Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Kirbe, o lia lia, koks antikrizinis maišiokas thumbup.gif

ir tvorelė daili, Spyglis2, šauniai sekėsi thumbup.gif

aš nieko mandro nenuveikiau, tik iš vieno du padirbau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif buvo tortas Ramunė, liko tortas bėdos ištiktai draugei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif išsikepiau sau kai žmogus naujo skonio tortą, ne, rašo man šiandien - gal kartais turi kokį ne laiku iškeptą tortą (čia maždaug kaip pilį) lotuliukas.gif nu ką nepadarysi dėl draugo, teko atiduot, o jau buvo paragautas, tai biškį perdirbau lotuliukas.gif o tortas tas pats, tik paragautas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
ačiū už gražius žodžius, labai pergyvenau, nes ne sau dariau ax.gif labiausiai privargau su gėlėm, kažko labai greit ta masė stingo, nors ir medaus pakartotinai dėjau, bet kažko sunkiai minkėsi unsure.gif nors pirmą kartą kai dariau, viskas čiki buvo unsure.gif gal turėjo įtakos, kad parą šaldytuvę masę palaikiau g.gif

kirbe, čiotkas pinigų maišas thumbup.gif galvoju uošviui tokį kept, bet dar neapsisprendžiau, nes žmogui šešiasdešimtmetis, gal ką nors solidesnio reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 05, 18:33)
o jau buvo paragautas, tai biškį perdirbau  lotuliukas.gif 



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 05, 18:33)

aš nieko mandro nenuveikiau, tik iš vieno du padirbau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

aš tai taip nesugalvočiau schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labux, o as ikelsiu savo pirmuosius torciukus, cia tik savo seimai dariau, na dar daug turiu mokytis ir mokytis

user posted image
Papildyta:
nesuparatau kas cia per nesmone kodel tokia didele nuotaraukyte ikele doh.gif
Papildyta:
[IMG]http://hotimg23.fotki.com/a/89_116/144_69/IMGP1408914.jpg
Atsakyti
dosa, spyglis2- saunus jusu tortukai thumbup.gif
kirbe - ziuriu maisioka nemenka turi, mazum pasidalinsi ir su manim tongue.gif rolleyes.gif
Olesta - gerai cia susisukai su tuo tortuku thumbup.gif toks svelnus. tik as gal buciau labiau ta menuli ispjovus smile.gif
barbuste - labai didele foto, neina susigaudyt bendro vaizdo unsure.gif
Atsakyti
Spygle2 - super kaip pirmasis bandymas bigsmile.gif viskas taip tvarkingai, graziai - ir apetitnai...
Kirbe - superinis maisiukas, svaigstu as nuo ju blush2.gif
Olesta - na ir sugalvok tu man, bet ideja superine thumbup.gif ir pati gali paragauti, ir kita nudziuginti thumbup.gif lotuliukas.gif
barbuste - labai jau pusapi istampe, nelabai ka suprasi, pamegink istrinti bei per nauja ikelti mirksiukas.gif
Monikute - ACIU uz pastabas, ir as pati matau, kad ratai masiniuko turejo buti rudi, bet vat taip susviete -na ka padarysi doh.gif kita karta pasitaisysiu
hihihi.gif
beja, de sokolado - as taip pat arba per kepimo popieriaus tutele spaudziu, arba maiselyje mazyte skylute prakerpu - nieko daugiau nereikia thumbup.gif
O kur Cipciukas, Asseni, Rimami, Meian sus avo tortais dingusios unsure.gif kazkaip noretusi ju nauju sedevru pamatyti flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 05 vasario 2010 - 19:35
Įdėsiu ir aš savo kriaušinį tortą blush2.gif Puošta MMG. Olesta,prašom nesijuokt,išbandžiau žolės antgaliuką,dar reikia atidirbti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
dosa 4u.gif
Spygle2 4u.gif
Kirbe 4u.gif
Olesta 4u.gif
barbuste 4u.gif
zebra 4u.gif

Saunuoles mergaites labai grazu ir naujokems puikiai sekasi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Zebra, o man nuotraukos nerodo unsure.gif

mergaitės, tikslas buvo palikti kuo daugiau torto, draugei eilinis gimtadienis, nu pažiūrėjo žmogus Tv laidą apie maistą ir parduotuvėj saldaus nebegali ramiai nusipirkti, ant juoko paklausė ar neturiu pilies varianto nereikalingo, atsakiau, kad turiu lotuliukas.gif nu ir pasidalinom draugiškai lotuliukas.gif man svarbu skonis, o svorio man pakanka per akis lotuliukas.gif


ooo, jau matau, nu kad viskas gerai su tuo Tavo tortu, ko čia juoktis g.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 05 vasario 2010 - 21:02
mergaitės,
o ta šokoladinė torto tvorelė ilgiau šiltam kambary pabuvus neištiš ?
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2010 02 05, 21:04)
mergaitės,
o ta šokoladinė torto tvorelė ilgiau šiltam kambary pabuvus neištiš ?

NE, NE, NE, stovės kaip įbesta 4u.gif
Atsakyti