Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Fortuncike @ 2010 02 12, 14:30)
labai gražūs torčiukai. wub.gif  noriu dukterėčiai kažką panašaus su kaspinais padaryti. Gal gali pasakyti kaip pritvirtini tuos kaspinėlius torto viduryje? Labai ačiū  4u.gif  4u.gif
ir dar noriu jūsų paklausti, ar galiu naudoti šokoladinę saldainių masę (jos liko man nuo prieš savaitę daryto torto). laikiau šaldytuve, bet sąlytis su oru buvo, ne iš karto įdėjau į maišiuką  g.gif


kaspinelius pritvirtinau ant torto uždejus kremo kauburely...as dejau likusio Rafaelo kremo,gali deti sviestinio...nu vnz..kokio turesi likuty tokio uždek ir tada susmaigstyk tuos kaspinelius....sušala ir puikiai laikosi....


o mase pabandyk atsiminkyt.pasildyk trupuciuka mikrobangej ir žiurek kas bus...ar tinkama naudojimui ar ne.....

aš niekada neismetu mases likuciu...sunaudoju sekanty karta arba papuosimu pasidarau
Atsakyti
beveik baltasis persikas, grietinėlė ir MMG
user posted image

visiškai nesigavo ko norėjau...
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 12, 16:02)
kaspinelius pritvirtinau ant torto uždejus kremo kauburely...as dejau likusio Rafaelo kremo,gali deti sviestinio...nu vnz..kokio turesi likuty tokio uždek ir tada susmaigstyk tuos kaspinelius....sušala ir puikiai laikosi....
o mase pabandyk atsiminkyt.pasildyk trupuciuka mikrobangej ir žiurek kas bus...ar tinkama naudojimui ar ne.....

aš niekada neismetu mases likuciu...sunaudoju sekanty karta arba papuosimu pasidarau


ačiukas, bandysiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
zuliaska, mielas vaikiškas tortukas 4u.gif


Merginos, o MMG galima padaryti be glicerino?
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 02 12, 15:55)
zuliaska, mielas vaikiškas tortukas 4u.gif
Merginos, o MMG galima padaryti be glicerino?

Galima,laisvai mirksiukas.gif
Atsakyti
Panos padekit help.gif help.gif help.gif Vis diena ieskau MMG recepto po visas temas ir rezultatas didelis 0 verysad.gif Gal kam nebutu sunku nuoroda,nes man jau ne paieska nepadeda...
Atsakyti
http://www.supermama...?...78104&st=84

89 žinutė
kadtik pavyktų
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 12, 15:34)
brangioji mano, žinau, kad sunku perskiatyt 30 tortų papuošimo ir kitų tortų temų, tai matyt ir praleidai tą punktą, kad tas karamelinis ganašas nesigauna niekam, gavosi Daividijai, kuri gyvena ne LT, ir produktai kitokie.... jei nori greito, garantuotai pavykusio karamelinio ganašo, užvirink grietinėlę iki virimo, sudėk induką Rududu, išmaišyk gerai, kad rududu itirptų,. jei liks smulkių gumuliukų ne bėda, lai lieka, padedi stingti, nu per naktį šaldytuve palaikai, ryte mikseriu išplaki, viskas, išsiplaka puikiausiai ir yra gero skonio, tinka tiek puošimui, tiek pertepimui  4u.gif
kiek gražių tortukų pridėjot, šaunuoliai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 12, 16:34)
brangioji mano, žinau, kad sunku perskiatyt 30 tortų papuošimo ir kitų tortų temų, tai matyt ir praleidai tą punktą, kad tas karamelinis ganašas nesigauna niekam, gavosi Daividijai, kuri gyvena ne LT, ir produktai kitokie.... jei nori greito, garantuotai pavykusio karamelinio ganašo, užvirink grietinėlę iki virimo, sudėk induką Rududu, išmaišyk gerai, kad rududu itirptų,. jei liks smulkių gumuliukų ne bėda, lai lieka, padedi stingti, nu per naktį šaldytuve palaikai, ryte mikseriu išplaki, viskas, išsiplaka puikiausiai ir yra gero skonio, tinka tiek puošimui, tiek pertepimui  4u.gif
kiek gražių tortukų pridėjot, šaunuoliai  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Olesta, ne visiems ir taviškis gavosi ganašas lotuliukas.gif pvz, MAN lotuliukas.gif

zuliaska, gražus tortukas mirksiukas.gif
Atsakyti
del ganaso: man pirma karta gavosi puikiai ( bet as irgi ne lt, o grietinele cia lb riebi, minute mixeriu ir gatava), antra karta, pirkau is lietuviu parduotuves lietuviska- nesiplake nors tu ka doh.gif jei matai, kd nesiplaka- niekada nesimesk, as ydejau zelatinos, paplakiau dar truputy ir y saldytuva smile.gif zeatinai pradejus stengti gavosi puikus kremas aptepimui, tada papuosiau grietinele ir viskas 4u.gif tiesiog niekad "nemaitinkit tuliko" per anksti, pasukit galvele ir iseity visada atrasit mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kazin ko i tas nelietuviskas grietineles prideda,kad ir pati velnia su ja isplaktum devil.gif
As irgi kremus,jei nesiplaka gelbeju su zelatina...
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 02 12, 06:36)
Turiu laisvesnio laiko, ai keliu tortus:


Labai visi tortai ispudingi bigsmile.gif Saunuole 4u.gif O kaip tu Mine nusipiesi ant torto?
Ar uzsidedi sokoladinius konturus ir dzibuoji? Nu labai idomu, papasakok, ka blush-anim-cl.gif:
QUOTE(Vaidulyteee @ 2010 02 12, 11:11)
ir ash ishkepiau mamytes gimtadienui tortuka,apibarstytas kokosu drozemis nes jinai nemegsta masiu,gelyte pastilazas,lapukai pagal kirbe perliukai tikri,bet kita karta darysiu ish mases:)

Laaabai subtilus, grazus tortas, be galo... bigsmile.gif 4u.gif
Zaismingas Stikle, visiskai niekur nematytas, idomus tortas bigsmile.gif
Atsakyti