Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 02 12, 00:50)
nu aš tau nuo dūšios sakau, tas tortas puikus, aišku jei nesigavo kaip norėjai, tai pačiam nervas ima, bet mūsų akiai, jis laaabai patrauklus  thumbup.gif



Tada SUPER blush2.gif šeštadienį dar vieną darysiu, tai padarysiu be šokolado thumbup.gif
Atsakyti
Angel1203- thumbup.gif
Kirbe-nu tikrai nors imk ir ispakuok
Stikle-man tai viskas ciki,tavam stiliuj,ko kabiniesi pats prie saves
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 02 11, 23:56)
kreipiuosi į Jus pagalbos  verysad.gif  SUGADINAU TORTĄ APVEDŽIODAMAS KRYNGELIUS ŠOKOLADU, gal galit patart kaip ištaisyt klaidą???  verysad.gif o gal jau man viską draskyt ir grietinėlė purkšt???  doh.gif

vakar susiturėjau, bet šiand vistiek liežuvis niežti paklausti - kas ty do daiktas tokie tortai? blink.gif
Apsukti šokolado juosta? kas viduje? ir kas per aukštos kvarbatkos? kodėl jos tokios? atrodytų, kad tik tos kvarbatkos ir apsuktos šokoladu. Ar ten yra biskvitas koks nors?

iš pradžių ir aš norėjau Tau pritarti, kad sugadinai su tais šokolado kringeliais.. bet.. žinai, tortai realybėj VISADA geriau atrodo, todėl viskas gerai su tais kringeliais. Be to, šokoladas maloniai kvepia, tai jeigu ką, vaizdą atpirks skanus kvapas.
Sakei, kad darysi antrą tortą. Tokį patį? tik jau be kringelių? Va tada ir pasakysim, kuris gražesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos kaip jus galvojat is ko ji jieja sita ale kaip gumine mase?
MAse
Atsakyti
Turiu laisvesnio laiko, ai keliu tortus:

Medutis, dengtas pastiliazu, siek tiek aisingo smile.gif
user posted image

is galo
user posted image

Juodasis miskas, apdziubuotas aisingu, mike irgi aisingas, gelyes cukrines
user posted image

Medutis su zele, apdziubuotas aisingu, viduryje sokoladas, gelytes pastiliazas, kokoso drozles
user posted image

Medutis, apdziubuotas aisingu, gelyes pastiliazas
user posted image

Tai iek, ataskaita pridaviau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
gal galit pasakyti kiek mazdaug grietineles reikia kvadratiniam (33cm x 33cm) meduciui? Mazdaug 6-7 laksteliam sutepti?
p.s. atsiprasau jei ne sitoj temoj klausiu 4u.gif
Atsakyti
eglejk,saunuole 4u.gif ,labai labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif ,visi be isimties...pora ideju issisaugojau smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos kepejeles 4u.gif gal galite kas nors imest nesunkiai padaromo sokoladinio glajaus receptuka blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sniegena*: 12 vasario 2010 - 09:30
Grazu wub.gif

user posted image
Mano kuklutis su jusu profesionalumais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 12 vasario 2010 - 10:30
QUOTE(naitas @ 2010 02 12, 09:24)
vakar susiturėjau, bet šiand vistiek liežuvis niežti paklausti  - kas ty do daiktas tokie tortai?  blink.gif
Apsukti šokolado juosta? kas viduje? ir kas per aukštos kvarbatkos? kodėl jos tokios? atrodytų, kad tik tos kvarbatkos ir apsuktos šokoladu. Ar ten yra biskvitas koks nors?

iš pradžių ir aš norėjau Tau pritarti, kad sugadinai su tais šokolado kringeliais.. bet.. žinai, tortai realybėj VISADA geriau atrodo, todėl viskas gerai su tais kringeliais. Be to, šokoladas maloniai kvepia, tai jeigu ką, vaizdą atpirks skanus kvapas.
Sakei, kad darysi antrą tortą. Tokį patį? tik jau be kringelių? Va tada ir pasakysim, kuris gražesnis  mirksiukas.gif


Jetau,kaip čia sudėtingai viską išsukinėjai lotuliukas.gif
Ten per abu aukštus yra rafaelo svajonė bigsmile.gif Kuri yra apvyniota šokolado juosta, o tuos krungelius, stengiaus daryt aukščiu su šokolado juosta mirksiukas.gif o tie kryngeliai,kaip jau sakiau, padaryti iš šokoladinės maršhmallow masės (tik vietoj juodo šokolado, dėjau baltą). Iš kočiojau tą masė, supjausčiau juostelėm, susukau zigzagus ir fsio rolleyes.gif
Jo, darysiu šeštadienį tokį patį tik be kringelių mirksiukas.gif

eglejk mašina-nereali... thumbup.gif ir išdrožk man tokias formas mašiniukui blink.gif
Atsakyti
eglejk NU TORTAI NUOSTABŪS, ta mšina NERALI, ir mike labai graži ir miela, negaliu kokie gražučiai tortukai
Atsakyti
Labas, smile.gif esu jūsų mokinukė, tai retkarčiais užsuku atsiskaityt biggrin.gif

user posted image

Juodasis miškas su pakeitimais. Puošta pastilažu ir šokoladinė saldainių masė
Atsakyti