Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 85 tema

aš irgi siuvinėju tik su lankeliu arba rėmu ,jau didesnį darbą siuvinėt su lankeliu man sunku ,ranka paskausta lankelį su nelengva medžiaga laikyt,be to galiu siuvinėt tik viena ranka ,lėtai einasi doh.gif ,todėl naudoju didelį rėmą,ir negaliu siuvinėt kai medžiaga kabo laisva ,kryželiai kaip girti gaunasi lotuliukas.gif ,o kai įtempimas geras ,tai rodos kaip per sviestą eina thumbup.gif ..vienas malonumas...tiesiog kaifą gaudau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 06 vasario 2010 - 20:36
pakabukai pirkti is cia mirksiukas.gif
pakabukai
Atsakyti
na va, vos ne 50/50 kas su lankeliu, kas be jo... Kaip sakiau, man kuo smarkiau, tuo smagiau, ypac darbelio pradzioje, kai nereikia deti lanko/remo ant jau issiuvinetu kryziuku...

As tai noriu pasidziaugti, kas mane siandien vel aplanke siuvinejimo muza po dvieju savaiciu beadatystes... Drauge jau pagimde, lialius auga, dovanos reikia... Nors ir siaip pripirksiu visokio kudikisko gerio pries LT keliaujant.
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 02 07, 01:27)
As tai noriu pasidziaugti, kas mane siandien vel aplanke siuvinejimo muza po dvieju savaiciu beadatystes... Drauge jau pagimde, lialius auga, dovanos reikia... Nors ir siaip pripirksiu visokio kudikisko gerio pries LT keliaujant.


as tai rimtai esu sedus "ant adatos" lotuliukas.gif nei dienos be kryzeliu g.gif o tai dovana bus metrikas gal? as irgi pasizadejau kaimynei metrikiuka, tai abi galesim siut lotuliukas.gif o ka drauge turi?
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 02 06, 21:35)
aš irgi siuvinėju tik su lankeliu arba rėmu ,jau didesnį darbą siuvinėt su lankeliu man sunku ,ranka paskausta lankelį su nelengva medžiaga laikyt,be to galiu siuvinėt tik viena ranka ,lėtai einasi doh.gif ,todėl naudoju didelį rėmą,ir negaliu siuvinėt kai medžiaga kabo laisva ,kryželiai kaip girti gaunasi lotuliukas.gif ,o kai įtempimas geras ,tai rodos kaip per sviestą eina thumbup.gif ..vienas malonumas...tiesiog kaifą gaudau blush2.gif  blush2.gif


O as anksciau irgi tik su lankeliu siuvinedavau. Bet irgi ranka labai vargo su juo dirbt g.gif pabandziau be lankelio ir super thumbup.gif dabar i jo puse net ziuret nenoriu doh.gif

Ale ir grozybiu cia pridejot, mergiotes... doh.gif nera net ka isskirt- visu labai grazus ir darbeliai, ir procesai. Kyla noras ir man pasitempt doh.gif
Taigi rodausi su magnolijos procesu blush2.gif

user posted image

tik labai jau foto prasta, nemoku as procesu fotkint...... blush2.gif "gyvas" geriau atrodo, tik vis vien nesu labai juo patenkinta kol kas.... ziuresim kas bus toliau.......

Siandien ryte susibraiziau antraji jau, renkuosi siulus, galvoju nuo kurio kampo pradet....o gi ziuriu, kad viskas atvirksciai virsus-apacia, kaire desine viskas sukeista doh.gif ot ziople..... verysad.gif teko isplaut markeri.... dabar dziusta.... na ka gi- lyginsim ir is naujo braizysim......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytė: 07 vasario 2010 - 08:29
rodau savo metrikiuka... ikisau paziuret kaip remuose atrodytu .. na pasporto kito reiks paieskot
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2010 02 07, 09:42)
rodau savo metrikiuka... ikisau paziuret kaip remuose atrodytu .. na pasporto kito reiks paieskot
user posted image

Labas rytas, merginos smile.gif Rengistruojuos naujuose namučiuose su vėlyva rytine kava smile.gif
O metrikiukas tai super thumbup.gif Gal pasakytum kur schemute galima būtų gauti?
Atsakyti
Sveikutes o kur gaunate nestandartiniu remeliu? ax.gif
Atsakyti
Labutis, gražiai darbuojatės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2010 02 07, 12:34)
Sveikutes o kur gaunate nestandartiniu remeliu? ax.gif


uzsakom reminimo firmose, dirbtuvelese, fotoatelje... be to temuke yra apie tai cia merginos iuvineja g.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 07 vasario 2010 - 12:04
Sveikos,

Jungiuosi aš irgi naujoj temelėj 4u.gif Įkeliu parodyti antrą darbelį mažą - atvirukas vyriui Valentino proga ax.gif

user posted image

Na toks pirmas blyninis atvirukas blush2.gif
Atsakyti
Oi merginos net nezinau ka daryt,noriu nusipirkt rema su tais uzspaudziamais spaustukais Easy Clip tik nezinau koki imt,ar ta kur 30x45cm ar ta kur 30x60cm?Kuris patogesnis gal galit patart?Gal kuri turit,kaip jis jums,ar tvirtai medziaga uzsispaudzia? g.gif blush2.gif
Atsakyti