Įkraunama...
Įkraunama...

Jis mažesnio ūgio

mes su draugu vienodo ugio, bet man visada imponavo aukstesni, nes juk smagu kaip tave atsikabina, ir gali galva priglaust prie mylimojo peties ax.gif , bet kaip sakoma sverbiausia ne ugis, o man savrbiausia musu santykiai ax.gif
Atsakyti
svarbiausia, kad žemesnis vyras nekompleksuotų.
aš tai pamirštu tą ugį smile.gif
auštakulnius vis tiek nešioju.
Atsakyti
Kadangi aš pati labai maža - nepilni 160 cm, tai jau mažesnio ar tokio paties ūgio vyro niekaip neįsivaizduočiau šalia unsure.gif Jausčiausi, kaip kažkas kad minėjo - kaip gnomai biggrin.gif Nykštukai kokie. Maniškis 176 cm ar 178, tiksliai nepamenu, į tai man kažkaip jis kaip vyras nėra iš aukštųjų...
Atsakyti
Pora cm aukštesnis, bet kai užsidedu aukštakulnius ūgis vienodas 4u.gif
Atsakyti
jis pora cm aukstesnis, bet as tokia siek tiek uz ji stambesne... siaip vengiu aukstakulniu kai su juo einam kur, nes imu jaustis kaip gigantas milzinas, na visgi su kulnai butu 180...
Atsakyti
esu 179cm ir nesmulkiu kaulu, na tokia druta, nestora labai, apie 80kg , bet salia smulkesnio ir mazesnio labai blogai jauciuosi. net negalvoju apie santykius su tokiu. Man norisi jaustis gleznai, trapiai butybei salia vyro. Nesu tokia, pati kasuosi per gyvenima, bet jei jau vyras tai reikia "muro sienos" smile.gif Kas gali pasakyti, kad ta "muro siena" labiau psichologinis dalykas, bet mano pasaulio supratimas eina per regjima, tad man svarbu ir isvaizda.
Atsakyti
Nu jei nejaučia abu diskonforto tai koks skitumas, nors man mažiukai vyrai nesexovi 4u.gif
Atsakyti
As kadaise draugavau su vaikinu , kuris gal 5 cm zemesnis buvo. Kai karta uzsidejau aukstakulnius, tai mano mociute , pamacius si vaizdeli, g.gif pavadino mus butelka su taurele. Taip ir gavom sia pravarde...Na o dabartinis mano vyras 14 cm aukstesnis uz mane. tongue.gif
Atsakyti
iš tikrųjų tai mes vienodo ūgio, bet kai užsidedi su kulniukais batus tai žymiai aukštesnė, bet svarbiausiai kad vyras neturi tam jokių kompleksų, tai manau nieko tokio svarbu mums gerai o ne ką galvoja kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euforbija @ 2009 11 27, 14:30)
na as nesu auksta, 1.60cm, bet jau uz mane mazesni vyrai ... doh.gif
draugavau su vienu kuris buvo lygus su manim, kai uzsidedavau batelius aukstesne pakulne atrodytumem kaip kokie gnomai....turejo jis visokiu kompleksu susijusiu su jo vyriskumu - visokiu savo idiotisku teoriju, kurios visos susivesdavo i antra gala...neva ir mazo ugio vyrai pimpius turi ir yra pajegus atlikti pilnaverti lytini akta (cia supraskit mazus vyrus niekinancios moterys) doh.gif
nu tai po tokiu teoriju, kai pamatau mazesni uz mane vyra....norisi  bash.gif

