt, nes siandien jau privalgius blush2.gif

Sveika,prisijungus prie mūsų mažo būrelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtė124 @ 2010 02 15, 18:21)
Sveika,prisijungus prie mūsų mažo būrelio 4u.gif

Aciu blush2.gif Kaip malonu but siltai priimtai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 15, 16:36)
As tau priminsiu tongue.gif
Papildyta:
Pasiskaitinejau ir kiek supratau, tai dauguma darote is knygos, o as darau is DVD. Kazkada as irgi dariau is knygos, o dabar atsisiunciau is interneto ir su mama kiekviena ryta pasileidziam ir sportuojam kartu su visu klubu ir trenere biggrin.gif  Trenere ruse, labai paprastai viska isaiskina, parodo galimas klaidas ir DAUG pasunkintu pratimu. thumbup.gif



Is kur parsisiust galima ?????
Atsakyti
Kokie pratimukai is bodyflex'o jums lengviausi, labiausiai patinkantys, o kokie ne? bigsmile.gif
Man pvz. nepatinka deimantas, prie jo as labiausiai pridustu ir sonu tempimai. Labiausiai prie sirdies pilvo, kate, riestainis.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pasaka. @ 2010 02 15, 18:30)
Is kur parsisiust  galima ?????

Per torentus, aspasiziuresiu ir mestelsiu jums nuorodele mirksiukas.gif Ten yra 8 pratimu kompleksai, po 50 min tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 15, 17:33)

Per torentus, aspasiziuresiu ir mestelsiu jums nuorodele mirksiukas.gif Ten yra 8 pratimu kompleksai, po 50 min tongue.gif




Aciu, lauksim ax.gif
Atsakyti
http://pslan.kiev.ua...s.php?id=104324

butinai prisiregistruokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 15, 18:33)
Kokie pratimukai is bodyflex'o jums lengviausi, labiausiai patinkantys, o kokie ne? bigsmile.gif
Man pvz. nepatinka deimantas, prie jo as labiausiai pridustu ir sonu tempimai. Labiausiai prie sirdies pilvo, kate, riestainis.. smile.gif
Papildyta:

Per torentus, aspasiziuresiu ir mestelsiu jums nuorodele mirksiukas.gif Ten yra 8 pratimu kompleksai, po 50 min tongue.gif

Mačiau ,kad youtube pratimai yra rusų kalba,bet daryt pagal juos nebandžiau.

Labiausiai patinka seiko,pilvo presui,valtelė(knygoje rusų kalba "šliupka")
Greičiau šios šventinės dienos baigtūsi doh.gif rytoj dar blynus valgyt reikės doh.gif .
Visai iš ritmo išsimušiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 15 vasario 2010 - 17:43
QUOTE(Urtė124 @ 2010 02 15, 18:40)
Mačiau ,kad youtube pratimai yra rusų kalba,bet daryt pagal juos nebandžiau.

Labiausiai patinka seiko,pilvo presui,valtelė(knygoje rusų kalba "šliupka")
Greičiau šios šventinės dienos baigtūsi doh.gif rytoj dar blynus valgyt reikės doh.gif .
Visai iš ritmo išsimušiau doh.gif


Maciau youtube, tas pats, tik ten nukarpyta.
Va cia ir yra beda, persiedimas.. doh.gif Ir didelis tinginys doh.gif
Atsakyti