Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

"Auksinė pasaka" wub.gif
user posted image
Atsakyti
Zivivi - o tau pačiai nenusibosta su tuo pačiu motyvu tiek sagių ir auskarų gaminti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2010 04 05, 21:14)
jo.......svarbiausia prisipirkt priemonių, nors dar nė nežino ką saryt  doh.gif  tiesiog į tokius klausimus niekad nebus atsakymų. Kas geriau gali žinot tavo mamos ar sesers skonį. bet šiaip pasakysiu - labai drąsu pradėt gamint iš kart kažkam dovanų. Nežinau kaip kitom, bet kokios 5-7 pirmosios sagės ėjo šiukšlių dėžėn. Turiu porą pasilikus...... tai pažiūriu ir juokas jama  lotuliukas.gif  nors visad būna išimčių. Gal iš kart sukursi kokį šedevrą. Šiaip tai pirmam sagių puslapyje yra kiek zinau nuorodos, pasižiūrėk. O jei visai neišmanai dekupažo tai pirmam jų puslapyje taip pat daug info. reikia bandyt. žiūrėt, skaityt. O kai bus kažkoks konkretesnis klausimas, tada ir išgirsi atsakymą konkretų ir aiškų  4u.gif


Jo čia geras buvo spyris pasistūmėjimo link thumbup.gif
Nupirkau priemonių, kad mokyčiausi, ir nesvarbu kiek išmesiu, svarbu kad išmoksiu smile.gif Todėl ir prašau pagalbos ax.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 07, 13:30)
"Auksinė pasaka" wub.gif
user posted image


Oho, toks grožis wub.gif thumbup.gif
Labai labai gražūs jūsų darbai mirksiukas.gif O iš ko jus gaminote pagrindus? Ar pirkote? blush2.gif
Papildyta:
Merginos, gal galite pasakyti kai čia įdėti foto? 4u.gif Tiesiog copy - paste? ax.gif
Noriu atsiųsti ir parodyti kokias priemones turiu, gal ką patarsite smile.gif Aš bandau gamintis iš veltinio pagrindus, tai tik tiek ir temoku verysad.gif O gražinti sagių, kaip jus visos dėja dar ne schmoll.gif Todėl noriu įmesti foto, gal jums kiltų minčių? 4u.gif Dabar iš manęs pasijuoksite, bet kas žino, gal su jūsų pagalba kada nors ir aš galėsiu pasigaminti gražių papuošalų? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 04 07, 15:17)
Zivivi - o tau pačiai nenusibosta su tuo pačiu motyvu tiek sagių ir auskarų gaminti?  rolleyes.gif


Atvirai pasakius jau pabodo... mirksiukas.gif Ir ne tik šitas, katinai "Miciai" irgi jau pabodę.. Bet žmonės užsako tokius... blush2.gif keletą "kitokių" darbukų ir savo malonumui padarau biggrin.gif Va dabar šlifuoju savo pirmąją apyrankę 4u.gif Žiūrėsim, kas iš to išeis lotuliukas.gif Dar mastau su modelinu pažaisti kai šiek tiek pasveiksiu ax.gif
O tu kada savo grožius parodysi? jau pasiilgom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 06, 23:14)
O dar jeigu pavyktų pačio užtrauktuko metalines detales gražiai nudažyti ir nulakuoti  g.gif  Arba į sagę įterpti mažytį dekupažo motyvėlį, man rodos būtum neprilygstama  rolleyes.gif



Aš užtrauktukus dažau būtinai, nes imu juos iš senų nenešiojamų rūbų, arba kokius sugedusius, naujų neperku -žodžiu, atliekų perdirbimas pas mane biggrin.gif Jau dabar ir mama sakė, kad neišmes jokio rūbo prieš tai užtrauktukų iš jo neišlaupius smile.gif

O čia toks eksperimentas. Stulpeliais su užmetimu nunėriau ilgą juostą, apsiuvau karoliukais ir suraičiau panašiu principu, kaip raitau užtrauktuką. Tik, žiūrėkit, gal tų rožinių karoliukų nereikėjo..? Ir taip vartau ir tai, neapsisprendžiu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 07 balandžio 2010 - 19:18
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 07, 16:47)
Oho, toks grožis  wub.gif  thumbup.gif 
Labai labai gražūs jūsų darbai  mirksiukas.gif  O iš ko jus gaminote pagrindus? Ar pirkote? blush2.gif
Papildyta:
Merginos, gal galite pasakyti kai čia įdėti foto?  4u.gif  Tiesiog copy - paste?  ax.gif
  Noriu atsiųsti ir parodyti kokias priemones turiu, gal ką patarsite  smile.gif  Aš bandau gamintis iš veltinio pagrindus, tai tik tiek ir temoku  verysad.gif  O gražinti sagių, kaip jus visos dėja dar ne  schmoll.gif  Todėl noriu įmesti foto, gal jums kiltų minčių? 4u.gif  Dabar iš manęs pasijuoksite, bet kas žino, gal su jūsų pagalba kada nors ir aš galėsiu pasigaminti gražių papuošalų? blush2.gif  mirksiukas.gif


