Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 06 26, 12:30)
paskaitykite cia kuo aliejai skiriasi


AČIŪ smile.gif
Atsakyti
Gal kas is jusu gaminot kauke is alieju? Man idomu kuo sutirstinti kauke? mastau.gif ar tik\tu emulsinis vaskas, ar geriau kuo nors kitu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2010 06 26, 13:11)
O jūs tikrai žinote, kad šalto spaudimo , tai nerafinuotas? Nes aš gamintojų klausiau kelių aliejų, tai sakė, kad jie rafinuoti, o yra parašyta, kad šalto spaudimo.
Noriu išsiaiškinti, nes tikrai idomu.


Mergaitės nesipykit, tikrai neverta 4u.gif Panagrinėkit daugiau tą jų puslapį, paskaitinėkit apie atskitai aprašytus aliejus ir sužinosit, kuris rafinuotas, kuris ne, net neatsitraukę nuo kompo. Pvz. lazdynų riešutų aliejus - nerafinuotas, kanapių sįklų nerafinuotas, o va vynuogių kauliukų - rafinuotas, atsiprašau, nuorodų įdėti nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 26 birželio 2010 - 15:08
Bandžiau rasti straipsnį apie rafinuotus ir nerafinuotus aliejus, bet nebeprisimenu kur skaičiau doh.gif Tiksliai pamenu tai, kad šalto spaudimo aliejai gali būti rafinuoti ir nerafinuoti. Tad vien tik žodis "šalto spaudimo" dar ne viską pasako. smile.gif Jei rasiu tą straipsnį, įkelsiu vėliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 26 birželio 2010 - 15:41
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 26, 16:39)
Bandžiau rasti straipsnį apie rafinuotus ir nerafinuotus aliejus, bet nebeprisimenu kur  skaičiau doh.gif Tiksliai pamenu tai, kad šalto spaudimo aliejai gali būti rafinuoti ir nerafinuoti. Tad vien tik žodis "šalto spaudimo" dar ne viską pasako. smile.gif Jei rasiu tą straipsnį, įkelsiu vėliau mirksiukas.gif


pilstote jus cia is tuscio i kiaura.. jei domina aliejai is aliejus.com - rasykit jiems e-laiska, gausite aisku kainyna, kur juodu ant balto nurodyta koks aliejus - rafinuotas ar nerafinuotas, kokiu budu spaustas.. Labai paprasta..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 06 26, 16:28)
pilstote jus cia is tuscio i kiaura.. jei domina aliejai is aliejus.com - rasykit jiems e-laiska, gausite aisku kainyna, kur juodu ant balto nurodyta koks aliejus - rafinuotas ar nerafinuotas, kokiu budu spaustas.. Labai paprasta..

Nieko aš nepilstau ir manęs nedomina aliejai iš aliejus.com, ir žinau jų kainas. Parašiau tik faktą, kad ]šalto spaudimo aliejai būna ir rafinuoti ir nerafinuoti , kad nepakanka užrašo "Šalto spaudimo"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 26 birželio 2010 - 17:49
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 26, 18:45)
Nieko aš nepilstau ir manęs nedomina aliejai iš aliejus.com, ir žinau jų kainas. Parašiau tik faktą, kad  ]šalto spaudimo aliejai būna ir rafinuoti ir nerafinuoti , kad nepakanka užrašo "Šalto spaudimo"


Man taip pat atrodo, kad čia ne tema aliejai.com, kaip kai kam atrodo. 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš tik norėjau išsiaiškinti apie aliejus, kokie rafinuoti, nerafinuoti ir t.t..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 26 birželio 2010 - 19:12
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 26, 13:10)
Gal kas is jusu gaminot kauke is alieju? Man idomu kuo sutirstinti kauke? mastau.gif ar tik\tu emulsinis vaskas, ar geriau kuo nors kitu mastau.gif


Jei eina tik aliejai, galima dėti kietesnio aliejaus, pavyzdžiui, sviestmedžio, kakavos ar kokio kito sviesto. smile.gif

Šalto spaudimo - gavimo būdas, rafinuotas/nerafinuotas - apdorojimo. Nors yra pardavėjų, kurie patys tuos dalykus painioja.

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 06 26, 21:38)
Jei eina tik aliejai, galima dėti kietesnio aliejaus, pavyzdžiui, sviestmedžio, kakavos ar kokio kito sviesto. smile.gif

Šalto spaudimo - gavimo būdas, rafinuotas/nerafinuotas - apdorojimo. Nors yra pardavėjų, kurie patys tuos dalykus painioja.

Tai panašiai ir galvojau apie aliejus, bet paskui čia kai supainiojo viską. smile.gif
O tai jei vien skystus aliejus dėsi, tai niekaip kremas tirštas nepasidarys, vistiek reikia kokio kietintojo, ar netaip?
Vaikui tai darau, maišau sviestus su aliejais, bet sau dar nebandžiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 26 birželio 2010 - 20:43
QUOTE(Evut @ 2010 06 26, 21:38)
Jei eina tik aliejai, galima dėti kietesnio aliejaus, pavyzdžiui, sviestmedžio, kakavos ar kokio kito sviesto. smile.gif


o tai tada sutirstes visa mase bent siek tiek kad nebutu vien skystalas?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 26, 21:45)
o tai tada sutirstes visa mase bent siek tiek kad nebutu vien skystalas?



Žiūrint kiek dėsit kietų aliejų ir kiek skystų. Ir jei bus tik aliejai, tada taip - sutirštės. Tik jei labai kaitinsit kakavos sviestą, jis ilgą laiką išliks skystas. Šiaip kad gautųsi kreminė konsistencija vien iš aliejų reikia dėti visai nemažai tų kietų aliejų (sviestų).
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2010 06 26, 21:41)
Tai panašiai ir galvojau apie aliejus, bet paskui čia kai supainiojo viską. smile.gif
O tai jei vien skystus aliejus dėsi, tai niekaip kremas tirštas nepasidarys, vistiek reikia kokio kietintojo, ar netaip?
Vaikui tai darau, maišau sviestus su aliejais, bet sau dar nebandžiau. smile.gif



Jei bus aliejus + skystis (vanduo, hidrolatas) + emulsiklis, tada ir nuo emulsiklio priklauso koks kietas bus kremas, bet jei vien aliejai, tada galima sutirštinti ir kietais aliejais. smile.gif
Atsakyti
Nepykit, kad įsiterpsiu, nieko nenoriu sukiršinti. Pati perku nemažai iš aliejus.com Kaip tik sėdžiu išsitepus veidą abrikosų kauliukų aliejum biggrin.gif Pirmiausia tai ne visa info yra sukelta į jų puslapį, aš apskritai nesivadovauju ten pateikta info, nes neatitinka viskas nuo to, ką jie turi parduotuvėje. Pati naudoju kokosų aliejų, ant buteliuko parašyta "šalto spaudimo, nerafinuotas". Bet turi ir rafinuoto kokosų aliejaus, perka kiekvienas pagal savo poreikius. Palmių aliejus rašo ant buteliuko tik, kad nerafinuotas. Jojobos, abrikosų irgi šalto spaudio, nerafinuotas. Beto, sutinku, kad jie nėra ekologiški arba aš pražioplinau kokius sertifikatus g.gif Bet natūralūs, mano plaukams ir veidui tinka ax.gif
Atsakyti