Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

Gyvename UK, po cezario pjuvio 5 dienos praejo,kai vyras grizo i darba. Neturime cia jokiu giminaiciu, taigi tvarkytis teko paciai, kol jis dirba. pirmas 2 dienas gal buvo baisoka, o po to isivaziavau ir sakyciau, jei butu salia koks giminaitis, norintis padet, mane tai tik erzintu. Be to puikiai jauciausi, jau pirmom dienom namie (po 3ju isleido is ligonines) galejau ir tvarkytis ir dukryte ant ranku nesiot. gal dar pasiseke, kad ji labai rami, todel man tai tik malonumas ir jokiu rupesciu smile.gif

O del maudyniu tai irgi neturime jokiu problemu. vaikui patinka vanduo thumbup.gif wub.gif
Kiek zinau vaika patariama maudyti kasdien iki 1 m.laiko. Nors maziukas ir neprakaituoja, taciau atpila ir daznai ant saves , todel man atrodo jei ne kasdien, tai bent jau kas antra diena reiktu maudyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 07 birželio 2012 - 16:36
QUOTE(Saulute/Klp @ 2012 03 31, 13:52)
Labas mamytes smile.gif
Nezinau ar kur jau kalbejote apie tai, bet nelabai turiu laiko skaityti doh.gif  Norejau pasiklausti del vaikelio maudymo... As manau gal kazka ne taip darau, nes kaip tik idedu suneli i vonele taip pradeda klykti... verysad.gif  man net baisu darosi  sad.gif Temperatura buna gera, turim termometra, kambario temp irgi gera...Nebezinau ka daryti, prasau pagalbos jusu, gal zinote kokiu gudrybiu ar panasiai g.gif  Aciu is anksto 4u.gif

Reikia leliuka deti i vandeni su marskineleis , kad nebutu tiesioginio kontakto su vandeniu. Dar zinau, kad reikia po truputeli pilti vandenuka ant kojytes ar rankytes , o ne mergti iskart visa:)Na cia is mano patirties, gal kitos mamytes patars dar ka nors, jeigu sito pati dar nezinojai mirksiukas.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(rude rude @ 2012 06 28, 12:23)
Reikia leliuka deti i vandeni su marskineleis , kad nebutu tiesioginio kontakto su vandeniu. Dar zinau, kad reikia po truputeli pilti vandenuka ant kojytes ar rankytes , o ne mergti iskart visa:)Na cia is mano patirties, gal kitos mamytes patars dar ka nors, jeigu sito pati dar nezinojai mirksiukas.gif sekmes

Kiek zinau, tai kai dedi leliuka i vandeni, pradzioj imerki kojytes, tada subiniuka ir po truputi taip paguldai i vandeni. Dar zinau, kad galima maziuka deti i vandeni ivyniota i koki audekla, o tada atsargiai atidaryti audekla. Gal per staigiai idedi vaikiuka i vonele?
Atsakyti
Viskas super thumbup.gif maudom su merliuku, valgom diena kas 3-4h, nakti kai mazyle atsikelia ir pati nori, lauke miegam viena dienos miega, kakojam gelsvai su grudeliais. Pati jauciuosi gerai, tai ir maziukei viskas ok smile.gif
Atsakyti
Pas mus irgi viskas super smile.gif Augam ir didėjam, tik kažko labai nevalgi pasidarė.. ohmy.gif
Atsakyti
Susitvarkem gana neblogai 4u.gif
Mes sugebejom su 1sav. naujagime kraustytis is buto i nama smile.gif
Dar ir dabar kartais stebiuosi iskur tada atsirado tiek jegu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*baRboSa* @ 2012 09 18, 15:26)
Susitvarkem gana neblogai 4u.gif
Mes sugebejom su 1sav. naujagime kraustytis is buto i nama smile.gif
Dar ir dabar kartais stebiuosi iskur tada atsirado tiek jegu smile.gif



na tikrai thumbup.gif , as kad ir atrodytu jog gerai jauciausi po gimdimo, bet kai buvau siuta tai skaudejo, persikraustymo neistverciau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kartą kai maudėme, vaikas klykė nesavu balsu, nors viskas buvo gerai.

Pasirodo, per mažai buvome įpylę vandens, sekantį kartą pripylėme daugiau, ir vuolia thumbup.gif vaikiukui dabar patinka maudytis wub.gif
Atsakyti
kai daugiau vandens jie nejaučia skirtumo tarp kambario ir vandens šilumos kaitos ir mažyliams tas patinka, jau trečią auginu tad esu išbandžiusi visokių variantų, kur atradom patį tinkamiausią smile.gif
Atsakyti
Mes, kaip ir viena nariu, gyvename UK, tik namo grizome jau sekancia diena bigsmile.gif nei mamu, nei tetu, nei dar kokiu giminaiciu cia neturime tad tvarkemes patys, pasiseke, kad vyrui kaip tik tuo metu nebuvo darbo, tai jis buvo didziausias mano pagalbininkas: vire, skalbe, i parduotuve lakste, tvarkes... Ka buciau be jo darius biggrin.gif Kadangi buvau siuta, tai dar sunkiau buvo, nes nei atsisest, nei atsigult normaliai, o cia kaip is giedro dangaus maitinimo, sauskelniu keitimo ir supavimo maratonas (net nakti pabusdavau nuo to, kad kaldra akabinus supuoju lotuliukas.gif )... Bet jau po keliu savaiciu ipratau ir viskas dabar normalizavosi thumbup.gif Turime miela dukryte wub.gif
Atsakyti
Na, mūsų dviejų sav. mažiukė, visai rami, palyginus su pirmagime. Jeigu dar naktimis valgytų ne kas 1-1,5val., tai būtų iš vis šaunu. Na, žinoma, tokie dažni naktiniai kėlimaisi maitinti, o po to dar nešiojimas dėl atsirūgimo - vargina, bet pažiūrėjus į snaudžianti angelėlį visi sunkumai ištirpsta. Tikiuosi tos vidinės stiprybės užteks dar ilgam.. Ir labai visom "šviežiom" mamytėm to nuoširdžiai linkiu.
Atsakyti
O mes smagiai, girliandomis vaikstom apsipyne, mazasis dar nelabai supranta kas vyksta, bet labai smagu namuciuose su sia sventine nuotaika ir mazyliu rankose smile.gif
Atsakyti