Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai, kurie nenori/ bijo turėti vaikų

QUOTE(delaine @ 2013 09 27, 12:44)
Na visiškai nenoriu, niekada jų nenorėjau, ir kai buvome pradraugave pusmetį, jam tai pasakiau, bet ir iki šiol dar netiki, galvoja, kad juokauju. Na žiūrėsim, kas bus toliau, man 26m.

kai man buvo kiek jum ir as nenorejau, bet ties 30 uzsimaniau.. su vyru 11 metu ir jau labai norim...
Atsakyti
QUOTE(bazilikas ir čili @ 2013 10 03, 23:26)
kai man buvo kiek jum ir as nenorejau, bet ties 30 uzsimaniau.. su vyru 11 metu ir jau labai norim...

Turių draugę, jai 33 ne už kalnų. su vyru kartu 13 metų jie. Vyrui 35. Jis vaikų nori, o ji ne. Tiesiog nenori tų vargų, nenori keisti gyvenimo ritmo, nenori rūpesčių. Gyvena dėl savęs, myli save ir tiek. Sako gal kada nors ir užsinorėtų, bet ne dabar. Visiškai nesupranta manes, kai pradedų eilinį kartą dėjuoti, kad nepavyksta pastot, nesupranta kam tie vaikai iš vis reikalingi.
Yra žmonių, kurie tiesiog neskirti būti tėvais ir tiek.
Atsakyti
Man net liudna darosi kai skaitau, bet vi save raminu, kad dar per anksti. Nors galvoju jau pats tas laikas, nuosavus namus turime, darbus itt.
Atsakyti
QUOTE(MortaLiepa @ 2013 10 03, 14:26)
Jei kažkuris iš šeimos narių nenori vaikų, dėl šios priežasties galima net bažnytinę santuoką anuliuoti:) Siūlau jums pasišnekėt apie tai su juo rimtai..

Na o man keista kaip žmonės šeimą kuria apie esminius dalykus nepasišnekėję... Išvis kaip mato abudu ŠEIMĄ. Kam tuoktis jei vertybės skiriasi, jei norai nesutampa, ir tuo labiau jei apie tai net nesikalbama... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuzku @ 2013 11 11, 00:22)
Na o man keista kaip žmonės šeimą kuria apie esminius dalykus nepasišnekėję... Išvis kaip mato abudu ŠEIMĄ. Kam tuoktis jei vertybės skiriasi, jei norai nesutampa, ir tuo labiau jei apie tai net nesikalbama... g.gif

Esme ta, kad vyras pries vestuves sako kad nores vaiku...o kai reikia priimti sprendima pasako kad ne laikas...pazystamas jausmas nes ir mano norejo veliau, vis atideti, bet kazkaip pasidave mano itakai ir stai...stebuklelis pilve. Tikrai cia yra svarbiausias dalykas is sirdies pasikalbeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oijv @ 2013 11 11, 10:31)
Esme ta, kad vyras pries vestuves sako kad nores vaiku...o kai reikia priimti sprendima pasako kad ne laikas...pazystamas jausmas nes ir mano norejo veliau, vis atideti, bet kazkaip pasidave mano itakai ir stai...stebuklelis pilve. Tikrai cia yra svarbiausias dalykas is sirdies pasikalbeti smile.gif

identiska situacija buvo ir pas mus ax.gif Dabar laukiames trecio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Rasau is gilaus moterisko liudesio sad.gif
Jauciuos lyg viskas eitu suniui ant uodegos.
Esam kartu apie 3.5 metu, bet nesusituoke. Nebe jaunikliai, kitaip sakant - puiki medziaga seimai kurti.
Man 28, jis 8 metais vyresnis.
Vaiku neturim, bet apie 2 metus visiskai nesisaugom...
Zinau, kad jis vaiku nori, pasvajoja apie tai. Bet jauciuos daugiau nei beviltiska, nes kaip visi zinome svajoti ir daryti yra du skirtingi dalykai.
Taigi beviltiskumas yra tame, kaip man turbut stogas nuvaziuos galvojant apie seima, nes tai kaip visiska nepasiekiamybe. Jauciu grauduli ir pavyda, kai isgirstu ta nuostabia naujiena is artimuju "as nescia....".
Mylimes geriausiu atveju 2-3 kartus per menesi.Aisku cia palaipsniui viskas sumazejo. Buvo variantu kad ir per pora men tik karta... Man truksta zodziu tiesiog...
Nors nelaikau saves super aistringa, bet net man tai darosi nenormalu... Ypac, kai "norim vaiku".
Is pradziu, kaip maziau emiau i galva.
Dabar jau ziuriu, gal cia tik as viena planuoju viska???
Kiek kartu buvom susipyke, nes atseit as neleidziu sitam reikalui vykti naturaliai...
Matydama, kur viskas veda... As uzsimenu, va butu geras laikas leliukui ir pan... Naudoju OT... Bet kas is to, kad jei stebuklingu budu viena diena ND atliekami, o paskui prasideda bedos...
Tai jis pavarges, tai kazka skauda, tai per velu, tai ryt i darba, tai laiko ner, tai perdaug spaudziu...
Rodos, jau atmintinai zinau ta scenariju doh.gif

Kaip Jusu vyrai reaguoja ir kaip rimtai isitraukia i leliuko planavima?

