Įkraunama...
Įkraunama...

Jis mažesnio ūgio

Na mano vyras tai gal centimetru dviem mazesnis, pati esu 1,82cm ir tkrai nevengiu aukstakulniu ax.gif o kai kaikurios moterys cia pareiske kad nesaugiai jauciasi tai man keista, niekada nesijauciau tokia pazeidziama kad eiciau uz vyro paisislepus biggrin.gif o siaip tai tas poziuris gal is iprocio, pvz jei esi visa gyvenima zemute, dauguma uz tave didesni tai ir vyro kazkaip aukstesno reikia, tikrai nejaukiai turetu jaustis kai salia zemesnis zmogus o juolab vyras smile.gif o man asmeniskai labiau patinka mano ugio mazdaug ar max 5 cm aukstesni vyrai, salia daug aukstesniu zmoniu jauciuosi kazkaip keistai, lyg nesavam kaily blush2.gif bet siaip del skonio juk nesigincijama...kam blondinai kam juodukai biggrin.gif tai taip ir del ugio... smile.gif aisku grazu kai "akiu nedrasko" pora biggrin.gif bet pavyzdziui man taip pat keistai atrodo kai mergina daaaug aukstesne uz vaikina ir taip pat keistai atrodo kaip mergina labaai daug zemesne uz vaikina ( nors tokiu poru maciau tik pora kartu ) smile.gif bet juk svarbiausia kaip tu su savo zmogum jautiesi, ir nemanau kad uz vyro kaip uz sienos gali jaustis tik tuo atveju jei jis uz tave aukstesnis ir didesnis, manau tai labiau priklauso nuo pacios pasitikejimo tuo vyru su kuriuo esi smile.gif
Atsakyti
Mano draugui netgi patinka, kai aviu aukstakulnius. O ir be aukstakulniu esu uz ji aukstsne apie 8cm. Yra kas dar nulydi mus kreivais zvilgsniais, bet man tas tikrai nerupi.
Kaip kazkas sake, svarbu koks zmogus yra, o ne kokio jis ugio.
Atsakyti
vaje, paskaitau cia jusu atsiliepimus, ir paciai nepatogu darosi del savo poziurio sad.gif mano vyras uz mane 2cm AUKSTESNIS o as nelabai smagiai jauciuosi kai uzsidedu aukstesnius batus. nors jis sako jam tai visai netrukdo......
Atsakyti
Esu antrą kartą susituokusi. Pirmas vyras buvo 6 cm žemesnis, o dabartinis tik 2 cm aukštesnis biggrin.gif Ir kas keisčiausia, man nepatinka labai aukšti vyrai schmoll.gif Esu turėjusi meilių aukštesnių už save (vienas buvo net 20 cm aukštesnis), tik nemanau,kad ūgis turi įtakos šeimyniniam gyvenimui. Aišku tik susipažinus, labai kreipiamas dėmesys į tai, tačiau pradėjus bendrauti ir artimiau žmogų pažinus, svarbesni yra jo įsitikinimai, planai ir požiūris į šeimą mirksiukas.gif Ir labiausiai žmogaus trūkumų ieškoma jaunystėje, paskui, kai įgaunama proto, žiūrima ne į išvaizdą, o į patį žmogų bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vyras uz mane 10 cm zemesnis ir esam labai laimingi drauge. Kai uzgriuva meile, sakyciau, nesisveri ir nesimatuoji. Arba tau siusta zmogu priimi ir jis priima tave, arba savo jausmus nuzudai. Mes pasirinkom vienas kita. Bet, prisipazinsiu, pradzioje isgyvenome, kaip "tauta" mus priims. Ir dabar buna pasigediju (jis man regis ne, nes yra daug pasiekes gyvenime ir turi del ko savim pasitiketi, as gerokai maziau), bet is esmes viskas gerai. Aisku, butu paprasciau neiskristi is konteksto, bet kai ateina meile, tu ja priimi tokia, kokia Dievo siusta. Benrdavimo pradzioje turejau apsispresti: ar gyvensiu pagal savo sirdi, ar pagal kitus, kurie sakys "jus netinkama pora". Nusprendziau nezudyti savo jausmu. Ir tai laikau didziausiu savo gyvenimo zygdarbiu. Turiu prisipazinti, kad iki sutikdama savo MB saipydavausi is prancuzisku poru, man buvo labai negrazu. Vadinasi -- nespjauk i sulini...
Atsakyti
graziau vistik ziurisi pora kai jis aukstesnis ir stambesnis, ji trapi. ech kokia as stereotipiska
Atsakyti
Pasiskaiciusi foruma pastebejau, kad daug poru tokiu kaip as, kad mergina siek tiek aukstesne uz vaikina mirksiukas.gif Smagiau pasidare thumbup.gif
Atsakyti
nors mes esam "standartine" pora, bet man man vyro ugis nedemonstruoja jo vyriskumo...gali buti 2 metrai, o bus paskutinis lepsis, o gali buti metras su kepure, bet bus vyriskas, atsakingas, globojantis ir ginantis moteri...man asmeniskai visai grazio tokios poros, kur vyras zemesnis nei moteris:)
Atsakyti
Esu pastebejusi, kad visada patikdavau uz save zemesniems vaikinams. Nors ir pati nesu is itin aukstu - 1,7m. Mano vyras irgi pora cm uz mane zemesnis. As nekompleksuoju, o jis truputi, nes yra visokiu repliku isgirdes. Del to nenesioju aukstesniu nei 5cm kulnu. Ir kai fotografuojames, jis stengiasi kur auksteliau atsistoti, kad aukstesnis atrodytu biggrin.gif
Atsakyti
as nesu labai auksta (1.68) tai zemesniu vyru labai daug nepasitaiko. Esu draugavus su truputeli zemesniu ir man tai nei kiek netrukde. Aisku tai buvo tik pora cm skirtumas. Bet buti 10 cm aukstesne ar daugiau niekaip negaleciau, tiesiog man nebutu patrauklu...
Atsakyti
Na as 1,74m ugio, tai daug vaikinuku zemesni uz mane, bet kazkaip i ju puse net neziurejau niekada... Kazkaip automatiskai gaudavosi biggrin.gif Jaucios nejaukiai su tokiais sad.gif Maniskis uz mane aukstesnis siektiek 1,82m, tai kai kablus dedu ir tai kazkaip nesmagiai jauciuos sad.gif Gal cia kompleksas koks mano, nezinau, bet tikrai negaleciau draugaut su zemesniu vyru
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 09 25, 12:04)
bet tikrai negaleciau draugaut su zemesniu vyru

O kas čia tokio ypatingo? Man atrodo, ūgis- paskutinis dalykas, į kurį verta kreipti dėmesį.
Net neįsivaizduoju, koks tai kompleksas galėtų būti ir kodėl...
Atsakyti