Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai

Versus,dezute nepakartojama... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2010 02 15, 23:12)


labai faina ideja su duru staktom bigsmile.gif

sveikutes,

kaip as cia senai bebuvau blush2.gif greiciausiai gausiu uzsakyma krikstynu dezute padaryti,tai ir prisiminiau jus blush2.gif uzbegau pasilabinti 4u.gif
Atsakyti
ir dar kalusimelis-kur butu galiam rasti pirkti dezute 32x21x14 dydzio? 4u.gif

senasnaujas neturi doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 25 vasario 2010 - 21:15
[quote=versus*,2010 02 25, 11:48]

Ateinu su dar vienu darbu... Pagaliau baigiau dėžutę kvepalų tema 4u.gif

Tokia grazi kad net sunku zodzius parinkti tinkamus.. wub.gif
Atsakyti
Oho,per mane kaip tėmukė užsiteršė... unsure.gif atsiprašau lb... unsure.gif

Man tikrai patinka kritika tik kartais atsiprašau nlb gaunasi teisingai ją priimt..nepykit... 4u.gif

Versus * kaip gražu.... bigsmile.gif wub.gif wub.gif

Keliu savo padėkliukus... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 02 26, 00:49)
Oho,per mane kaip tėmukė užsiteršė...  unsure.gif  atsiprašau lb...  unsure.gif

Man tikrai patinka kritika tik kartais atsiprašau nlb gaunasi teisingai ją priimt..nepykit... 4u.gif

Versus * kaip gražu.... bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif

Keliu savo padėkliukus... blush2.gif

va sitie padekliukai tai super, tokie paprastuciai, bet jiems daugiau nieko ir nereikia thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 26 vasario 2010 - 00:04
QUOTE(urupeja2 @ 2010 02 26, 00:03)
va sitie padekliukai tai super, tokie paprastuciai, bet jiems daugiau nieko ir nereikia  thumbup.gif  4u.gif

dėkui labai.. 4u.gif prieš miegeli girdėt pagyrimus smaguuu... wub.gif
Atsakyti
Versus* tiesiog sedevras,net nenumanau,kaip tai padaryti thumbup.gif ar cia pritapyta,seseliai ar kas?na as dar nelabai gaudausi tose technikose,begu i senesnes temas,mokytis seseliavimo wub.gif Oharos
padekliukai labai mieli thumbup.gif

Ir tuo paciu dedu dar viena darbuka su vienkomponenciu,bus dovana teveliui ir jo zmonelei(ryt siokia tokia proga),tevelis-muzika,o zmona-rozes wub.gif Na jie abu su muzika susije tai manau turetu patikti 4u.gif Si karta viskas geriau ejosi,bet vat viena bruksnys stipriai nepavyko,nes per daug vandeniu atskiedziau...ech...mokytis man ir mokytis ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ievenko @ 2010 02 26, 00:54)
Versus* tiesiog sedevras,net nenumanau,kaip tai padaryti  thumbup.gif  ar cia pritapyta,seseliai ar kas?na as dar nelabai gaudausi tose technikose,begu i senesnes temas,mokytis seseliavimo  wub.gif Oharos
padekliukai labai mieli  thumbup.gif

Ir tuo paciu dedu dar viena darbuka su vienkomponenciu,bus dovana teveliui ir jo zmonelei(ryt siokia tokia proga),tevelis-muzika,o zmona-rozes  wub.gif Na jie abu su muzika susije tai manau turetu patikti  4u.gif  Si karta viskas geriau ejosi,bet vat viena bruksnys stipriai nepavyko,nes per daug vandeniu atskiedziau...ech...mokytis man ir mokytis  ax.gif 

user posted image
user posted image
user posted image

Dabar jau perskaiciau kaip Versus darbiuka dare blush2.gif ,per ta grozi i tai kas parasyta net neuzkliuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
meginos,prasau,jei zinot kur galima isisgyti zedute mazdaug 32x21x15 matmenu,labai prasau paprotinti mane 4u.gif 4u.gif 4u.gif

dekui
Atsakyti
Labas iš ryto visoms darbštuolytėms 4u.gif
Versus*, be galo gražu, kruopštu, apgalvotai išbaigta, viršuje ornamentai atrodo tarsi raižyti, aristokratiška, labai nuostabi dėželė, gaudyk 4u.gif
ohara, labai patiko padėkliukai. tokie paprasti, ne prasti, subtilūs, gražiai ir skoningai pasendinti. Tik aš gal šiek tiek atsargiau būčiua dėjusi rudos spalvytės krašteliams, bet visumoje, labai gražiai žiūrisi, malonu būų tokį po kavos ar arbatos puodeliu pasidėti, gaudyk 4u.gif
Ievenko, man asmeniškai nepatinka skilimas vienkomponenčio, kadangi viršutinį dažų sluoksnį tepei teptuku, gaunasi grubokai, išilgi dryžiai, mano patarimas tau - pabandyk tą patį viršutinį dažų sluoksnį tapšnoti kempinėle, daug gražiau mano akims žiūrisi. Teptuku tepu tik tada, kai noriu padaryti kažką ūkiško, senovinio, kaimiško stiliaus, tada man žiūrisi tie tokie trūkiai, nors žinoma, priklauso ir nuo vienkomponenčio, kokį naudoji. Mano akimis žiūrint jo pataupei šiek tiek. Kaip man protingas žmogus sakė, čia nepritaupysi, daryk kad būtų gražu. Va nuo to laiko taip ir darau biggrin.gif
Be to, motyvų man mažoka, tuštokai ji atrodo, nepatinka asmeniškai, kad instrumentai po puse nukąsti, galėjai pasukti tokiu kampu kad visi matytųsi, na, bet jei jau taip sumąstei. Jei dar nenulakavai, galėtum kokių gėlių į tuos tarpus paklijuoti. Na daug čia reikėtų patvarkymo, mano akims. Kad ir tie išplėšyti motyvai, matosi kaip lopukai, reikėjo tada fono spalvą parinkti atitinkamą servetėlės fonui, jei nesiruošei pritapinėti, arba kempinėlės pagalba perėjimą reikėtų padaryti. Sorry, kad tiek daug parašiau, gal kas bus naudinga, bet už darbą gaudyk ir tu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mijos mama @ 2010 02 26, 08:31)
meginos,prasau,jei zinot kur galima isisgyti zedute mazdaug 32x21x15 matmenu,labai prasau paprotinti mane 4u.gif  4u.gif  4u.gif

dekui

Čia kėdutės ieškote? nelabai supratau, jei Kaune, galiu pasufleruoti kur maždaug ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
versus dezute fantastiska wub.gif

ohara mieli padekliukai wink.gif
Atsakyti
Versus dezute nereali bigsmile.gif
Atsakyti