Įkraunama...
Įkraunama...

Jis mažesnio ūgio

net nepastebiu uz save mazesniu vyru biggrin.gif na nepatinka man tokie ir tiek ax.gif
Atsakyti
Ūgis neturi jokios reikšmės. Svarbu žmogus geras. Na, nebent esi pati kompleksuota, labiau rūpi išorė, nei žmogaus vidus, tada viskas klius: ūgis, svoris, batų dydis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Myliu tave @ 2010 10 09, 17:05)
Ūgis neturi jokios reikšmės. Svarbu žmogus geras. Na, nebent esi pati kompleksuota, labiau rūpi išorė, nei žmogaus vidus, tada viskas klius: ūgis, svoris, batų dydis ir t.t.


prieš kokius pusę metelių turbūt čia dabar jums būčiau prieštaravusi iki apsiputojimo biggrin.gif biggrin.gif anščiau kreipdavau dėmesį tik į aukštus vyrus, gražiai sudėtus, kaip mūro siena. bet kai jau ne vieną kartą nudegiau ir įsitikinau kad ta mūro siena gali būti durna ir bejausmė kaip tikra mūro siena, tada praregėjau kad ūgis tai tikrai ne viskas smile.gif tada atkreipiau dėmesį ir į žmones kurie galbūt negali pasigirti dideliu ūgiu, ir supratau kad vyro ūgis tai ne rodiklis į ką pirma žiūrėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2010 10 09, 18:56)
prieš kokius pusę metelių turbūt čia dabar jums būčiau prieštaravusi iki apsiputojimo biggrin.gif biggrin.gif anščiau kreipdavau dėmesį tik į aukštus vyrus, gražiai sudėtus, kaip mūro siena. bet kai jau ne vieną kartą nudegiau ir įsitikinau kad ta mūro siena gali būti durna ir bejausmė kaip tikra mūro siena, tada praregėjau kad ūgis tai tikrai ne viskas smile.gif tada atkreipiau dėmesį ir į žmones kurie galbūt negali pasigirti dideliu ūgiu, ir supratau kad vyro ūgis tai ne rodiklis į ką pirma žiūrėti drinks_cheers.gif

Apskritai išorė ne rodiklis. Ne su išore gyveni, su žmogumi. Man tai juokinga ir gaila tokių, kurioms ūgis ar kiti išorės dalykai trukdo pamatyti savo žmogų.
Atsakyti
maniskis uz mane zemesnis gal 6 gal 8 cm , net nezinau ti9ksliai bet man tai nelabai rupi , nes tiesa sakant tai mano vyriskiausias partneris koki tik esu turejus . nuo jo sklinda tokia vyriska energija ir salia jo jauciuos tokia saugi , kokia nesijutau su jokiu kitu savo praeities vyru nors ir buvo aukstesniu , raumeningu ir pan. ne ugyje esme , esme viduje , jei ateina meile ir ji tikra ji ateina netiketai , as irgi visad ziuredavau i savo ugio ar aukstesnius siektiek vyrus , bet sirdziai neisakysi apskritai taip kaip mus suvede gyvenimas yra stebuklinga . dekoju likimui kad atsiunte man sita vyra 4u.gif
Atsakyti
MB uz mane zemesnis 4 cm. is pat pradziu buvo nesmagu jausti zvilgsnius mums kartu einant. taciau laikui begant i tai ememe nekreipti demesio. mums gera kartu ir net nepastebime tu cm. jei myli ta zmogu, tai visai nesvarbu aukstesnis jis ar ne. svarbiausia kokie jausmai uzplusta bunant to zmogaus kompanijoje, o ne ugis 4u.gif
Atsakyti
smile.gif pritariuuu smile.gif Ne ugis svarbiausia. o didele sirdis
Atsakyti
QUOTE(Myliu tave @ 2010 10 09, 16:05)
Ūgis neturi jokios reikšmės. Svarbu žmogus geras. Na, nebent esi pati kompleksuota, labiau rūpi išorė, nei žmogaus vidus, tada viskas klius: ūgis, svoris, batų dydis ir t.t.

drinks_cheers.gif
Maniškis tik keliais cm už mane aukštesnis, bet užtad kaip bučiuotis patogu ax.gif nereikia kaklų ištempt kaip gervėms biggrin.gif
Aišku jei apsiaučiau aukštakulnius tai būčiau aukštesnė, bet nemėgstu aš tų aukštakulnių blush2.gif
Atsakyti
kai turejau zemesni vaikina tikrai nesmagu budavo, dabar jau nagla esu, vyras aukstesnis thumbup.gif o mano geriausia drauge tai net i kupra metasi kazkaip kad zemesne butu(sako pati nepajaucia kad taip elgiasi)
Atsakyti
QUOTE(forever21 @ 2010 10 09, 11:47)
net nepastebiu uz save mazesniu vyru biggrin.gif  na nepatinka man tokie ir tiek ax.gif

As irgi tokiu nepastebiu schmoll.gif
Atsakyti
Neteko tureti zemesnio partnerio, tad sunku pasakyti, bet manau jausciausi gan keistai. Manau priprantama prie to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2010 11 19, 23:51)
drinks_cheers.gif
Maniškis tik keliais cm už mane aukštesnis, bet užtad kaip bučiuotis patogu  ax.gif nereikia kaklų ištempt kaip gervėms  biggrin.gif
Aišku jei apsiaučiau aukštakulnius tai būčiau aukštesnė, bet nemėgstu aš tų aukštakulnių  blush2.gif

drinks_cheers.gif pas mane tokia pati situacija ir tikrai dziaugiuosi, kazkada turejau ir zemesniu, bet meilei tai ne kliutis schmoll.gif
Atsakyti