Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Grazu Terra2.

muse+ tai sutvirtes tik lakuojant, o kaip nesudrekinti labai gaminio jei tas beicas skystas g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 10, 14:55)
muse+ tai sutvirtes tik lakuojant, o kaip nesudrekinti labai gaminio jei tas beicas skystas g.gif

Jeigu nenorite tepti tik su beicu, tai galite pabandyti beico įpildi pvz. į baltus dažus. Aš tai visaip makalioju. Beicą maišau su laku, su dažais , žinoma viskas tik vandens pagrindu, t.y akriliniai.Bet netiesa, kad vien su beicu, gaminys nekietieja. Ir dar kaip kietėja! Paprasčiausiai visas popierius sušlampa, o paskui sukietėja. Kartais būna kreivokas gaminys, bet baigiant džiūti, galima kaip nori pataisyti.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 10, 18:14)
Jeigu nenorite tepti tik su beicu, tai galite pabandyti beico įpildi pvz. į baltus dažus. Aš tai visaip makalioju. Beicą maišau su laku, su dažais , žinoma viskas tik vandens pagrindu, t.y akriliniai.Bet netiesa, kad vien su beicu, gaminys nekietieja. Ir dar kaip kietėja! Paprasčiausiai visas popierius sušlampa, o paskui sukietėja. Kartais būna kreivokas gaminys, bet baigiant džiūti, galima kaip nori pataisyti.

na meginsiu
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 10, 17:14)
Jeigu nenorite tepti tik su beicu, tai galite pabandyti beico įpildi pvz. į baltus dažus. Aš tai visaip makalioju. Beicą maišau su laku, su dažais , žinoma viskas tik vandens pagrindu, t.y akriliniai.Bet netiesa, kad vien su beicu, gaminys nekietieja. Ir dar kaip kietėja! Paprasčiausiai visas popierius sušlampa, o paskui sukietėja. Kartais būna kreivokas gaminys, bet baigiant džiūti, galima kaip nori pataisyti.




Kalbu is savo patirties mirksiukas.gif -nudazius su beicu(kai isdziuna) man palaisveja gaminys,aisku,jei darbelis nedidelis-tada viskas gerai.Uztat dabar kai pinu, stengiuos standziau supint.Siand. daziau diiidele pintine, tai visai nieko, mat vertikaliu labai daug idejau.Niekas neatsiklijavo(nes buna kartais, kad atsiklijuoja), lauksiu, kai isdzius,bet dabar jau is karto matau, kad nekreiveja,matyt,bus gerai.
As anksciau tai su laku ir pigmentu dazydavau, bet jis taip gerai nepasiskirsto, Ne taip naturaliai atrodo.Uztat beicui pirmenybe biggrin.gif
Atsakyti
Kur prapuolete visos, turbut pinat, pinat ax.gif Ai, sakau parodysiu savo velykini krepsiuka biggrin.gif Anksti pradejau ruostis smile.gif Sekantys bus grazesni(gal) g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 11, 20:09)
Kur prapuolete visos, turbut pinat, pinat ax.gif  Ai, sakau parodysiu savo velykini krepsiuka biggrin.gif  Anksti pradejau ruostis smile.gif  Sekantys bus grazesni(gal) g.gif

Ale ko tais tavo velykiniai kiausiai dideli blink.gif Matyt strucio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 11 vasario 2010 - 21:45
ar taip baisiai atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 11, 20:53)
ar taip baisiai atrodo? blush2.gif

Zinoma, kad ne mirksiukas.gif Tik norejau pajuokauti apie tavo velykinius kiausius, ale matyt nesigavo blush2.gif
Atsakyti
O man pirmakart gavosi ikelt tiesiai be nurodos paveiksliuka, tai pamaniau, kad per dideli ikeliau, nes lyg tai yra apribojimai kazkokie. g.gif Nu bet turbut jau aisku, kad cia vistos kiausiai biggrin.gif (naujoke dar esu, tai kartais gal ir paciai grazu, o kitiems nelabai... lotuliukas.gif)
Atsakyti
Grazus tas mazytis krepsiukas, o tu kasyte iskarto pynei ar ant virsaus klijavai??? Nes maciau ir tokiu darbeliu 4u.gif
Atsakyti
Kasyte pyniau is karto. Norejau cia praeitakart idet toki paveiksleli, kad ir kitos ismoktu, bet neiseina man jo iskirpt is pdf failo g.gif .Gal iseis nupasakot zodziu, jei prireiks kam.Bet gal i krepsiuko nuotrauka isiziurejus galima atspet kaip tai daroma.Tikrai nesudetinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 12, 02:33)
Kasyte pyniau is karto. Norejau cia praeitakart idet toki paveiksleli, kad ir kitos ismoktu, bet neiseina man jo iskirpt is pdf failo g.gif .Gal iseis nupasakot zodziu, jei prireiks kam.Bet gal i krepsiuko nuotrauka isiziurejus galima atspet kaip tai daroma.Tikrai nesudetinga ax.gif

Tikrai Šauniai! Bet manau, kad visoms būtų naudinga, kad apie kiekvieną gaminuką plačiau papasakotumėt, tiesiog norisi žinoti daugiau techninių dalykų: ar pynėt be pagrindo, kokio dydžio krepšelis ir kaip nudažytas. Jei nesunku, papasakokit.
Atsakyti