Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Ausree, vertikaliu daugiau vyteliu dek, bus fainesnis pynimas thumbup.gif
[/quote]

Aciu uz pastebejimus.Man irgi atrodo,kad tikrai vertikaliu vyteliu reikejo daugiau deti(kazkaip ziurint i pavyzdzius pasirode,kad tos vyteles kazkaip gana retai,tai as pagalvojau,kad bus gerai),na,bet is esmes naturaliai atrodo kazkaip graziau nei nuotraukoj,nes nesimato to "skystumo",nes siap tai tos vyteles labai arti viena kitos,bet viduj dezutes neisimtos,o be to jos nenusidaze(jos tokios blizgancios),tai fotografuojant kai apsviecia sviesa atrodo kad skysta.Kita karta pinant mazas reikes be dezuciu pabandyt g.gif Ir dar manau,kad didesnems dezems reikti storesniu vyteliu prisukti g.gif Na bet kai pirmieji darbai,tai manau,kad ir taip per gerai,nes galvojau,akd nelabai gausis...

2M mama ta deze skeciams ideti tai super thumbup.gif labai patiko
muse+ puikus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 06 vasario 2010 - 15:41
QUOTE(muse+ @ 2010 02 05, 21:56)
grazus skeciu deklas biggrin.gif  thumbup.gif  As vis pinu, nieko idomaus, bet pasirodysiu blush2.gif
Pintine mezgimo siulams:
http://images112.fot...P1230627-vi.jpg
Ir 2 padeklai
http://images112.fot...P1230618-vi.jpg
http://images47.fotk...P1230624-vi.jpg
Dar nupyniau velykini krepsiuka(dekoratyvini, 2 kiausiniams biggrin.gif ),keista tokia pintinaite, dar viena padekla ir vazoneli apipyniau.Tik dar nedazyti schmoll.gif
Ausree, vertikaliu daugiau vyteliu dek, bus fainesnis pynimas thumbup.gif

Man labai i aki krito pintine siulams thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif aciu comma.
Dabar pradejau nauja skalbiniu pintine. Tik sikart kitaip pinu. Super tankiai vertikaliu dejau, mazdaug kas 1cm.Kol kas labai graziai gaunas, nes virvele pinu, is dvieju vyteliu. bigsmile.gif Pati pasisiuliau draugei nupint, tik ji nezino,kad is laikrasciu ta pintine bus ax.gif Tureciau nustebint.Tiesa, ismokau pabaigt is vertikaliu vyteliu kasyte. Graziai atrodo, nereikia atskirai pynes klijuot. jei kam bus idomu,paaiskint pabandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 07, 14:24)
4u.gif aciu comma.
Dabar pradejau nauja skalbiniu pintine. Tik sikart kitaip pinu. Super tankiai vertikaliu dejau, mazdaug kas 1cm.Kol kas labai graziai gaunas, nes virvele pinu, is dvieju vyteliu. bigsmile.gif Pati pasisiuliau draugei nupint, tik ji nezino,kad is laikrasciu ta pintine bus ax.gif  Tureciau nustebint.Tiesa, ismokau pabaigt is vertikaliu vyteliu kasyte. Graziai atrodo, nereikia atskirai pynes klijuot. jei kam bus idomu,paaiskint pabandysiu mirksiukas.gif


Man labai įdomu užbaigimas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, vos radau jus verysad.gif
Na sakykite kaip jums sekasi sukti tuos siaudukus??? As pradejau ir man nuo viduriuko storeja??? Ar taip ir turi buti???
O gal ka ne taip darau????
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 07, 15:57)
Sveikutes, vos radau jus  verysad.gif
Na sakykite kaip jums sekasi sukti tuos siaudukus??? As pradejau ir man nuo viduriuko storeja??? Ar taip ir turi buti???
O gal ka ne taip darau????




Turi prilaikyt, kad nestoretu, nes man tai kazkaip ploneja i gala, aisku, kartais irgi pasitaiko visko.Pasistenk, kad laikrastis nesirauksletu,kampas tam tikras turi but nuo sukimo pradzios.Beveik salia laikr.krasto(isilgai) virbalas turi but.Nesigaudau geometrijoj, tai negaliu pasakyt kokiu kampu doh.gif Gal aiskiai parasiau...

Atsakyti
Na 4 susukau tai storeja i apacia verysad.gif ertme kokio 5-7 mm gaunasi tai blogai, nes kaip tusciaviduris siaudukas gaunasi
Na meginu sukti kitaip thumbup.gif nu bet as prispaudziu ta gala g.gif
Atsakyti
AGkatuli,nezinau kaip kitos, bet as tai ant stalo pasidejusi suku, gal tu bandai be stalo, ore susukt.Neigudusiai taip turbut nesigautu.
Atsakyti
Baigiu as savo deze. Pati nezinau kodel as pirmaja savo deze darau tokia didele, bet..... Ziuriu, ipusejus dezei pramokau tas vyteles pinti, bet....
Man atvirksciai nei AGkatulis, retai kuri gaunasi su platesniu galu. Siaip, tai man patinka kai vienas galas siaurutis, kitas platesnis. Viena i kita imauni, kliju..ir liuks sulimpa, nei nesimato sujungimo. Kruva vyteliu graziu, lygiu, bet -nezinau kaip jas sujungti unsure.gif nes viena i kita nelenda. Kaip jus jas klijuojate, jungiate?
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 02 07, 21:06)
Baigiu as savo deze.  Pati nezinau kodel as pirmaja savo deze darau tokia didele, bet..... Ziuriu, ipusejus dezei pramokau tas vyteles pinti, bet....
Man atvirksciai nei AGkatulis, retai kuri gaunasi su platesniu galu. Siaip, tai man patinka kai vienas galas siaurutis, kitas platesnis. Viena i kita imauni, kliju..ir liuks sulimpa, nei nesimato sujungimo.  Kruva vyteliu graziu, lygiu, bet -nezinau kaip jas sujungti  unsure.gif  nes viena i kita nelenda. Kaip jus jas klijuojate, jungiate?




Suklijuoji taip, kaip tu kad rasei, viena i kita sumauni.Jei tau lygiai gaunasi, stenkis, kad pynime baigtusi vytele tuo galu, kur suklijuoji, ja patepk klijais, o paemusi kita vytele mauk ant tos pateptos tuo galu, kur neklijuotas(ta prasme, nuo kur pradedi vytele sukt).Svarbiausia, kad ta gala vyteles, kuris nesuklijuotas, gali koreguoti, t.y.prilaikant vytele, pasukti ir ertme padidini tada.Man beveik visada reikia sukinet.Bet jei pynime pasilieka tas galas,kuri turi pasukt, jau nesisuka, sukasi tik kai ji yra laisva. Ar aiskiai as cia parasiau g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 07, 22:01)
Suklijuoji taip, kaip tu kad rasei, viena i kita sumauni.
Ar aiskiai as cia parasiau g.gif  doh.gif


Na, bandysiu, nes kruva vyteliu kur viena i kita nelenda unsure.gif
Du kartus skaiciau-lygtai supratau lotuliukas.gif matysim kaip darbe bus smile.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
Na va 100 jau susukau thumbup.gif , aisku ilgiai nevienodi, vargu ar iseitu vienodi mirksiukas.gif
Ant rasomojo stalo tai nesigavo man sunkti, na o ant valgomojo tai kaip bite variau thumbup.gif .
As zadu prisiruosti zaliavos (kiek rasiu siuksliu namuose tiek ir susisuksiu) o tada jau galvoju ka cia nusipinti mirksiukas.gif
Atsakyti