Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Chippie @ 2010 03 01, 20:32)
semi-solides


ką reiškia?

o kai atvėstų ta masė, tai niekaip jos gražiai nesutalpintum į indelį g.gif doh.gif
Atsakyti
mergaites, turiu ant lupos kampucio toki mazuliuka guziuka- toks lyg susprogusi kraujagysle butu, nezinau jau geras pusmetis jis pas mane- ar yra kokiu naturaliu priemoniu jam panaikinti unsure.gif cia gal tiktu aliejai kur kuperozinei odai skirti unsure.gif o gal kokiu grynu EA patepliot? gyvent netrukdo, bet nervina vistiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 21:45)
ką reiškia?

o kai atvėstų ta masė, tai niekaip jos gražiai nesutalpintum į indelį  g.gif  doh.gif



nuo konteksto priklauso, bet siame kontakste reikstu bepradedanti stangti mase.
t.y. ne skysta, bet dar ir nesukietejusi.
as manau, kad reikia bandyti antra karta daryti ir ziureti, reikia rasti aukso viduriuka ir kad spalva graziai pasiskirstytu ir kad i indeli butu galima sudeti.

sios dienos "silkine" istorija.

Tai va siandien ploviau plaukus taip : isplovau su rasulo moliu is ciel d'azur. O i kauke dejau silikono ir silko proteinu. Kadangi silko proteinu nepagailejau, dejau 10 lasu doh.gif tai mano plauku balzamas nuejo gumulais doh.gif tau pripyliau daugiau balzamo ismaisiau ir toki gumuluota dejau, ka jau padarysi buvo gaila ismesti.
Viskas gerai issiplove, plaukai labai grazus, siek tiek issipute, apimtis tikrai padidejo, bet cia daugiau rasumo deka nei silikono. Tikrai esu patenkinta.
Patarimas : nepadauginti nei silko proteinu, nei silikono
Papildyta:
QUOTE(ne mama @ 2010 03 01, 21:52)
mergaites, turiu ant lupos kampucio toki mazuliuka guziuka- toks lyg susprogusi kraujagysle butu, nezinau jau geras pusmetis jis pas mane- ar yra kokiu naturaliu priemoniu jam panaikinti unsure.gif  cia gal tiktu aliejai kur kuperozinei odai skirti unsure.gif  o gal kokiu grynu EA patepliot? gyvent netrukdo, bet nervina vistiek unsure.gif


o gal ten apgamas?? as panasu turiu ax.gif tokiu atveju geriau ji palikt ramybeje
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 03 01, 21:58)

Papildyta:
o gal ten apgamas?? as panasu turiu ax.gif  tokiu atveju geriau ji palikt ramybeje



ne apgamas schmoll.gif anksciau jo nebudavo. ir siaip is arciau paziurejus matos toks kaip kraujo lasiukas susikaupes- spalva raudona unsure.gif net nesuprantu, gal isikandau kada i lupa ir atsirado, o isnykt nesiruosia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2010 03 01, 22:07)
ne apgamas schmoll.gif  anksciau jo nebudavo. ir siaip is arciau paziurejus matos toks kaip kraujo lasiukas susikaupes- spalva raudona unsure.gif net nesuprantu, gal isikandau kada i lupa ir atsirado, o isnykt nesiruosia doh.gif


Pas MB ant rankos yra toks mažytis mėlynas, tamsokas. Irgi niekaip nesuprantu, kas tai per daiktas ir kokios kilmės smile.gif Vaizdas grynai toks, kad po oda koks šratukas mažytis būtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 01, 15:27)
Mano šviesinti,kažkada akis blizginau į šitą duetą,bet susilaikiau.

QUOTE(GinMintė @ 2010 03 01, 15:38)
Beja, mano plaukai irgi sviesinti  mirksiukas.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 16:21)
Aš irgi į šviesintųjų būrį...  ax.gif  biggrin.gif

Ziurau kad nemazas burelis blondiniu flirt.gif biggrin.gif tame tarpe ir as hi.gif
Nusipirkau siandien Elysambre biria pudra, ziuresiu kaip seksis draugaut, norejau Hauchkos bet vienoj parduotuvej nebuvo, o i kita tingejau eit doh.gif Visai faini Elysambre pudru sepetukai, tik idomu kaip jie naudojasi ir kaip plaunasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 01 kovo 2010 - 21:24
QUOTE(rutuk @ 2010 03 01, 22:24)
Ziurau kad nemazas burelis blondiniu  flirt.gif  biggrin.gif  tame tarpe ir as  hi.gif


Va va, "natūralistės" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 22:27)
Va va, "natūralistės" hihihi.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar prisigaminau balzamiukų blush2.gif
Dariau dviejų rūšių: kavos kvapo ir apelsininį. Gavosi tikrai neblogi, gerai maitina. Kvapai silpni, bet man patinka... Ypač kvapai atsiskleidžia užsitepus ant lūpų. Gavosi saldus apelsinas ir medumi saldinta kava wub.gif Dėjau medaus, tai kas ant puodelio (kuriame gaminau) dugno liko (supyliau į atskirą indelį) nesukietėjo. Vat įdomu, kodėl neišsimaišė, nors medaus dėjau labai labai mažai, gal triskart mažiau nei anksčiau esu gaminusi, bet tada viskas buvo gerai g.gif

Rezultatu esu patenkinta thumbup.gif Pasirodau iš visų pusių blush2.gif (atsiprašau už nekokybišką foto)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2010 03 01, 22:07)
ne apgamas schmoll.gif  anksciau jo nebudavo. ir siaip is arciau paziurejus matos toks kaip kraujo lasiukas susikaupes- spalva raudona unsure.gif net nesuprantu, gal isikandau kada i lupa ir atsirado, o isnykt nesiruosia doh.gif



QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 22:10)
Pas MB ant rankos yra toks mažytis mėlynas, tamsokas. Irgi niekaip nesuprantu, kas tai per daiktas ir kokios kilmės smile.gif Vaizdas grynai toks, kad po oda koks šratukas mažytis būtų  rolleyes.gif


siulyciau apsilankyti pas dermatologa

QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 23:11)
Vakar prisigaminau balzamiukų  blush2.gif
Dariau dviejų rūšių: kavos kvapo ir apelsininį.



saunuole thumbup.gif labai graziai atrodo, o jei dar nuostabiai kvepai ir maitina wub.gif
Atsakyti
Labai grazu ir silta, o lipdukus pati gaminai, ar kazkur uzsakei?
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 03 01, 22:24)
saunuole thumbup.gif   labai graziai atrodo, o jei dar nuostabiai kvepai ir maitina wub.gif


QUOTE(eglute82 @ 2010 03 01, 22:24)
Labai grazu ir silta, o lipdukus pati gaminai, ar kazkur uzsakei?

Dėkui 4u.gif tikiuos patiks ir toms, kas naudos...
Pati dariau su Photoshop'u smile.gif man tokie darbeliai labai patinka...

Tiesa, į kavos balzamą dėjau vanilės fitolį, bet nemanau, kad jo kvapas jaučiasi g.gif kakavos sviestas viską užgožė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 01 kovo 2010 - 22:45