Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

Zivivi labai grazi sage "Pernykštis lapas" thumbup.gif
Atsakyti
JuodaKatytė, man tavo Nr. 47 tai wub.gif , atrodo lyg rasota tokia. Ten akmenukai priklijuoti, ar ten kas, neįžiebiu?
Atsakyti
nojura - ačiū 4u.gif ten yra saga su tokiais įdubimais blizgančiais ax.gif visi pradžioje pagalvoja, kad ten akmenukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2010 04 05, 22:20)
Apie dvikomp. laka gali pasižiūrėti čia.. :> Čia yra retro:

http://www.artmanija...-2-x-100ml.html

O čia antik (aš jį naudoju)

http://www.artmanija...2-x-100ml-.html
O čia apie vienkomp. ir šiaip naudinga info:

http://www.decoartele.lt/?id=4

Aš irgi nenumaniau kaip daryti sages, tik maždaug įsivaizdavau... Sėdėjau internete visą dieną, rinkausi informaciją, suvokinėjau nuo ko pradėti... Galiausiai nuspirkau ko reikia ir pradėjaudaryti... Kiek kartų ardžiau... Kiek sugadinau... Bet galų gale vieną padriau.. Tuoj bus antra baigta... Tik man vis neišeina paryškint skilinėjimų, vėl reiks sėdėt ir visą dieną bandyti.. ;>



Ačiū labai smile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Patiko man su tais užtrauktukais "žaisti" smile.gif ax.gif Šitą dar vąšeliu apnėriau ir karoliukais pasiuvinėjau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 04 06, 18:50)
Patiko man su tais užtrauktukais "žaisti" smile.gif ax.gif Šitą dar vąšeliu apnėriau ir karoliukais pasiuvinėjau:
user posted image


Koks gražus jūsų darbas wub.gif
Aš dar mokinukė, bandau žaisti su veltiniu blush2.gif Kad man pavyktų kada tokią pasigaminti kaip jūsų wub.gif
Atsakyti
JuodaKatytė patiko visos trys paskutinės tavo sagės thumbup.gif
Pasirodau ir aš savo paskutiniąją:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 06 balandžio 2010 - 18:30
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 06, 19:24)
Koks gražus jūsų darbas  wub.gif
Aš dar mokinukė, bandau žaisti su veltiniu blush2.gif  Kad man pavyktų kada tokią pasigaminti kaip jūsų wub.gif


Dėkui už įvertinimus, bet kad aš irgi mokinukė smile.gif Čia mano trečia sagė. Taip kad dar yra kur tobulėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 04 06, 19:40)
Dėkui už įvertinimus, bet kad aš irgi mokinukė smile.gif Čia mano trečia sagė. Taip kad dar yra kur tobulėti ax.gif


Na nieko sau, trečioji sagė blink.gif
Tai įsivaizduoju kokios kitos bus neapsakomo grožio thumbup.gif jau šita labai įspūdinga wub.gif
Atsakyti
Per tuos darbus tiek grožių praleidau bigsmile.gif Apie Yylos sages tik geriausi atsiliepimai, o sagė į plaukus iš vis sužavėjo nerealiai wub.gif Ir aš vis pagalvoju, kad laikas pristabdyt sagiavimą ir su modelinu pažaisti... blush2.gif

Dailitavit, sagytė "Dancing" superinė, tokia šiuolaikiška ir moteriška, o tas kutosiukas žaismingumo prideda wub.gif Ir spalviškai labai vykusiai viskas suderinta, be priekaištų žodžiu mirksiukas.gif O dar man sakai, kad tobulėju, patikėk, tu tobulėji dar daugiau nei aš thumbup.gif Beja.. išduok paslaptį, ką naudoji viduriukams? Medinukus ar gaminiesi iš modelino? g.gif

JuodaKatyte, nors kamėjų nelabai mėgėja esu, bet va 48 numeris labai neblogas biggrin.gif Mano skonio kamėja 4u.gif Ir dar labai patinka, kaip tu iš juostelių žiedlapius suraitai wub.gif Nenustok žiedlapiukų daryti, čia vos ne tavo firminis ženkliukas dabar wub.gif O dar jei kokią sagytė vien daug daug žiedlapių apdailintum... mmmmm wub.gif mirksiukas.gif

Jujuke, ačiū už gerą žodį wub.gif

Nojura, ką besakytum, bet tavo užtrauktukinės sagės tikrai išskirtinės ir unikalios. Dar nemačiau nė vienos tokios sagės, kad būtų derinama kartu su karoliukais ir juo labiau apnėrimu thumbup.gif Taip ir toliau 4u.gif O dar jeigu pavyktų pačio užtrauktuko metalines detales gražiai nudažyti ir nulakuoti g.gif Arba į sagę įterpti mažytį dekupažo motyvėlį, man rodos būtum neprilygstama rolleyes.gif

Grites irgi puikus darbelis, nors man kutosiukas gal per ilgas kaip sagytei, bet va prie tašės su mielu noru prisisekčiau tokią gražuolę 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Jau prikirpau kutosiuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 04 07, 10:32)
Jau prikirpau kutosiuką biggrin.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti