Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(ingauk @ 2010 02 05, 16:07)
zadejau ir as groteles dayrtis, bet niekur nerandu nukisto svirksto, tai nezinau ka reiks daryt is sokolado nes jau islydziau  doh.gif

maišiuke skylutę iškirpk ir gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 05, 16:12)
maišiuke skylutę iškirpk ir gausis mirksiukas.gif

bandziau, bet ne tas schmoll.gif ir kai pradedu toliau spaust pradeda nebe plonai begti sokoladas bet jau storos linijos doh.gif
Atsakyti
šiandien irgi ne mano diena sad.gif nesigauna niekas kaip noriu, nežinau, vieną tortą atidaviau, kitą beveik baigus, yra dar vienas bet ji reik papuošt, bet gigantas gavos nžn ką daryt, ir nuo kurios pusės nupjaut, paskiau jau puošt...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 05, 16:17)
bandziau, bet ne tas  schmoll.gif  ir kai pradedu toliau spaust pradeda nebe plonai begti sokoladas bet jau storos linijos  doh.gif

maišiukas kad storesnis būtų,o skylutė kaip nori.aš savo pirmą per maišiuką tinkliuką dariau-viskas gerai gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 05, 16:34)
maišiukas kad storesnis būtų,o skylutė kaip nori.aš savo pirmą per maišiuką tinkliuką dariau-viskas gerai gavos mirksiukas.gif

gal tikrai mano buvo per plonas maisiukas kad taip dares man g.gif aciu 4u.gif reiks pabandyt kai maziuke parsivesiu is darzelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 05, 15:07)
zadejau ir as groteles dayrtis, bet niekur nerandu nukisto svirksto, tai nezinau ka reiks daryt is sokolado nes jau islydziau  doh.gif


o kam tas švirkštas....išvis neturiu namie tokiu dalyku.....paimi kepimo popieriaus,geriau,kad butu tas tvirtesnis toks.....susisuki tutele...supili šokolada,nukerpi skylute kokio nori dydžio ir viskas ....
QUOTE(dosa @ 2010 02 05, 15:09)
Laaaabai dailiai papuostas user posted image
O kaip viduryje ta gelyte padaryta? g.gif


ta gelyte,tai kaip Monikute sake,padaryta iš šokoladiniu ažuru,kurie pagaminti tokiu pačiu budu kaip ir tvorele...paimi kepimo popieriaus,susisuki tutele ir spaudi kokios tik nori formos šokoladinius ažurus.....sušaldai,nuimi nuo popieriaus ir dedi kaip nori..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 05, 17:14)
o kam tas švirkštas....išvis neturiu namie tokiu dalyku.....paimi kepimo popieriaus,geriau,kad butu tas tvirtesnis toks.....susisuki tutele...supili šokolada,nukerpi skylute kokio nori dydžio ir viskas ....

tai kad pas mane toks liaunas tas popierius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 05, 18:04)
tai kad pas mane toks liaunas tas popierius  mirksiukas.gif

su storesniu maišeliu mėgink,ir nešk greičiau šian rodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nedrąsiai ir aš jungiuos į jūsų būrį ax.gif nors man iki jūsų aukštojo pilotažo dar toli gražu, bet aš mokausi pioneer.gif
o atnešu kaip tik į temą apie šokoladines tvoreles bigsmile.gif svarbiausia, kad žmogučiui,kuriam dariau patiko ax.gif

rafaelo svajonė viršus grietinėlė, ant viršaus kokoso drožlės, gėlės iš šokolado ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 05, 18:09)
su  storesniu maišeliu mėgink,ir nešk greičiau šian rodyt mirksiukas.gif

nea schmoll.gif nerodysiu, baisiai geda blush2.gif be to dar tik stingsta, bet vakare planuoju puosti ji blush2.gif
Atsakyti
spyglis2,tavo torto mielai gabaleli atsipjauciau,labai apetitnai atrodo 4u.gif o ir padarytas dailiai,saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 02 05, 17:19)


rafaelo svajonė viršus grietinėlė, ant viršaus kokoso drožlės, gėlės iš šokolado  ax.gif



na va kaip gražiai ir tvarkingai....šaunuole.... 4u.gif

o čia mano pinigu maišas...dariau pirma karta...viduj buskvitas su grietinele ir kons. persikais....puošta šokoladine saldainiu mase.....

nors dariau pirma karta,bet labai patiko...greitai pasipuošia,nereikia stengtis nieko išlygint.... lotuliukas.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti