Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

dekui visoms smile.gif
zivivi-nenaudoju jokios kitos technikos,cia paprasciausia nuo medziageles priklauso,vienos labai graziai rieciasi,kitos ne.tai tos kurios negraziai dega,tai tu nenaudoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 04 02, 08:07)
dekui visoms smile.gif
zivivi-nenaudoju jokios kitos technikos,cia paprasciausia nuo medziageles priklauso,vienos labai graziai rieciasi,kitos ne.tai tos kurios negraziai dega,tai tu nenaudoju biggrin.gif


Yla, o kuri medziaga graziai dega? g.gif gal as tikrai ne tokia bandziau doh.gif
Kaip gaila, kad siandien saulutes nera... Nesigaus graziai nufotkinti naujo savo darbelio sad.gif
Atsakyti
Laba diena pasirodysiu ir as 4u.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
Laba diena panelės, matau, jog gaminate labai gražius papuošaliukus. Noriu Jums pasiūlyti apsilankyti online kataloge ir peržiūrėti mano siūlomas prekes papuošaliukų gamybai, taip pat turiu natūralių akmenų, bei įvairių karoliukų:
http://public.fotki....ochaPapuosalai/
Vilniuje ar Panevėžyje susitinku su panelėmis ir paduodu prekes, o į kitus miestus siunčiu, šį mėnesį už siuntimą mokate tik pusę kainos, - kitą pusę sumoku aš! smile.gif Jei turite klausimu rašykite: mochapapuosalai@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mochaPapuosalai: 02 balandžio 2010 - 14:01
Laba diena pasirodysiu ir asuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 04 02, 15:25)
Laba diena pasirodysiu ir as


Vaivorykstes spalvu wub.gif Is tikro idomus sprendimas, netradicine, kitokia sage thumbup.gif
Atsakyti
mur`miaw kokia įdomi sagė thumbup.gif wub.gif
Pasirodysiu ir aš savo porą sagių 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Graziu Velyku Visom:) 4u.gif

"Dancing"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 03 balandžio 2010 - 13:08
dalitavit kokia GRAŽI sagė "Dancing" wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 04 03, 14:18)
dalitavit kokia GRAŽI sagė "Dancing" wub.gif  thumbup.gif


Aciu Grite.. pavasarinis ikvepimas smile.gif
Atsakyti
Kadangi dekupažo temoj niekas nepadėjo, tai noriu paprašyti pagalbos čia..:>

Sveikos visos,

Labai reikia Jūsų pagalbos. Bandau daryti sages dekupažo technika. Naudoju Antik I ir Antik II priemones. Suskilinėja... O kad matytųsi įskilimai, rašo, kad reikia įtrinti patina. Kol dar jos neturėjau pabandžiau įtrinti paprastu baltu akrilu, greitai nuvalius įskilimai paryškėja, tačiau paveikslėlis tampa ne toks ryškus, ten kur skilimo nėra, galvojau vadinasi tinka tik patina. Šiandien nusipirkau patinos SilverCity... Tačiau jos užtepus ir greitai nuvalius sugadinau darbą, įskilimai aišku išryškėjo, bet pats paveisliukas susidrumstė... Tapo nebešvarus... Ką kaip išryškinti įtrukimus nesugadinus pačio paveiksliuko?

Vat toj sagej "dancing" paryškintas skilinėjimas, bet spalvos liko ryškios ir nesumurzintos... Nesuprantu kaip taip padaryti.. blush2.gif

Čia patina

user posted image

O taip atrodo sugadintas darbas:
user posted image

O čia įtrinta akrilu, tik įtrukimai maži...:

user posted image
Sorry už prasta foto kokybę...
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Labai noriu visų mamyčių ir ne mamyčių paprašyti pagalbos 4u.gif ax.gif blush2.gif ax.gif Esu prisipirkusi tiek dauug visokių visokiausių karoliukų, tiek veltinio, ir pagrindų papuošalams daryti bigsmile.gif Ir kaip naujokė šioje įdomioje rankdarbių srityje pasigaminau pirmąjį darbelį, tai yra sagė, velta (badytas iš veltinio pagrindas, ir apsiuvinėtas spalvotais mažais karoliukais), na ir kaip pirmas darbas - išėjo gražiai, bet nieko ypatingo. ax.gif blush2.gif Norėčiau sužinoti, kaip pasigaminti kokią gražią sagę ar auskarus smile.gif Bet dar nieko nemoku blush2.gif
Šiaip man labai patinka kažką gaminti, kurti, o ypatingai kai gali pats tuo savo "kūriniu" pasipuošti mirksiukas.gif ax.gif
O ir pinigėlių gaila, nes labai daug išleidau karoliams, dėžutėms, veltiniui ir tt. doh.gif
Aš galėčiau padaryti nuotrauką savo dėžutės, kokių karoliukų turiu, veltinių, gal jus galėtumėte patarti kaip ir ką pasigaminti blush2.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif ax.gif 4u.gif Tik yra viena bėda, esu naujokė supermamų klube, tai nemoku įsidėti nuotraukos. ax.gif
BŪSIU LABAI DĖKINGA, JAI PATARSITE, KAIP MAN PRADĖTI TOBŪLĖTI SU TAIS RANKDARBIAIS. : thumbup.gif
Atsakyti