Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Pirmas "reglanas" 4u.gif Gal vykes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 10 17, 14:39)
Pirmas "reglanas"  4u.gif Gal vykes  smile.gif
user posted image


Niu šiaip gražiai, tik gal kiek laisvokai ax.gif Ir kakliukas truputuką gal per laisvas, bet kaip pirmam kartui, manau super mirksiukas.gif Aš va bijau, kad išvis nepabaigsiu, ką pradėjau blush2.gif nes turiu tokią ligą rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 18 spalio 2010 - 22:19
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 10 17, 16:39)
Pirmas "reglanas"  4u.gif Gal vykes  smile.gif



labai netgi vykęs thumbup.gif toks švelnutis minkštutis atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
labai gražūs rūbeliai reglanu megzti..
bandysiu ir aš kažką suregzti ax.gif
tik kaži kaip seksis, nes čia mano pirmas rimtesnis mezginys bus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vismantė: 19 spalio 2010 - 11:03
Coliukeee, labai mielas megztukas thumbup.gif

As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.
user posted image

Tiesa truputi prisidirbau su situ megztuku, isskalbiau ir man labai nedziuvo, na dregna ir salta namuose, pabijojau,kad prades rugti ir imeciau i dziovykle, po tokio dziovinimo siulai labai suminsktejo ir toks visas pasidare tysalas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werde: 19 spalio 2010 - 11:37
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 12:37)
As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai  doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto  doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.


labai gražus megztukas.. toks pavasariškas wub.gif


kaip mezgėte reglano takelį? blush2.gif
Atsakyti
Labai gražūs megztiniai 4u.gif .
Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus? ax.gif
Neseniai sėdėjau kirpykloj ir belaukdama savo eilės, klausiausi, kaip viena klientė kirpėjai pasakojo, kaip ji mezga reglanu megztinius. Ji sakė, kad labai nemėgsta siūt dalių, todėl mezga priekį ir nugarą bei rankoves iki pažastų atskirai, o paskui sujungia ir mezga ratu. Tuo pačiu mažina akis, kur reikia. Irgi įdomu, reiks kada pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2010 10 19, 13:41)
Labai gražūs megztiniai  4u.gif  .
  Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus?  ax.gif
  Neseniai sėdėjau kirpykloj ir belaukdama savo eilės, klausiausi, kaip viena klientė kirpėjai pasakojo, kaip ji mezga reglanu megztinius. Ji sakė, kad labai nemėgsta siūt dalių, todėl mezga priekį ir nugarą bei rankoves iki pažastų atskirai, o paskui sujungia ir mezga ratu. Tuo pačiu mažina akis, kur reikia. Irgi įdomu, reiks kada pabandyt.

aš ir taip mezgu, nes nuo viršaus dar bijau ax.gif man l. patinka taip
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 09:37)
Coliukeee, labai mielas megztukas  thumbup.gif

As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai  doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto  doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.
user posted image

Tiesa truputi prisidirbau su situ megztuku, isskalbiau ir man labai nedziuvo, na dregna ir salta namuose, pabijojau,kad prades rugti ir imeciau i dziovykle, po tokio dziovinimo siulai labai suminsktejo ir toks visas pasidare tysalas  doh.gif

wub.gif wub.gif wub.gif super grazus megztukas.uz kruopstuma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o jūs man pasakykit, kaip reikia megzti, kad nebūtų tų skylučių?
Atsakyti
QUOTE(Vismantė @ 2010 10 19, 11:05)
labai gražus megztukas.. toks pavasariškas  wub.gif
kaip mezgėte reglano takelį?  blush2.gif

Aciu blush2.gif
Reglanas megztas nuo virsaus, takeliui dvi geros akys ir pridejinejau kas antra eile.

QUOTE(giluze @ 2010 10 19, 11:41)
Labai gražūs megztiniai  4u.gif  .
  Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus?  ax.gif
  Neseniai sėdėjau kirpykloj ir belaukdama savo eilės, klausiausi, kaip viena klientė kirpėjai pasakojo, kaip ji mezga reglanu megztinius. Ji sakė, kad labai nemėgsta siūt dalių, todėl mezga priekį ir nugarą bei rankoves iki pažastų atskirai, o paskui sujungia ir mezga ratu. Tuo pačiu mažina akis, kur reikia. Irgi įdomu, reiks kada pabandyt.


Na cia reglanas nuo apacios, tik mezgant nuo virsaus kaip tik maziau reikia siuti, galima isvis be jokio siuvimo. Be to nuo apacios mezgant sudetingesnis skaiciavimas.As isimylejus mezgima nuo virsaus, neiko negali buti paprasciau thumbup.gif

QUOTE(viva 31 @ 2010 10 19, 12:15)
wub.gif  wub.gif  wub.gif super grazus megztukas.uz kruopstuma 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(žemuogienė @ 2010 10 19, 12:46)
o jūs man pasakykit, kaip reikia megzti, kad nebūtų tų skylučių?


Darant uzmetima persukti aki arba ismezgant sukryziuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 14:54)
Aciu  blush2.gif
Reglanas megztas nuo virsaus, takeliui dvi geros akys ir pridejinejau kas antra eile.
Na cia reglanas nuo apacios, tik mezgant nuo virsaus kaip tik maziau reikia siuti, galima isvis be jokio siuvimo. Be to nuo apacios mezgant sudetingesnis skaiciavimas.As isimylejus mezgima nuo virsaus, neiko negali buti paprasciau  thumbup.gif

Bet kaip tai daroma? Bent jau pasakyk, iš kur išmokai? Gal kur parašyta yra? Ar parodyta? ax.gif
Atsakyti