Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

šaunuolės merginos, gražūs torčiukai, tokie valgomi thumbup.gif


Meskius, nesuk sau galvos ir nesisuks lotuliukas.gif MMg draugauja su grietinėle kaip ir visos kitos masės, tik tortą reikia aptepus ir išlyginus subrandinti,t.y. leiti kaip minimum kelias valandas paruoštam pastovėt prieš dengimą, kad grietinėlė apstingtų, nebūtinas sviestinis kremas, nors su juo gaunasi žymiai dailiau, ypač su Šarlotės kremu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejėlės!!! Labai jau visų gražūs torčiukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jūsų teismui atnešu ir aš torčiuką - Asseni šokoladinis tortas, pertepimas karamelinis ir šokoladinis ganašas, dengimas MMG ir aisingas.

user posted image

Norėjau padaryti marmurinį, bet perminkiau. schmoll.gif Šį kartą MMG gavosi tokia labai elastinga, bet per plona iškočiojau, tai niekaip nesisekė padaryti be puslyčių. blush2.gif lyginau, bet neišlyginau. Na, bet aš vis dar mokausi, kitą kartą bus geriau ax.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif norejau pasiklaust kaip jus suformuojat tortuka - liemenele? ax.gif kepsiu ne meduti smile.gif ir kokia mase geriausiai apdengti?

aciu 4u.gif
Atsakyti
Saunuoles kepejeles,tiek tortu,as vos speju sekti temele thumbup.gif

O as kepiau nemedaus torta,i grietinele dar dejau kepintus lazdyno riesutus,dengta MMG taskeliai aiskingas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(konvalija @ 2010 02 17, 19:59)
Sveikos kepejėlės!!! Labai jau visų gražūs torčiukai 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jūsų teismui atnešu ir aš torčiuką - Asseni šokoladinis tortas, pertepimas karamelinis ir šokoladinis ganašas, dengimas MMG ir aisingas.

Man labai grazios spalvytes ax.gif
Atsakyti
Konvalija, vis tiek gražu, kad ir ne marmūrinis 4u.gif

[B]Eiwile
man labai simpatiškas Tavo tortas, copy paste, kuklumas puošia, ir labai gržiai lygiai apdengei, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine261 @ 2010 02 09, 17:53)
Merginos paaiskinkit man kaip reikia is cia uzsisakyti labai noreciau drugeliu formeliu smile.gif

Sveika smile.gif iš čia galima užsisakyt;http://kulinarijosmena.ucoz.com/photo/47
Atsakyti
Olesta 4u.gif
Atsakyti
konvalija,grazuolis tortas,jau geliu ,lapeliu grazumas 4u.gif
ewile,labai mileas,grazus ir siltas tortukas 4u.gif
Atsakyti
sveikos.
gal butu galima nuoroda i sarlotes krema ax.gif dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marta* @ 2010 02 18, 14:41)
sveikos.
gal butu galima nuoroda i sarlotes krema ax.gif dekui labai 4u.gif

http://www.supermama...?...78104&st=72
80 zinute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 02 18, 14:07)


4u.gif
Papildyta:
dar klausimelis. kokiu mikserio antgaliu plakat sviesta? g.gif blush2.gif
Atsakyti