Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(mamkaa @ 2010 02 04, 14:11)
o man kai trupejo sokoladine mase rozem daryti. tai as viska atgal i puoda ir dadejau dar medaus sauksteli ir isnaujo viska islydziau ir gavosi super gerai. Tik kad rozes mano  netokios jau grazios.
Ot tai dabar tu riu galvos skausma, tai su kuom man butu galima uzrasyti zosdius ant mases? Noriu pagrobti Monikutes torto ideja, ale kad neturiu su kuo uzrasyti zodziu  verysad.gif , turiu tik dazus is Cipsiuko, na tuos rusiskus milteliu pavidalu.
gal su jais kaip nors butu galima uzrasyti istirpinus degtineje, ar kaip?

tai taip,istirpink degtineje ir gausis tau dazai,tik degtines daug nepilk,lasiuka,ziurek,akd gautusi tyrele.

AS irgi su tom rozem,perminkiau visa deze,vel gal kokia 20 nulipdziau,tik siandien jau geriau gavos,itriu kalta menulio faze g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano tortas močiutės gimtadieniui blush2.gif pirmą kartą su antgaliais piešiau ax.gif O geriausia, kad dingo mano tortinė. O pamačiau tai 1val nakties lotuliukas.gif tada medučio lakštus suplėšiau ir sudėjau į troškintuvą biggrin.gif (kurį gavau dovanų torto darymo išvakarėse) na troškintuvas toks puošnus, tai visiems ir tortas labai gražus pasirdė biggrin.gif tik gaila, kad neturiu iš šono foto. Kadangi neturėjau dažų, tai raudona spalva iš gėrimo miltelių, o žalia iš kivių žele smile.gif
user posted image
o čia skruzdėlynas, ne mano darbo, tad įspūdingas, darytas ant neštuvų, 2 žmonės nešė smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 02 04, 10:47)
help.gif  help.gif  help.gif reikia pagalbos. Turiu porą klausimukų:

2. Ir dar... ar eina kaip nors atgaivinti trupantį pastilažą?  g.gif

Labas rytas  4u.gif


jei pastiliazas trupa, tai aliejaus ipilk, as taip atgaivinau trupanti pastiliaza, isipilu i ranka aliejaus ir minkau mase, jei per mazai dar isipilu ir isminkau. As su tokiu atgaivintu pastiliazu tiek torta uzdengiau, tiek roziu prisigaminau smile.gif tik kai torta dengiau ne krakmolu barsciau, o aliejum stala istepiau.
Atsakyti
Natha,super 4u.gif
Atsakyti
rafaelo... dengtas MMG, rožės-pastiliažas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 04 vasario 2010 - 19:56
Labas merginos,

Zaviuosi jusu darbeliais, gaila, kad anksciau neuzeidavau i sita tema..
Zodziu as pas jus su prasymu /klausimu, atsiprasau jei ne i tema, bet gal kazkas gales man atsakyti.

Zodziu esme tokia, kad arteja mano vestuves, radom restorana, bet beda, kad ten neleidzia atsinesti savo torto turi imti is ju - o ju tortai puosti kiausinio kremu. Tai ka as maciau pas juos nepatiko. Gal galit man paaiskinti ar tik toks burbuliuotas ( atsiprasau uz zodyna ) kaip lyg grietinele supurkstas papuosimas is tu kiausiniu kremu puostas. gali buti ar galima ir kazkaip kitaip?
Jei negalima cia brukstelki i AZ. Labai aciu is anksto. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kentaure: 04 vasario 2010 - 20:51
Natha, adriu - labai grazus torciukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 04, 09:57)

QUOTE(Nova @ 2010 02 04, 15:36)

QUOTE(eglejk @ 2010 02 04, 17:45)

Ačiū 4u.gif , bandysiu kažką daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayfly: 04 vasario 2010 - 23:31
Natha, ir troškintuve tortas atrodo labai gražiai thumbup.gif biggrin.gif o kaip tu jį tokį ovalų padarei g.gif ? O skruzdelynas tai įspūdingas swoon.gif


adriu,
labai labai gražus tortukas wub.gif ir rožės, ir lapeliai, ir masės dengimas thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 02 05, 10:11)
Natha, ir troškintuve tortas atrodo labai gražiai  thumbup.gif  biggrin.gif  o kaip tu jį tokį ovalų padarei  g.gif ? O skruzdelynas tai įspūdingas swoon.gif

Dėkui 4u.gif Patogu, kad šonų puošti nereikėjo smile.gif o ovalus todėl, kad troškintuvas ovalus smile.gif Skrudėlyną kelias valandas dviese dėliojo, o kiek laiko lapelius virė, nedrįsau nei paklaust lotuliukas.gif
Atsakyti

Natha, labai graziai su angaliukukais gavosi saunuole 4u.gif 4u.gif

adriu, nu jau roziu grozis super duper ir dar pastiliazines saunu thumbup.gif
Atsakyti
Natha - laba grazu 4u.gif
Adriu 4u.gif - super thumbup.gif labai i akis krenta bigsmile.gif
Na mano pazstama paprase 2 gmtadienio proga suneliui - pirmas masiniuko bandymas doh.gif doh.gif Viduje medutis, puosimas sokoladas, Meian silkinis kremas - vat su juo tai bedu apturejau, bet padariau as ji blush2.gif
user posted image
o sitas skirtas mano tetai - vaziuojam i svecius, tad lauktuviu vezames blush2.gif
Vidus medutis, kemas - grietinele su smulkintais migdolais bei zele gabaliukais.
Sokoladines rozes blush2.gif
user posted image

laukiu pastabeliu blush2.gif
Atsakyti