Dėkui už komplimentą 4u.gif

Žinok nemanau, kad yra prasmė dėti nuotraukas savo priemonių, abejoju ar kuri geriau tau patars, nei kad tavo pačios fantazija padiktuotų mirksiukas.gif Jeigu nenori pasiskaityti detalių sagių gaminimo aprašymų, tai lieka vienintelis kelias - bandymai smile.gif Pabandysi vieną padaryti, gal nevykusi bus, kreivai kuri karoliukas ar ne vietoj siūlė. Bet patirties įgausi tikrai neišdildomos rolleyes.gif Tad geriau prisėsk susirink visu karoliukus, kuriuos turi, pasiimk veltinuką ir siūk prie jo kaip galvelė neša lotuliukas.gif Mažu iš pirmo karto šedevrą sukursi mirksiukas.gif O tada, kai jau turėsi ką parodyti, pamokinsime įkelti foto - tuomet ir patarimų sulauksi, ir kas negerai buvo padaryta, arba pagyrų už pirmą blyną smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nojura @ 2010 04 07, 20:17)
O čia toks eksperimentas. Stulpeliais su užmetimu nunėriau ilgą juostą, apsiuvau karoliukais ir suraičiau panašiu principu, kaip raitau užtrauktuką. Tik, žiūrėkit, gal tų rožinių karoliukų nereikėjo..? Ir taip vartau ir tai, neapsisprendžiu doh.gif


Aš tik pamačius foto, pagalvojau tu apnėriai pačius užtrauktuko dantukus lotuliukas.gif Visai įdomiai atrodo ir spalviškai man normaliai, tik va man norėtųsi smulkesnių karoliukų, ne tokių masyvių g.gif
Atsakyti
Kiekvienas renkasi kaip sakant mirksiukas.gif aš nedarau tokių pačių visai - kažkaip man atrodo, kad "tiražavimas" rankų darbo prasmę gerokai sumenkina.. kažkaip pati nemėgstu nešioti tai, ką žinau kad nešioja dar penkios merginos, bet čia kaip ir sakiau - mano bėdos tokios lotuliukas.gif

pasirodysiu po savaitgalio, dabar swap'ą damušinėju, tai visi vakarai kitais darbeliais pramušti.. mirksiukas.gif

QUOTE(Zivivi @ 2010 04 07, 19:16)
Atvirai pasakius jau pabodo...  mirksiukas.gif  Ir ne tik šitas, katinai "Miciai" irgi jau pabodę.. Bet žmonės užsako tokius...  blush2.gif  keletą "kitokių" darbukų ir savo malonumui padarau  biggrin.gif 
O tu kada savo grožius parodysi? jau pasiilgom  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 04 07, 21:26)
Kiekvienas renkasi kaip sakant  mirksiukas.gif aš nedarau tokių pačių visai - kažkaip man atrodo, kad "tiražavimas" rankų darbo prasmę gerokai sumenkina.. kažkaip pati nemėgstu nešioti tai, ką žinau kad nešioja dar penkios merginos, bet čia kaip ir sakiau - mano bėdos tokios  lotuliukas.gif


O kur tu matai tiražą? Nelabai supratau? Parodyk du vienodus mano darbus g.gif
Atsakyti
grite, Zivivi - ačiū už gražius žodelius mano darbams 4u.gif

Zivivi - šiuo metu kaip tik darau raudoną sagę su žiedlapiais ax.gif tik vat niekaip laiko nerandu užbaigti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 04 08, 08:54)
Zivivi - šiuo metu kaip tik darau raudoną sagę su žiedlapiais ax.gif tik vat niekaip laiko nerandu užbaigti... blush2.gif


Oi laukiam laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Aš apie motyvus kalbu... ax.gif

QUOTE(Zivivi @ 2010 04 07, 22:04)
O kur tu matai tiražą? Nelabai supratau? Parodyk du vienodus mano darbus  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 04 08, 13:35)
Aš apie motyvus kalbu... ax.gif


Kad mano "pasakų medžių" motyvai visi skirtingi ax.gif
Va pienės motyvų pas tave irgi ne vienas ir damų motyvai vienu metu buvo tavo sages užvaldę... Tai pagal tavo logiką ir čia tiražas.. rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti