Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema
24 tema
25 tema
26 tema
27 tema

28 tema
29 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ


Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Atsakyti
ACIU Asseni uz tokia grazia temuke bigsmile.gif
QUOTE(uzniukas @ 2010 02 03, 18:54)
manau užteks vienos normos mirksiukas.gif dregmes tikrai nebijo, nes ten tas bezas išnyksta svieste ir gaunas lyg paparastas išsuktas sviestas, tik kad žymiai gražiau  dzibuojas nei vien su sviestu  rolleyes.gif


labai Aciu uz atsakyma, bandysiu daryt bigsmile.gif Man sis kremas taip graziai nuotraukose atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 03 vasario 2010 - 17:53
Sveikos visos,islendu is pogrindzio doh.gif vis pasislaitau pasiziurineju jusu sedevrus SAUNUOLES visos, o rankos taip ir nekildavo parasyt 4u.gif
mano paskutinis "isvargtas" tortas. Jau su gvazkikais kiek prasikankinau doh.gif

user posted image
Atsakyti
rutyte11 nukas per grozis user posted image Tie gvazdikai, tai kaip tikri - super!!!

Va dar vienas ant greicio suraitytas naminiam vartojimui, todel labai nesistengiau ax.gif
user posted image
Vaisinis, dengtas marshmallow mase
Atsakyti
nauja tema ir superiniai tortai smile.gif nu gvazdikai labai gražūs
Atsakyti
šaunuolės merginos, kokių grožybių pridėjot šiandien, vos spėju vytis ir skaityti ir grožėtis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

man tik vienas toks dalykas jau ne pirmą kartą užkliuvo lotuliukas.gif ar aš ant tiek pikta atrodau, kad Jūs manęs vis nepykti prašot, az pilnas ir kožna prašo nepykti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai paskaitau tą parašymą, man juokas pradeda imti, jokiu būdu ne pyktis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjos smile.gif visi jusu šedevrai nerealūs, perskaiciau kelias temas ir esu "komos" būsenoje. Siaip ir as kepu tortukus sau ir savo šeimai, bet puosiu labai paprastai. Bet šiandien labai susižavėjau jūsų darbais tai valentino dienai kažką mėginsiu gražiau ir aš padaryti blush2.gif reikės pradėti studijuoti visų masių gamybą doh.gif
Atsakyti
nieko nieko, iš komos prikels puiki anestezistų pagalba, tik eik studijuoti virštutinės papuošimų temos, nerašyk ten komentarų, nes užpulsim ir gausi barti, ten nusižiūri, o klausimai čia lotuliukas.gif dabar jaučiu pasirodžiau PIKTA lotuliukas.gif
Atsakyti
va tai tau, nauja tema ir sitokis grozis
rutyte11, jau gvazdikeliu grozis, tai neispasakytas wub.gif ir pats kaselis puikus thumbup.gif tik man tas skaiciukas 0, toks ne koks, noretusi, kad butu tusciaviduris ax.gif

dosa, marskinukai puikus 4u.gif

...............................................

o as vel dienas sumaisiau doh.gif vyras jau sako, kas cia tau darosi.
Tai va tik greitai papuosiau ir nufotkinau netikusiai, bet bendras vaizdas matosi. nelabai yra ka cia ir rodyti blush2.gif
viduje medutis, dziubuota aisingu, dar kokoso drozliu yra, gelytes ir drugelis su lapeliais pastiliazas. ai, dar gelytes perlo dulkem patepliojau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
neišsigandau dar 4u.gif tokius nuostabius kūrinius negali pikti žmonės kurti o patarimų tikrai man prireiks, tai esu pasiruošusi būti ir kritikuojama smile.gif
Atsakyti
monikute blink.gif blink.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ka as galiu pasakyti tobula visiskai jau grozis neapsakytas roziu dailumas super ir pats vaizdas labai grazu 4u.gif bet rimtai tu niekur neparasiai su kuo puosiai kas tie lapukai taip skaniai atrodo thumbup.gif
rutyte11nu gvazdiku grazumelis kaip tikri
dosa labai tvarkingo vyro marskinukai tokie islyginti be jiokiu rauksleliu thumbup.gif
Eglejk super tortas thumbup.gif man labai paskutiniu metu patinka su ramunem nu labai grazu thumbup.gif
Olestos perlinis man toks mielas toks nekaltas blush2.gif bigsmile.gif
darbstuolytes
zinau kad ne visas pavardinau bet visu super tortai ir naujokes kokius tobulybius kepa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rutyte,Dosa,Eglejk-visoms 4u.gif
Atsakyti