Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

[quote=Dianocka,2010 02 16, 14:02]
Sveikos kepejeles,
Su svente Jus visas 4u.gif
Siandien sventes proga iskepiau toki torciuka, bandziau sudeti i ji dvi temas: valentino diena ir vasario 16.... tai va kas gavosi ax.gif ai tiesa MB paprase iskepti savo darbovietei tai todel su uzrasu ax.gif :

user posted image


vau,kaip grazu bigsmile.gif dievinu sitokia spalva 4u.gif

g.daiva,kokie grazus ir tvarkingi tortai,turbut jau kepat seniai g.gif nes netikiu,kad tai pirmieji schmoll.gif daugiau ju neslepkit,o neskit cia 4u.gif
Atsakyti
ne pirmieji, ne, labai kruopščius ir gražius daro thumbup.gif šaunu G.Daiva, kad atnešei parodyti į platesnę dienos šviesą thumbup.gif

marškinukai super thumbup.gif
Atsakyti
pabandziau ir as blush2.gif tortas Rafaelo svajone, dengtas Marshmallow ir cukrines gelytes smile.gif lbai nelygiai uzsidejo mase, na bet kaip pirmam kartui bus gerai blush2.gif dar turiu laiko tobulet blush2.gif
pamirsau, kad reikia pudra persijoti, tai prikrito guzeliu, o tai labai matosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 16 vasario 2010 - 19:18
nu tie paskutiniai marškiniai ir tokie ten idealiai tvakingi su širdelėm ir akordeonu, tiesiog puikūs

o štai mano, nervina, neberandu keletos priemonių, spėju vaikai darbavos...
rafaelo,perteptas karameliniu ganašu ir pridėta karamelizuotų migdolų.
puošta MMG
user posted image
Atsakyti
QUOTE(g.daiva @ 2010 02 16, 16:44)
Laba diena kepejeles 4u.gif
vis stebiu jusu grozybes,vis mokausi ir vis nedrystu pasirodyti ka ismokau ax.gif
Na bet siandien isdrysiu ir pasirodysiu truputi blush2.gif



nugi nuostabu.....kruopštu,dailu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 02 16, 16:48)
g.daiva blink.gif tai jei cia pirmiejo tokie,kokius paskui atnesi bigsmile.gif labai grazu,saunuole 4u.gif  thumbup.gif ir taip kruopsciai paqdaryta.

Ne pirmi bet galiu ant dvieju ranku pirstu suskaiciuot kiek as ju esu iskepus ax.gif
Aciu uz ivertinima visoms 4u.gif
OLESTAI didelis ACIU uz pamokele ir patarimus gyvai 4u.gif 4u.gif

Labas rytas smile.gif
Papildyta:
Jusu visu darbeliai nepakartojami wub.gif wub.gif vis ziuriu ziuriu ir negaliu atsigrozeti wub.gif thumbup.gif
Va barbe ir man reiks dukrytes gimtadieniui bandyti iskepti,bet abejoju ar kas gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(g.daiva @ 2010 02 17, 10:18)
Jusu visu darbeliai nepakartojami wub.gif  wub.gif vis ziuriu ziuriu ir negaliu atsigrozeti wub.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš lygiai taip pat
Atsakyti
Atnesu savo gimtadienio torta. Tortas su jogurtiniu kremu ir persikais. Visi papuosimai sokoladas. Virsus specialiai nelygintas, nes sviestinio kremo kazkaip nenorejau ax.gif Pirma karta dariau rozes is sokolado ir labai patiko, tikrai dar kartosiu biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Parodysiu ir aš savo gimtadieninį tortuką blush2.gif Paprastas toks, bet tikiuosi bus skanus, nes dariau tai kaip sugalvojau jau - juodojo miško biskvitai (be kakavos), grietinėlės-varškės pertepimas, juodasis šokoladas, braškės ax.gif

user posted image
Atsakyti
Mano tortika, biski nevykes blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 02 17, 17:42)
Mano tortika, biski nevykes  blush2.gif

labai vykes biggrin.gif toks sypsena keliantis boruziukas wub.gif su placia placia sypsenele smile.gif

o cia mano valentininis. snikersas.
user posted image

user posted image

tik sorry uz aplinka, nebespejau normaliai nufotografuot smile.gif
bet vistiek man nesigavo lygiai apdengti. mase storiau kociojau, lyginau, glosciau gal valanda kokia....bet vistiek nuejo celiulitu...as sonus aplyginau, tarpus uztepiau grietinele, o reikia turbut uztept, kad nesimatytu visai biskvito? blush2.gif ir mase dejau ant grietineles...ar gerai? g.gif tik nepasaldziau..uztepiau, islyginau ir klojau...kaspinelis sutrukinejes, bet jau buvau taip nuvargus...visa diena prasidirbau prie jo..nesuprantu, kaip speja kepejeles musu po kelis iskept per diena cool.gif saunuoles 4u.gif bet kai naminiam valgymui, tai tiko. o mase daziau su jupi gerimo milteliais, gavosi vysniu skonio cool.gif
Atsakyti
SOS. Susimaise man protelis.... skaiciau ,skaiciau ir turbut per daug priskaiciau. susimaisiau ir nebezinau ar MMG draugauja su grietinele ar tik su sviestiniu kremu g.gif . doh.gif
Atsakyti