o isivaizduokit,jeigu dar mazas ir storas,o pats apie save galvoja,kad jis vaiksciojantis Apolonas.... thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka tik aukstesni smile.gif Nors daug graziu poru (kai vyras mazesnis) matau gatvese, bet pati nenoreciau... biggrin.gif
Atsakyti
Mano ūgis 178cm ir esu draugavusi tiek su žymiai aukštesniu, tiek su maždaug mano ūgio vaikinu. Turėjau simpatiją už mane gal apie 10cm žemesnį, bet man jis laaabai patiko kaip žmogus, kaip vyras, ypač jo būdas, charakteris, vidinė ramybė, charizma wub.gif Pamenu, kai eidavom pasivaikščiot paplūdimiu ir kreivai ar pašiepiančiai mus nužiūrinėdavo biggrin.gif Bet man tas mažiausiai rūpėjo ir buvo nė motais - manau, kaip ir jam irnesakyk.gif Būtų buvusios galimybės, neskirtų kelių tūkstančių km atstumas, manau, kad būčiau ėmus ir nepaleidus jo biggrin.gif, nes per jau nemažai metų tai vienas iš retų atvejų, kai vyras man iškart labai patiko ir būtent toks, koks yra, nors iš išvaizdos nepasakytum, kad koks gražuolis ar atkreipiantis dėmesį (bent jau išoriškai, bet skleidžia jis tokią gerą charizmą aplink save, ką turbūt ne kiekvienas jaučia ir supranta rolleyes.gif - čia iš mūsų pokalbio su mama).
Peržvelgiau temą ir daug kas sako, kad negalėtų niekaip draugauti su žemesniu už save, nes nori jaustis moteriškos, mažesnės, lieknesnės, saugios. Taip, fiziliogija visgi svarbu. Tas jau užkoduota mūmyse. Aš irgi anksčiau savą vyrą įsivaizdavau tik aukštesnį, nes mane visad aukšti žmonės supo - tiek tėtis, brolis, draugai, simpatijos, netgi draugės mano irgi visad buvo aukšto ūgio palyginus ir visad pačios tik auštesnių už save dairydavosi. Net negalėjau kitaip ir pagalvoti, jog galėčiau atkreipti dėmesį į už save žemesnį ir į įsivaizduoti savo partneriu schmoll.gif Net svarstymų tokia tema nebuvo biggrin.gif Bet va teko susipažinti su tuo simpatija, su kuriuo man nuo pirmos minutės labai patiko bendrauti, buvo milžiniška trauka. Tokie dalykai kaip ūgis, svoris net neegzistavo man tuo metu galvoj būnant kartu su juo biggrin.gif Dabar va tik susimąsčiau jau kiek laiko praėjus biggrin.gif Kitas vaikinas, kuris buvo maždaug mano ūgio, irgi patraukė savo didžiuliu dėmesiu rūpesčiu, kad buvo geras ir išskirtinis žmogus, turintis aukštas vertybes (nors ir išsiskyrėm (dėl mano kaltės..), bet jaučiu, kad po šitos draugystės nutrūkimo daug mąsčiusi nemažai svarbių dalykų supratau ir išmokau (kaip vienas ir dėl vyro ūgio - pernelyg didelio išorinių dalyko sureikšminimo biggrin.gif), gal net kažkuo geresniu, brandesniu žmogumi tam tikra prasme jaučiuosi pabuvusi tokiame "pavėsyje" biggrin.gif).
Turbūt dalykas tas, kai žmogus kažkuo netinka, netraukia, matai minusų bendravime ar vidinėse savybėse, tada ir fiziniai duomenys ima kliūti (mintyse pradedi galvot, kad gal būtų geriau koks arčiau standarto g.gif ). Galvoju, kad tokius išorinius dalykus ypač "fiksuoja" žmonės, kurie nėra savimi patenkinti vienaip ar kitaip, gal turi kokių kompleksiukų ir pagal visuomenės nuomonę išvaizdus partneris šalia, kartu "pakeltų" ir jų kartelę rolleyes.gif O "prastenio" nenorėtų, nes tada patys jaustųsi "tik tiek" verti kitų akyse doh.gif Bet jei ta kartelė savo vietoj, vertini save tinkamai, pasitiki savim, tai tokių dalykų pernelyg nesureikšmini, nesuki galvos, ką kas pamanys, o žiūri, kaip tau pačiam geriau ir ko pats nori smile.gif Žinoma, prie tokių standartiškų vertinimo kriterijų susiformavimo dar ir masinės informavimo priemonės prisideda, kuriančios gražaus, aukšto, liekno, patrauklaus žmogaus kultą biggrin.gif Neslėpsiu, aš irgi kartais jaučiuosi to įkaite biggrin.gif Tik vat dažnai būna taip, kad ta patraukli fizinė pakuotė slepia ir nevisai gerą, sugadintą žmogaus vidų unsure.gif Pastebėjau, kad paprastesni vaikinai būna geresnio būdo, labiau stengiasi, rūpinasi, netgi yra mažiau kompleksuoti ir paviršutiniški.
Tai vat mąstau, kad iš tokių kompleksų kaip žemesnis vyras iš esmės jau išaugau ir tokių paviršutiniškų dalykų taip stipriai nesureikšminu biggrin.gif Aišku, gal ir norėtųsi aukštesnio, išvaizdesnio, išoriškai vyriškesnio vyro vien tam, kad vaikai dailūs gautųsi (šitokios minties dar kol kas neišplėšiau sau iš galvos) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 02 kovo 2010 - 02:15