Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 85 tema

QUOTE(dovyda @ 2010 02 06, 18:00)
Atsinesu i nauja temuke nauja mazyti darbeli ax.gif


gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
mergaitės,
gal pirmą žinutę būtų galima papildyti DMCspalvų palete blush2.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 06, 18:33)
mergaitės,
gal pirmą žinutę būtų galima papildyti DMCspalvų palete blush2.gif  ax.gif  ax.gif

kokia palete? g.gif

Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 06, 19:33)
mergaitės,
gal pirmą žinutę būtų galima papildyti DMCspalvų palete blush2.gif  ax.gif  ax.gif


Nemanau, kad leis redaguoti pirma zinute paprastam forumo nariui po tiek laiko. Reikia buti S-nariu berods. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 02 06, 18:38)
Nemanau, kad leis redaguoti pirma zinute paprastam forumo nariui  po tiek laiko. Reikia buti S-nariu berods.  g.gif

tikrai neleis, tai jei kažkas labai naudingo, gal reikia į šią temą įkelt g.gif
http://www.supermama...?...520368&st=0

o tu paletę su spalvom nori, jurginėli ?
Atsakyti
taip,
kartais reikia pasirinkt panašią spalvikę, tad būtų labai patogu žinot kur yra biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 06, 18:47)
taip,
kartais reikia pasirinkt panašią spalvikę, tad būtų labai patogu žinot kur yra biggrin.gif  4u.gif

tai tada reikia į ana lobių temikę kelt mirksiukas.gif
Atsakyti
ten jau galima parsisiųst DMC virtualią paletę,antrame temos puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
toli, zundyte, pauksciuk, besisypsanti , aciu 4u.gif aha, cia bus dovanele, viena puse man, o kita - jam lotuliukas.gif (o as ir neatsimenu tu sirdeliu, reiks filma susirast ir perziuret)

as kaip ir Toli, tempiu darba, man irgi smagiau ant itempto siuvinet mirksiukas.gif
Atsakyti
Registruojuosi į naują temukę 4u.gif

Na dėl lankelio - tai man nepatogu su lankeliu siuvinėti schmoll.gif Bandžiau, dabar mėtosi stalčiui, gerai, kad nedidelį pirkau - kur aš didelį dėčiau blink.gif
Smagiai man metrikiukas einasi, jau pusė išsiuvinėjau, kaip gerai kad dabar man atostogos, nors atsisiuvinėsiu. biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, tik nepabūk dienelę ir jau nauja tema. Gražių darbelių užderėjo. wub.gif

Aš jau pradėjau dangų siuvinėti, pradžioj maniau, kad viena gija gal skystoka bus, ale žiūriu visa nieko gaunasi, kaip tik vaizdas išryškėja.

Aš siuvinėju tik su lankeliu arba rėmu.
Atsakyti
padekite prasau kas galite,parasiau i schemu paieskos tema.bet niekas neatsiliepia.kas moka naudotis pattern maker programa.
Atsakyti