Įkraunama...
Įkraunama...

Faberlic kosmetika

kokie butu atsliepimai apie koju prieziuros serija?

Ir dar domina anticeliulitine serija kur yra sildomas ir saldomas gelis,kaip juos naudoti,pirma sildoma ir tada saldoma tepti.Ar reikia atskirai,pvz.ryte viena,vakare kita?

O siaip galiu pagirti ,labai patiko tai lupu blizgiai,secret story dvigubi.Ir secret story seseliai thumbup.gif
Atsakyti
IRamne domintu koks paakiu kremas tiktu +25 metu amziaus moterims?Beje pastebejau,kuo toliau tuo kainos vis kila kiekviena menesi schmoll.gif kazkaip tuoj nebesinores isvis pirkti ka nors.......
Atsakyti
Nuo 25 metu tinka praktiskai visi siulomi paakiu kremukai (isskyrus Rala aisku), galima naudoti ir is LUXE, ir obuoliu-ryziu serijos, ir kislorod abu (0420, 0421), reiktu tiesiog pabandyti viena kita, kuris labiau patinka pagal struktura, kvapa ir pan. ax.gif
As pati paakiams vis dar naudoju is senosios Dvigubo kvepavimo serijos abu kremukus 0346 ir 0347, ta gelini tepu is ryto, o ta krema-kauke nakciai, abu patinka, nusiskundimu neturiu smile.gif

o del anticeliulitines serijos, tai is kursu zinau tiek, kad vakare reikia naudoti sveitikli ir sildanti krema, o ryte sveitikli ir saldanti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 09 05, 08:41)
Beje pastebejau, kuo toliau tuo kainos vis kila kiekviena menesi schmoll.gif kazkaip tuoj nebesinores isvis pirkti ka nors.......

na bent jau nuo naujujų metų, čia pirmasis kainų pakėlimas, nes po naujų kainos buvo užfiksuotos, ir nebebuvo jokių kalėmų...
beje, čia kaina pasikeitė tik kataloge, konsultantams liko kaip ir praeitą mėnesį galioti privilegijuoto pirkėjo kaina.. tai jei seniau turėjom apie 23-25 proc "pelno", tai dabar lieka apie 30 proc nuo katalogo kainos....
kas liečia pasiūlymą dėl 50+ kremuko ... aš galiu parekomenduoti RALA 45+, nes pas mane kiek ėmė klienčių, nei pas vieną nebuvo nusiskundimų ...
Atsakyti
as irgi noriu isreiksti nepasitenkinima pakilusiom kainom schmoll.gif
ir man jau kvepia machinacijom... surase kainas pakeltas, kokiu niekad nemaciau, nubrauke ir parase gerokai mazesnes, tipo nuolaida - istikruju dar didesnes negu buvo praeituose kataloguose. Na pvz. [/B]Deguonies balzamas - trisdesimt vienas litas ir sesesdesimt centu, kaina nubraukta ir parasyta kita - dvidesimt trys litai ir penkiasdesimt centu. O sena kaina budavo - dvidesimt vienas litas ir devyniasdesimt centu[B]

Realiai, kainos nera labai sukeltos. Bet jei ir toliau taip bus, tai nzn. Nesinori keist kosmetikos, nes kokybe tikrai labai gera. Bet faberlic pajuto paklausa, ir kelia kainas.... g.gif
Atsakyti
O as kazkaip neimu i galva del kainu kilimo, juk ne ant 10 litu brangsta, o del kokybiskos kosmetikos negaila lita ar du daugiau sumoketi... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 06 rugsėjo 2010 - 13:06
kiek kokybiska tai kazi, jeigu lakas sekancia diena nusilupa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 14:27)
kiek kokybiska tai kazi, jeigu lakas sekancia diena nusilupa  doh.gif


Apie lakus as turiu savo nuomone ir jau rasiau atsiliepimus, laiko gerai, spalvos grazios, bet lakuoti galetu aisku geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 14:27)
kiek kokybiska tai kazi, jeigu lakas sekancia diena nusilupa  doh.gif

man lakai vieni is geriausiu g.gif laiko po 5-7 dienas
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 12:27)
kiek kokybiska tai kazi, jeigu lakas sekancia diena nusilupa  doh.gif

na lakai tikrai kokybiski kaip ir mineta islaiko 5-7 dienas, ik reikia nagus paruost pries lakavima taisiklingai norint kad lakas ilgai islaikytu smile.gif
Atsakyti
Pas mane nagų lakais irgi visos klientės patenkintos yra... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 09 04, 19:02)
kokie butu atsliepimai apie koju prieziuros serija?

Ir dar domina anticeliulitine serija kur yra sildomas ir saldomas gelis,kaip juos naudoti,pirma sildoma ir tada saldoma tepti.Ar reikia atskirai,pvz.ryte viena,vakare kita?

O siaip galiu pagirti ,labai patiko tai lupu blizgiai,secret story dvigubi.Ir secret story seseliai  thumbup.gif


apie koju prieziuros serija ko gero reiktu klaust pas platintojas , as esu tik vartotoja pirkeja bet galiu pasakyt kad geresnes nesu naudojusi kiek visokiu buvau isbandzius vis tik fabrlico ir kaina ir poveikiu geriausia,
antisceliulitini salta reik naudot ryte o sildoma vakare , poveikis tikrai yra ir matosi jau po 2 savaiciu bet reik naudot kiekviena diena, tikrai thumbup.gif
Atsakyti