Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų balinimas

QUOTE(Svajaaa @ 2011 07 08, 09:42)
As turiu kur 5 min.,tai ir tai erzina,kad seile skaupiasi,o del 30 min.net neisivaizduoju g.gif


Svajaaa, kaip tau atbalo datukai? ar patenkinta likai? ka ten naudojai, kad 5 min? pas mane Crest juosteles kur 30min laikyti, tai tik uzsidejus kelis kartus seiles isspjaunu, o po to kazkaip taip ziauriai nebesikaupia... ax.gif

tai norejau pasakyti, kad si karta tokio didelio efekto so Crest juostelem man nebuvo, kaip pirma karta. gal kitokias kokias nusipirkau g.gif
nes pirma karta panaudojau 3 dienas ir pradejo ryskiai matytis pasviesejimai. ir dantukai jautresni pasidare, bet nutraukiau tada naudojima, nes prieky plombu daug turiu, tai kad nebutu dantys margi.
likusius tada atidaviau draugui, jis irgi tik 3 dienas panesuiojo, jam buvo labai gerai atbale.
o si karta visa kursa sunaudojau ir rezultatas toks na neypatingas ir nepasakyciau kad dantukai pajautrejo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 08 liepos 2011 - 10:52
QUOTE(ajaja @ 2011 07 08, 11:52)
Svajaaa, kaip tau atbalo datukai? ar patenkinta likai? ka ten naudojai, kad 5 min? pas mane Crest juosteles kur 30min laikyti, tai tik uzsidejus kelis kartus seiles isspjaunu, o po to kazkaip taip ziauriai nebesikaupia...  ax.gif

tai norejau pasakyti, kad si karta tokio didelio efekto so Crest juostelem man nebuvo, kaip pirma karta. gal kitokias kokias nusipirkau  g.gif 
nes pirma karta panaudojau 3 dienas ir pradejo ryskiai matytis pasviesejimai. ir dantukai jautresni pasidare, bet nutraukiau tada naudojima, nes prieky plombu daug turiu, tai kad nebutu dantys margi.
likusius tada atidaviau draugui, jis irgi tik 3 dienas panesuiojo, jam buvo labai gerai atbale.
o si karta visa kursa sunaudojau ir rezultatas toks na neypatingas ir nepasakyciau kad dantukai pajautrejo  unsure.gif

Zinok nepamenu dabar kokios pas mane,bet ten tipo apnasas nuima ir panasiai g.gif
Dar nesunaudojau viso kurso,liko gal 7.Rezultas yra,tikrai pabalo,bet gal ne tiek, kiek tikejausi.Kita karta imsiu ,kur 30 min smile.gif Kiek skaiciau,jos stiprenes,o mano ne,jos tik apnasom.Bet siaip graziai atrodo,jautrumo neatsirado smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 08 liepos 2011 - 11:00
Balinausi dantis kapomis rezultatas tenkina, bet jei nenaudoju jautriems dnatims pastos tai tampa jautrūs..
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 07 08, 11:26)
Nusipirka juosteles kur reikia laikyti 30 min. ką daryti su seilėm? nuolat spjaudytis?

as dbr va su juostelem sedziu ir nieko ,nes jau 5ta dienele.Bet pirma diena,isisai spjaudziaus lotuliukas.gif o kita diena uzsidejau ant nakties pries vesdama suniuka i lauka,tai kol vedziojau visa laika irgi spjaudziaus kieme,kaip koks bernas lotuliukas.gif gerai,kad zmoniu nebuvo gatvej doh.gif
Atsakyti
Gal kas noretu Vilniuje vieda dezute juosteliu pirkti per puse ir pasidalinti?
Atsakyti
Stai foto
Pries
user posted image

Po mazdaug 10 dienu wink.gif
user posted image

viso kurso neisnaudojau wink.gif
Atsakyti
kad antra nuotrauka pati iš savęs šviesesnė.
Atsakyti
jokio skirtumo nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 07 12, 12:12)
kad antra nuotrauka pati iš savęs šviesesnė.


drinks_cheers.gif butent rolleyes.gif
Atsakyti
Beveik baigiu naudoti Crest Whitestrips Classic juosteles, ir jokio rezultato nematau, visiškai doh.gif Reikes vėliau pabandyti kitokias.. Ką rekomenduotumėt?
Atsakyti
sveikos, mergaitės,

gal žinote kur Vilniuje galima būtų rasti stomatologijos kabinetą, kiuriamą kapomis balina dantukus ne itin brangiai, kokios kainos? ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 07 12, 15:07)
Beveik baigiu naudoti Crest Whitestrips Classic juosteles, ir jokio rezultato nematau, visiškai doh.gif  Reikes vėliau pabandyti kitokias.. Ką rekomenduotumėt?

O kurias naudojot?kur 5 min ar 30 min?man irgi norejosi geresnio efekto,jau baigiau kursa, galvoju kokias kitas reikes bandyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 12 liepos 2011 - 15:13