Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 18:29)

geriu  drinks_cheers.gif Iš Kalvarijų turgaus papildų kioskelio  4u.gif


Dekui, buvau praleidusi tai kur pirkti galima 4u.gif
Atsakyti
as tai prisikalbejau, siulydama vienai mamai nukniaukti pas mociute gintaro karolius ir girnapuse susitraiskyti,kad turetu milteliu.........dukra is mociutes parsinese gintaro karolius ir maisiukeli ginrato gabalaiciu biggrin.gif:D:D:D:D eisiu girnapuses ieskoti:)
MB sake, kad gintaro dulkes labai pavojingos plauciams, itrauktos i plaucius jos niekada nepasisalina, tai jus ten toliau nuo nosiu laikykite miltukus sausus.
Atsakyti
Chippie

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 03 01, 18:14)
Satura o bronzines odos alieju pirkai is KN?

as vyrui rankom krema kai dariau, kvapelis gavosi keistokas biggrin.gif sejamosios judros aliejus pramuso net sviestmedzio kvapa,


iš KN jisai ir jau senokai pirktas drinks_cheers.gif

aš irgi turiu sėjamosios judros aliejaus drinks_cheers.gif Bet su kvapo elgesiu nesu susipažinusi, tai nedrįsau dėti ax.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 03 01, 18:57)
MB sake, kad gintaro dulkes labai pavojingos plauciams, itrauktos i plaucius jos niekada nepasisalina, tai jus ten toliau nuo nosiu laikykite miltukus sausus.


oho blink.gif Labai vertinga pastaba 4u.gif
Atsakyti
nagu lakas
kazkaip nesitiki, kad buna stebuklu, bet raso, kad water based nagu lakas bigsmile.gif

Igredients: Acrylic polymer emulsion, Water, and non-toxic colorants (No FD&C).
Indications: Great for people with chemical sensitivities, allergies, and those who are not currently using nail polish due to harmful chemicals and vapors. Improves nail strength and flexibility with repeated application. Promotes healthy nail growth.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 03 01, 19:57)
MB sake, kad gintaro dulkes labai pavojingos plauciams, itrauktos i plaucius jos niekada nepasisalina, tai jus ten toliau nuo nosiu laikykite miltukus sausus.


Hmm g.gif Bet kad nėra jie tokie smulkūs, jog įsikvėptų...
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 03 01, 20:30)
nagu lakas
kazkaip nesitiki, kad buna stebuklu, bet raso, kad water based nagu lakas bigsmile.gif


Bet atsiliepimai tai nekokie... g.gif

O, dabar pasižiūrėjau - tai čia kaip akriliniai dažai: kol šlapi, tai tirpsta vandenyje, bet kai uždžiūsta, tai nebe smile.gif Priminėt man "dailioškės" laikus... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 01 kovo 2010 - 19:44
QUOTE(Odora @ 2010 03 01, 19:30)
nagu lakas
kazkaip nesitiki, kad buna stebuklu, bet raso, kad water based nagu lakas bigsmile.gif


ir aš norėjau klausti, per kiek laiko nusiplauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 20:42)

Papildyta:
Bet atsiliepimai tai nekokie...  g.gif

O, dabar pasižiūrėjau - tai čia kaip akriliniai dažai: kol šlapi, tai tirpsta vandenyje, bet kai uždžiūsta, tai nebe smile.gif Priminėt man "dailioškės" laikus...  biggrin.gif

akrilas man rodos pigiau iseina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 03 01, 09:01)
Išbandžiau ir aš silikoną, pyliau į šampūną ir dar šiek tiek galiukus ,,grynu'' patepiau, tai dabar visa užsisilikoninus biggrin.gif . Plaukai elastingi, blizgūs. Kas bijo tiesinamo efekto, tai aš tokio nepastebėjau, mano plaukai linkę suktis, banguotis, tokie ir liko smile.gif kuo aš labai ir džiaugiuosi ax.gif
o dėl storinimo, tai aš įsivaizduoju, kad naujas plaukas gali augti sveikesnis ir storesnis, o esantys plaukai tiesiog gali labiau pasipūsti ar pan. ir tai bus laikinas efektas. g.gif
Kur pirkai silikoną? mirksiukas.gif


QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 01, 10:19)
nenoreciau sutikti, nes silikonas padengia plaukia tam tikta plevele ir todel tas plaukas pastoreja, o ne pasipucia  ax.gif, taciau, taip, tai bus laikinas efektas, jei daugiau nieko nebus daroma, tik silikonu tepama  cool.gif
O jis nedarys žalos kaip sintetinis silikonas, turiu omenyje neduodamas plaukui kvėpuoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 01, 21:04)
Kur pirkai silikoną? mirksiukas.gif

pas Monica, ji bandomaja partija turi
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 03 01, 12:53)
Kunigunda, bet as 6 hidrolatus "pagerinau", tai visus pakeisti  doh.gif

nu bet zinot moteros, jus su tuo glicerinu tai jau tikrai persistengiate g.gif
Reiks Monikai ribotais kiekiais ji jums parduoti.
As sutinku, kad kartais, kai hidrolatas sausina oda, galima ji is bedos pagerinti glicerinu, bet taip pasielgti su visais - sorry, bet tai jau kvailyste blush2.gif
Negali visi hidrolatai sausinti odos, o jei jie puikiai tinka be pagerinimu -tai reikia taip juos ir naudoti. Pati esu tik rozmarinu hidrolata pasigerinus (pantenoliu ir dar kazkuo), bet ji naudoju tik plaukams. Dar turiu ramuneliu, bet jis man jis lyg ir pasausina oda, tad sunaudosiu ji ilasinus silikono.
Net ir augalinis glicerinas nera kazkoks nekaltas priedas ax.gif
Tavo vietoje nusipirkciau man labiausiai tikusi hidrolata be pagerinimu ir ji skiesciau su pagerintais, bet jokiais ne mineraliniais ar vandeniu cool.gif

QUOTE(ne mama @ 2010 03 01, 13:30)
siaip as pati cia dabar toki susigalvojau prisiskaicius kas nepatinka celiulitui, tai i 100ml bazinio aliejaus(si kart emiau makadamiju) prilasinau apie 100 lasu EA- visu mazdaug po 25lasus- citrinu, rozmarinu, kedru ir kiparisu. siaip pagal tikraji recepta, nuo kazkur kur nusirasiau tai reiketu vietoj citrinu greipfruktu EA, ir dar kadagio uogu ea labai gerai.


as lasinu apie 150 lasu i 100 ml

QUOTE(Extraordinary @ 2010 03 01, 15:38)
O kazin, jei po duso persilieju kojas saltu vandeniu, tai poros kaip ir uzsidaro, ar pries masaziuka geriau to nedaryt?

tai daryk kontrastinius dusu ir uzbaig siltu, o tada itrink alieju ir pamasazuok

QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 17:29)
gal prieš jas lašinant į tavo balzamą reikėjo kokiame glicerine patirpdyti?  g.gif

perziurejau lupu glizgius, kur ieina tos sultys, tai ten jos maisomos su Miroir de Sucre (nezinau kaip lietuviskai) ir tada dedami kvapai, micos, lupu balzamuose su lanolinu ir sviestmedziu siu sulciu jau nera, ten eina pigmentai cool.gif
Bet radau ju ir lupa dazuose, ten sultys dedamos i atvesusus aliejus su vaskais ir viskas gerais ismaisoma kartu su priedais.
Zodziu ten bandyti
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 18:29)
Chippie, na tu man paaiškink, kaip burokų sultys, jei jos ne kokios glicerininės, gali aliejuje ištirpti? 
Solubilité : dispersible en suspension dans les solutions aqueuses, les gels, les crèmes, laits, savons...

kiek mano supratimas prancūzų kalboje neša, tai jis tirpsta dalykuose, kur yra vandeninė dalis - geliuose, kremuose, losjonuose.



tu visiskai teisi, tas sakinukas reiskia, kad buroku sultys tirpsta vandens fazeje ir tt

bet siek tiek zemiau yra parasyta
Il permet de colorer très facilement toutes les phases aqueuses et également les phases huileuses semi-solides telles que les baumes à lèvres lorsqu'il est ajouté en fin de préparation.

tai pagal ideja turetu gerai istirpti ir gerai pasiskirstyti ir aliejineje dalyje, tik tiek kad as tu buroku prilasinau per anksti, mano mase buvo tik ka istraukta is karsto vandens.

savo lupu balzamui isikvepiau is AZ recepto, kuris yra fiche technique apie buroku sultis, ten tas pats pirmas.
tik nelabai atkreipiau demesi i si patarima
La couleur ne peut se développer que lorsque le mélange devient compact et après une forte agitation. Vous pouvez de plus moduler la couleur du baume en augmentant ou en diminuant la proportion de jus de betterave bio

ismaisyt tas sultis as tikrai gerai ismaisiau, bet reikejo palaukt minutele, kol atves visa mase.
Atsakyti