Įkraunama...
Įkraunama...

Faberlic kosmetika

kur prabangesne serija tai nieko , bet pigesni kremai ,tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Eularija @ 2010 09 02, 16:26)
kur prabangesne serija tai nieko , bet pigesni kremai ,tai  schmoll.gif

O kuo netinka pigesni kremai? Ką bandei ir kas nepatiko?
Atsakyti
aš tų pačių pigiausių naudojau "Mango ir papaja", man jis žymiai smagesnis buvo už tą drėkinamajį kremą (0340), o ir kaukė iš tos linijos labai faina, veido oda tokia švelni lieka, tikrai poveikis matosi ... thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas turite bronzatą? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2010 09 03, 07:39)
O gal kas turite bronzatą? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus. smile.gif

Turiu ... tik nežinau kaip apibūdinti, nes retai naudoju, o ir šiaip daugiau neturiu su kuom palyginti, ta prasme kitos firmos nesu naudojusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2010 09 03, 07:39)
O gal kas turite bronzatą? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus. smile.gif

Mano kosmetologė turi ir labai gyrė šį bronzantą, sakė labai supernis dalykas
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 09 03, 09:19)
Mano kosmetologė turi ir labai gyrė šį bronzantą, sakė labai supernis dalykas

tai ir aš pati kai buvau Chakimovos paskaitėlėj (ji Faberlic kompanijos kosmetologė), ji irgi atsimenu labai gyrė šitą bronzatą, todėl ir pati pirkausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2010 09 02, 16:02)
aš tų pačių pigiausių naudojau "Mango ir papaja", man jis žymiai smagesnis buvo už tą drėkinamajį kremą (0340),

drinks_cheers.gif ir aš taip manau. Naudojau abu, labiau patiko šis "vaisinis" smile.gif O šiaip tai RALA thumbup.gif wub.gif ... o jį nuolat galima naudoti, ar yra rekomenduojami kursai? g.gif
Atsakyti
mano mama 2 metai naudoja rala - nu kremas kaip kremas - serumas naudojamas kursais - prie jo taip ir parasyta. o dieniniai, naktiniai kremai naudojimui nuolat.
________________________________________________________________
taip, toliau biggrin.gif mano nuomone apie bronzanta, kai namuos turiu is viso 3 (neminejau, kad esu dekoratyvines kosmetikos maniake - dazausi gal 4-kart i menesu, bet gerio tai turiu oo)
kazkoks ruzavas jis man, bet as ganetinai tamsios odos naturaliai, na nelietuviskai baltos, o tokios rusvai persikines, tai man labiau patinka tamsus bronzantai, ir as juos labiau naudoju bruozu fomavimui, ar krutines tarpelio pagilinimui. tai man spalvos tamsesnes reik. o cia tokia nezinau - rausvai ruda. vietoj ruzo galiu naudot, jeigu uzsimanau biggrin.gif
_________________________________________________________________
Man irgi pigus kremai faberlike nepatinka - isbandziau visus. jau kartojuosi turbut, as tikrai is kremu stebuklu noriu smile.gif man neuztenka, kad uztepei ir psio - turi oda grazet biggrin.gif

ors pagrindinis minusas, tai kad puse priemoniu su kvapais. ir stipriais. taip kokiu vienu kvapau, kad ir meduoliu kvepet visai smagu... bet kai pazastis pasitepi geliu kvapo rutuliniu dezodorantu, kojas dumbliu kvapo kremu, pilva kavos kvapo kremu, kuna obuoliu-granatu kvapo losjonu, ir veida uzbaigi melyniu kvapo kremu, tai kvapu karusele gera gaunasi biggrin.gif galetu gaminti priemones mano manymu, ivairias, bet kad prie kiekvieno butu galimybe pasirinkti bekvape. as labai pasiilgstu kuno losjono 2019, tobulas, svelnina oda, ir beveik jokio kvapo thumbup.gif
Atsakyti
kuris FB paakiu kremas tinka jaunai odai (25 m)?
Atsakyti
Sveikulės smile.gif
Esu ''žalia'' šitoje kosmetikoje, tai atėjau patarimų smile.gif (Ai turėjau plaukų dažus be amoniako, tai nepatiko, iš ryžos gavausi blondinė doh.gif )

Norėčiau mamai gimtadieniui padovanoti kremą, jos oda sausoka, o dar tai kad artėja žiema. Koki pasiūlytumėt, jai +50.
Man irgi reiktų, nes žiemą nosis, kakta labai išsausėja.
Atsakyti
Kai praejo kuris laikas, jau galiu drasiai rekomenduoti nauja sampuna nuo pleiskanu thumbup.gif Man patiko smile.gif Tik losjonas toks siaip sau rolleyes.gif Pas mane ir taip riebus plaukai, o po to zymiai greiciau riebaluojasi unsure.gif
Atsakyti