Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Visų neišvardinsiu, bet visų tortukai nuostabūs wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na kokie grazuuuuus visu torciukai wub.gif Gvazdikai superiniai thumbup.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif reikia pagalbos. Turiu porą klausimukų:

1. Pasidariau šokoladinę masę rožėms, bet neina lipdyti doh.gif trupa. Kas galėtų būti? Gal padauginau dažų. Ar gali turėti įtakos ir ar eina kaip nors pataisyti?
2. Ir dar... ar eina kaip nors atgaivinti trupantį pastilažą? g.gif


Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayfly: 04 vasario 2010 - 09:47
QUOTE(Mayfly @ 2010 02 04, 10:47)
help.gif  help.gif  help.gif reikia pagalbos. Turiu porą klausimukų:

1. Pasidariau šokoladinę masę rožėms, bet neina lipdyti  doh.gif  trupa. Kas galėtų būti? Gal padauginau dažų. Ar gali turėti įtakos ir ar eina kaip nors pataisyti?
2. Ir dar... ar eina kaip nors atgaivinti trupantį pastilažą?  g.gif


Labas rytas  4u.gif

1- dėk atgal į bliudelį ,gal medaus čiut dadėk ir perkaitynk iš naujo,kol gausis vientisa masė 4u.gif
2- nežinau,gal mikruškėn bandyk dėt g.gif
Atsakyti
o aš vakar pasidariau tą šokoladinę masę, ką galiu pasakytim, nu nemoku aš tų ropžių gražių, iš pusės padariau rožes ir patingėjau, labai jau žaist reik. bet vistiek nesigauna taip idealiai kaip monikutei... paskiau gal netingėsiu nufotkinsiu kaip gavos. bet šiaip ta masė tai gera. aš dėjau ne gryną šokoladą manau, nes mama nupirko kilą balto uz 9,6lt, tai ten ir tokių gabaliuku plonų kaip lapeliai, tai skirtas atseit glazūrai. nes išlydžiau toks skystas gavos, o kai karūnos kažkada lydžiau tai tirštas gavos. bet galiu pasakyti kuo puikiausiai masė gavos ir iš tokio, tai vis pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 02 04, 08:31)
o aš vakar pasidariau tą šokoladinę masę, ką galiu pasakytim, nu nemoku aš tų ropžių gražių, iš pusės padariau rožes ir patingėjau, labai jau žaist reik. bet vistiek nesigauna taip idealiai kaip  monikutei... paskiau gal netingėsiu nufotkinsiu kaip gavos. bet šiaip ta masė tai gera. aš dėjau ne gryną šokoladą manau, nes mama nupirko kilą balto uz 9,6lt, tai ten ir tokių gabaliuku plonų kaip lapeliai, tai skirtas atseit glazūrai. nes išlydžiau toks skystas gavos, o kai karūnos kažkada lydžiau tai tirštas gavos. bet galiu pasakyti kuo puikiausiai masė gavos ir iš tokio, tai vis pigiau smile.gif

Galiu paguost,kad man irgi grazios nesigavo,spalva isgavau nebloga,nu bet tokios baisuokliskos gavosi,tai siandien as jas sulipinsiu i kruvele ir bandysiu is naujo dayt,nu turi viena syki kazkas gautis,kazkada netgi buvau nulipdziusi,matyt reikia kartas nuo karto palipdyt,kad neuzmirst lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 04 vasario 2010 - 11:01
QUOTE(zuliaska @ 2010 02 04, 10:31)
nes mama nupirko kilą balto uz 9,6lt, tai ten ir tokių gabaliuku plonų kaip lapeliai, tai skirtas atseit glazūrai. nes išlydžiau toks skystas gavos, o kai karūnos kažkada lydžiau tai tirštas gavos. bet galiu pasakyti kuo puikiausiai masė gavos ir iš tokio, tai vis pigiau smile.gif


o kur tokio buna pirkt?
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 04, 15:20)
o kur tokio buna pirkt?

Kaune bazeje apsipirkinejam juodo ir balto sokoladine glazura bet as dariau is jos tvorele tortui tai labai trupa reik kazka dadeti
Atsakyti
rutyte11 labai dailūs gvazdikai wub.gif
----------------------------------------------------------

Ačiū visoms komentavusioms aciuks.gif
Tortas Cipciuko medutis, bet ne su medum, o su kondensuotu pienu. Pertepimas plakta grietinėlė su bananais ir konservuotomis kriaušėmis, torto dengimas MMG (šį kartą visai kitokia gavosi nei praeitus kartus). Kai dengiau tuos knygos lapus, tai išsimatavau kokio dydžio vienas puslapis ir išsipjoviau iš masės, o po to kai jau uždėjau ant torto, tai tos masės kraščiukus labai atsargiai ištampiau, kad būtų tokia kaip pasigarbanojusi ax.gif Rožės šokoladinės, o lapeliai iš aisingo biggrin.gif turbūt niekas nebūtų pagalvojęs tongue.gif visiems atrodė, kad ten šokoladas, o aš paėmiau ir apgavau hihihi.gif Tekstas rašytas su americolor paprastais dažais teptuko pagalba smile.gif labai bijojau rašyti, nes nei suklyst gali, nei pataisyt suklydus doh.gif O del teksto turinio sutinku drinks_cheers.gif susimoviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 02 04, 10:47)
help.gif  help.gif  help.gif reikia pagalbos. Turiu porą klausimukų:

[b]1. Pasidariau šokoladinę masę rožėms, bet neina lipdyti  doh.gif  trupa. Kas galėtų būti? Gal padauginau dažų. Ar gali turėti įtakos ir ar eina kaip nors pataisyti?


Man taip pat buvo. Asseni atsake, kad perkaitinau sokolada. Bandziau "gaivint", bet teko ismest viska, niekas nesigavo, trupejo rankose.. Gerai, kad torta tik valgymui namie dariau doh.gif
Atsakyti
o man kai trupejo sokoladine mase rozem daryti. tai as viska atgal i puoda ir dadejau dar medaus sauksteli ir isnaujo viska islydziau ir gavosi super gerai. Tik kad rozes mano netokios jau grazios.
Ot tai dabar tu riu galvos skausma, tai su kuom man butu galima uzrasyti zosdius ant mases? Noriu pagrobti Monikutes torto ideja, ale kad neturiu su kuo uzrasyti zodziu verysad.gif , turiu tik dazus is Cipsiuko, na tuos rusiskus milteliu pavidalu.
gal su jais kaip nors butu galima uzrasyti istirpinus degtineje, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 02 04, 16:11)
o man kai trupejo sokoladine mase rozem daryti. tai as viska atgal i puoda ir dadejau dar medaus sauksteli ir isnaujo viska islydziau ir gavosi super gerai. Tik kad rozes mano  netokios jau grazios.
Ot tai dabar tu riu galvos skausma, tai su kuom man butu galima uzrasyti zosdius ant mases? Noriu pagrobti Monikutes torto ideja, ale kad neturiu su kuo uzrasyti zodziu  verysad.gif , turiu tik dazus is Cipsiuko, na tuos rusiskus milteliu pavidalu.
gal su jais kaip nors butu galima uzrasyti istirpinus degtineje, ar kaip?

As rasiau su dazais ant knygos

Drasiai gali istirpinti rusiskus dazus, miltukus iki koses ir rasyti teptuku
Atsakyti