Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Ačiū LINUTUKE, kad vėl galim svečiuotis tavo namuose!
Atsakyti
laba, norejau paklausti ar jums visoms kai klijuojat viteles su lipalu arba karstais klijais ir issitepa vytele toj vietoj nenusidazo??? ta prasme lieka plemas baltas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2010 02 08, 18:07)
laba, norejau paklausti ar jums visoms kai klijuojat viteles su lipalu arba karstais klijais ir issitepa vytele toj vietoj nenusidazo??? ta prasme lieka plemas baltas.  4u.gif




tikrai, kai issitepa karstais klijais, tai ta vieta jau ir neuzsidazo su beicu.Man su pigmentuotu laku tai uzsidazydavo, bet kai pradejau beica naudoti, ir as tai pastebejau.Del lipalo tai nezinau g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O kaip gaunasi kai beica su laku maisot?uzsidazo klijais aptepliotos vyteles ar ne?
Atsakyti
QUOTE(2M_mama @ 2010 02 09, 14:48)
Sveikutes  4u.gif
O kaip gaunasi kai beica su laku maisot?uzsidazo klijais aptepliotos vyteles ar ne?


Na as dar tik najoke siame reikale,bet kai tepiau sumaisius beica ir laka,tai vistiek gavosi siek tiek sviesiau,bet ziauriai i akis nekrenta,o kurias du kartus aptepiau tai lygtai nesimato sviesiu plemu(bet cia nezinau,gal beico ir kliju santykis atitiko,nes viska tai pilu is akies) g.gif
Atsakyti
Nusipyniau ir as jau pirma darbeli, tik pasirodysiu kaip pabaigsiu, ta prasme ryt varau pirktis beico ir lako.
Taip???
Turiu dabar nubeicuoti ir nulakuoti ir bus pabaiga???
Nusipyniau dezute prieskoniams, ir kasa ant virsaus padariau thumbup.gif paciai juokinga Tuos siaudukus sukti greiciau gaunasi, o dar be karkaso pinti tai sudetinga sakyviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 09 vasario 2010 - 23:32
O as vakar nusipyniau padekla. Turejau nedaug prisisukusi vyteliu ir be proto knietejo ismeginti pynima. Tai vakar padariau ta padekliuka. dabar liko nulakuoti ir jums pasirodyti. Bet oi oi kaip sunkiai man vakar pynesi. doh.gif Deziu pynima gal atidesiu vasarai. blush2.gif
Atsakyti
Man ir sunkoka buvo, neklauso tie siaudukai, griuvineja, nepaspausi ju, tuoj linksta doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ilindau pasmalsauti darbeliu, o matau, kad visos toje pacioje stadijoje kaip ir as.
Mano pirmasis darbelis taip pat baigtas. Vakar krastelius suklijavau (bet nedesiu nei kasyciu, nieko, nes jis man kaip pirmas....nelabai parodomasis toks blush2.gif )

Laukia kol ji nubeicuosiu , nulakuosiu. Tik va nezinau kada as iki tu dazu nuvaziuosiu verysad.gif Kazkaip vien del beico brautis per visa miesta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 02 10, 13:08)

Laukia kol ji nubeicuosiu , nulakuosiu. Tik va nezinau kada as iki tu dazu nuvaziuosiu  verysad.gif Kazkaip vien del beico brautis per visa miesta  unsure.gif

ir as dabar audziu minti kokia spalva beico pirkti, man tai knieti ji sutvirtinti, nes kol kas toks minkstas man tas darbelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 10, 12:23)
ir as dabar audziu minti kokia spalva beico pirkti, man tai knieti ji sutvirtinti, nes kol kas toks minkstas man tas darbelis g.gif



Beicas tikrai nesutvirtina, tai labai darbelio nesudrekink, nes man tai visada dar labiau atsipalaiduoja pynimas po beico. Kai lakuosi, tada jau sutvirtes.Cia skaiciau, kad kazkas maiso su laku beica, tai tik vienakart bandziau dazyt taip, bet negaliu pasakyt kas darosi tada, nes daziau padekla, berods, nesuskystejo... g.gif O man grazi labai spalva- Nr.10(jei furnikolor)Gerai uzsidazo raides ir ne per tamsi biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Noriu pasidalinti su Jumis nuoroda, kur labai aiškia parodyta, kaip spiraliniu pynimu, nupinti vainiką. Aišku, galima ir pačioms formas sugalvoti. Jeigu jau buvo tokia nuoroda, atsiprašau, kad pasikartosiu.
http://tulina01.mypa...roucene-pleteni
Atsakyti