Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai, kurie nenori/ bijo turėti vaikų

QUOTE(-liuka- @ 2013 07 07, 12:29)
Na nesikalbejimas yra tik ta viena tema ir tebuna, matau, kad prasnekus ta tema zmogus susinervina, tai dazniausiai ir nutyliu, nesinori kad kiltu konfliktas ir laukiu geresnes nuotaikos  doh.gif  , nes siaip bendraujam mano manymu graziai, visur (zinoma isskyrus darba) kartu visa seima, net vaiko nesutinka palikti mociutem jei tik yra galimybe visiems trims kazkur vykt (jis nesupranta tokiu seimu, kai tevai pirmai progai pasitaikius stengias vaika kazkur palikt, nors gali pasiimt kartu, jis tada iskart pasako - kam reik vaiko, jei jis trukdo gyvent). Siaip  bendraujam ir snekam nuolat, jei nepaskambinu, skambina klaust kur pradingau  smile.gif , na zodziu kiti net pavydi mums tokio bendravimo, bet beda matyt tame, kad matem skirtingus seimos modelius ir kitaip isivaizdavom is kiek nariu turi susidaryt seima  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Oi kaip viskas artima.. Aš tai "karštakošė" ir labai kategoriška (nemoku gražiai šnekėtis šia tema) unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga** @ 2013 06 22, 14:02)
o kam nors yra tokia situacija, kad vieną vaikelį jau turit, o antro vyras nebenori, sako gana ir vieno..


Man verysad.gif
Papildyta:
Pamaniau kartą, kad laukiuosi (vėlavo mm), tai visai nenusiminė MB, bet planuoti nenori.. ax.gif
Atsakyti
Pasirodo, viskam savas laikas. thumbup.gif Už poros mėnesių bandysiu ir aš jungtis prie planuojančių! bigsmile.gif Jau ir vitaminus gerti pradėjom (abu).. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KrioOo @ 2013 10 04, 07:36)

Yra žmonių, kurie tiesiog neskirti būti tėvais ir tiek.

drinks_cheers.gif ir jokia prievarta ar manipuliavimai čia nepadės.
Atsakyti
Pastebėjau vaikų nenori tie, kurie dar svarsto ar tai tikrai tas žmogus su kuriuo norisi praleisti visą likusį gyvenimą... todėl būna ir tempia, išsisukinėja, kol galiausiai išsiskiria... O žiūrėk, jei pora kartu laiminga, mato ateitį kartu, tai labai ir nesisaugo.
Atsakyti
Pas mane panaši situacija, vyras nenori vaiku ir kai kas iš draugų paklausia kada mes susiruošime tai demonstratyviai spjauna per petį tris kartus...na tiesiog nepagarba. O kaip tyčia visi aplinkui laukiasi arba planuoja. Pirmas vaikutis netyčiukas, kuris gavosi kai saugojomės nelabai atsakingai, nes aš jau seniai norėjau vaikų ir kartojau vis kad turėsiu tris:) Kadangi buvau studentė tai antro vaikučio planavimą vis atidėliojau laukdama stabilesnių laikų, o dabar truputuką gailiuosi nes kai jau beveik pavyko įkalbėti vyrą ir pradėjau planavimą netikėtai koją pakišo liga...Dabar jau pati neplanuoju o vyro tai tikrai nebandau įkalbinėti, taip sakant susitaikiau su mintim kad turėsiu tik vieną. Be to po ligos visiškai ciklas sutriko mano. Na bet jei įvyktų koks stebuklas tai bučiau laiminga, o dabar belieka džiaugtis savo ir kitu vaikučiais ax.gif
Atsakyti
Sveikos, nežinau ar čia pataikiau su savo pasisakymu, bet tiesiog, parašysiu smile.gif

Aš saviškio nesuprantu, kaip ir nori, bet kažko delsia. finansai lyg ir ok, namai yra, darbai irgi.. dukrytė jau pirmokė. saugotis saugojames ale NLA, bet prieš menkes darom iki galo, ir ganėtinai prieš menkes, kokias 10d ir pan. nesuprantu.. pokalbių yra buvę, lyg ir nori, lyg ir ne.. kai su draugeliu kokiu sėdi, kalba, tai sako kad norėtų sūnaus.. g.gif bet daryt specialiai nenori.. aš tai labai noriu, jau subrendau antram leliui, metai eina visgi.. kelis kartus vėlavo mms, tai lyg ir džiaugėsi jis.. net kai susirgau - nuliūdo.. ar jam reikia paskatinimo, ar tiesiog netyčiuko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buzulkaa: 19 sausio 2015 - 10:18
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 01 19, 11:18)
Sveikos, nežinau ar čia pataikiau su savo pasisakymu, bet tiesiog, parašysiu smile.gif