Gyvenam ne LT. Buvom kalbeje, kad jam reiktu pasitikrinti ir pan, tai irgi matau kad bando ta reikala nustumti i paskutini plana... Dabar ne, bet uz keliu men., gal per atostogas ir pan... Cia skambejo kaip jo pazadas.
Bandziau visaip kalbetis, kame reikalas. Jam kaip ir nera cia bedu. O paskui tik stebisi, kodel as ne nescia, nu gal kita karta pasiseks...
Kuo toliau, tuo graziau. Esu jam davus pavyzdi. Ne artimai, bet pazystame pora, kuri bande leliuko susilaukti beveik 10 metu ir susilauke. Bet su tokiu musu planavimu, mes pasmerkti, nes net ND neatliekami...

Zodziu, tik verkt norisi verysad.gif Ir kas be ko, su kiekvienu menesiu mano pyktis tik dideja...
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2014 03 11, 01:01)
Sveikos visos,

Rasau is gilaus moterisko liudesio sad.gif
Jauciuos lyg viskas eitu suniui ant uodegos.
Esam kartu apie 3.5 metu, bet nesusituoke. Nebe jaunikliai, kitaip sakant - puiki medziaga seimai kurti.
Man 28, jis 8 metais vyresnis.
Vaiku neturim, bet apie 2 metus visiskai nesisaugom...
Mylimes geriausiu atveju 2-3 kartus per menesi.Aisku cia palaipsniui viskas sumazejo. Buvo variantu kad ir per pora men tik karta... Man truksta zodziu tiesiog...
Nors nelaikau saves super aistringa, bet net man tai darosi nenormalu... Ypac, kai "norim vaiku"...
Tai jis pavarges, tai kazka skauda, tai per velu, tai ryt i darba, tai laiko ner, tai perdaug spaudziu...
Rodos, jau atmintinai zinau ta scenariju  doh.gif

Kaip Jusu vyrai reaguoja ir kaip rimtai isitraukia i leliuko planavima?

Zodziu, tik verkt norisi  verysad.gif Ir kas be ko, su kiekvienu menesiu mano pyktis tik dideja...


suprantu kai zmones nesimyli, nes pvz liga, komandiruotes ar kazkas panasaus, bet..... 2-3 kartai per menesi... g.gif hmmm ar taip gali buti gyvenant kartu? Jus jauna moteris, o tiesiog sekso (ne del vaikelio) nesinori? kyla pyktis? o klausimu nekyla? gal pas ji slubuoja potencija? vyrai bijo apie tai kalbetis ir verciau sako, kad pervarge. gal tiesiog reiktu bandyt pasikalbet apie tai. o gal jis tiesiog nenori vaiku ir vengia sekso (net jei jums ir nesako to garsiai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gnulia: 25 balandžio 2014 - 21:38
Maniskis is nebijanciu, mane labiau reik pastumet, nei ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sari @ 2003 10 01, 00:13)
sveikos,
Skaitau si foruma ir mastau, jog raso cia vien tik laimingos mamytes, kurioms viskas klojosi lyg sviestu patepta  smile.gif ir kudikelis buvo laukiamas ir vyras tuo dziaugesi, etc.
Is tiesu, jei tokiu moteru dauguma, tuomet be galo dziugu tikrai  smile.gif

Tiesa, kartais realybė būna kitokia - vyras bijo/nenori turėti vaikų. Mano manymu, daugeliu atveju, tas nenoras/ baime yra susijusi su psichloginemis problemomis.
Kaip galvojat, ar tai issprendziama ar galima nugaleti ta nenora? o gal belieka tik su tuo nenoru susitaikyti?

To bijoti yra sveika smile.gif

Papildyta:
QUOTE(testavicius @ 2014 05 05, 17:23)
To bijoti yra sveika smile.gif

Ir tikrai zmogus neturetu buti smerkiamas del to ax.gif
Atsakyti
Mes turim du vaikus kaip ir planavome abu. O as noriu triju jau. Tiesa, ne dabar, po keletos metu, bet noriu ir manau bus smile.gif
Vyras kategoriskai pries. Jis visada apie du svajojo, du ir yra. Porike. Kam dar reikia? Zodziu visom keturiom pries kaip sakant.
Jau po antro vaiko buvom sutare kad eis darytis vazektomijos. Eina jau ketvirti metai, gydytoju bijo biggrin.gif
As kartas nuo karto apie trecia uzsimenu, jis patrinka, kad nebenusisnekeciau, nebus trecio. Tu sakau kaip nori, as tai tris vaikus turesiu biggrin.gif
Kazkuria diena paerzint norejau eilini karta del vazektomijos. Sakau tai kada eini darytis? Trecio lauki? O jis man sako: tai kur cia gali eit darytis kad trecio nori? Pasidarysiu tai paskui pas kita iseisi nes negalesiu trecio padaryti biggrin.gif
Tai kas jam belieka.. ateis laikas bus trecias manau smile.gif
Atsakyti
Pirmas mūsų vaikelis buvo netyčiukas, aišku, vyras entuziazmu netrykško, tada buvo 23m, bet kai gimė, mylėjo, prižiūrjo, jokių skundų neturiu.
O va antrą norėjosi planuoti, vyrui dabar 33 m. ir jau nori mažylio smile.gif
Atsakyti