Aš saviškio nesuprantu, kaip ir nori, bet kažko delsia. finansai lyg ir ok, namai yra, darbai irgi.. dukrytė jau pirmokė. saugotis saugojames ale NLA, bet prieš menkes darom iki galo, ir ganėtinai prieš menkes, kokias 10d ir pan. nesuprantu.. pokalbių yra buvę, lyg ir nori, lyg ir ne.. kai su draugeliu kokiu sėdi, kalba, tai sako kad norėtų sūnaus..  g.gif bet daryt specialiai nenori.. aš tai labai noriu, jau subrendau antram leliui, metai eina visgi.. kelis kartus vėlavo mms, tai lyg ir džiaugėsi jis.. net kai susirgau - nuliūdo.. ar jam reikia paskatinimo, ar tiesiog netyčiuko biggrin.gif


kai bus ovuliacija - prigriebkit lovoje. ax.gif aisku, atvirai pasakykit, kad norit vaiko, kad dabar ovuliacija, o per ovuliacija didele tikimybe pagauti berniuka ir imkites veiksmu. mirksiukas.gif tokiu atveju, jei jis nori, bet kazko nedrista, tai sutiks, o jei tikrai nenori - pabegs. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2015 01 19, 11:37)
kai bus ovuliacija - prigriebkit lovoje. ax.gif aisku, atvirai pasakykit, kad norit vaiko, kad dabar ovuliacija, o per ovuliacija didele tikimybe pagauti berniuka ir imkites veiksmu. mirksiukas.gif  tokiu atveju, jei jis nori, bet kazko nedrista, tai sutiks, o jei tikrai nenori - pabegs. biggrin.gif

bandysiu biggrin.gif net juokas suėmė biggrin.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2015 01 19, 17:39)
bandysiu  biggrin.gif  net juokas suėmė biggrin.gif  hihihi.gif


linkiu sekmes thumbup.gif
Atsakyti
as labai noriu po vestuviu.. o vyras tai nori tai nenori, ir labai erzina, nes taip noretusi kad butu abipusis vienodas noras.. unsure.gif
Atsakyti
Maniskis ir nenori antro vaiko:((.Pirmam jau 10 metu verysad.gif Sako jei bus tai bus,bet planuot tikrai neplanuos,ir saugojasi (na prezervatyvu nenaudoja,bet kitu budu).O as taip noriu!! Jau n kartu apie tai kalbejom,ir nenoriu istisai kartoti,bet jis nusisypso ir nukreipia tema.Jis vis keicia priezasti,tai sako kad papildomai pinigu reikes, tai kad dabar pirmam jau 10 m. ir esam jau laisvesni,galim iseiti daugiau kada kur norim. Bet as jauciu kad man reikia antro vaiko:(. Ir kaip gi ji apgauti ir pastoti? Jei pastociau jis butu laimingas, bet kaip as pastosiu jei jis stengiasi kad to nebutu??!!
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2016 09 15, 09:29)
Maniskis ir nenori antro vaiko:((.Pirmam jau 10 metu verysad.gif  Sako jei bus tai bus,bet planuot tikrai neplanuos,ir saugojasi (na prezervatyvu nenaudoja,bet kitu budu).O as taip noriu!! Jau n kartu apie tai kalbejom,ir nenoriu istisai kartoti,bet jis nusisypso ir nukreipia tema.Jis vis keicia priezasti,tai sako kad papildomai pinigu reikes, tai kad dabar pirmam jau 10 m. ir esam jau laisvesni,galim iseiti daugiau kada kur norim. Bet as jauciu kad man reikia antro vaiko:(. Ir kaip gi ji apgauti ir pastoti? Jei pastociau jis butu laimingas, bet kaip as pastosiu jei jis stengiasi kad to nebutu??!!

liūdnoka.. bet tie kiti būdai ir nėra patikimi.. gal stebuklas įvyks kada smile.gif dažniau mylėkites per vaisingas dienas, mažum smile.gif
Atsakyti