Įkraunama...
Įkraunama...

"Tu mano širdyje"

Prabalsavau. Bet man tiek daug jų ten fainų buvo. sunku išsirinkti.
Atsakyti
norejau paklausti, o kaip paziureti kiek balsu turi nuotrauka??? g.gif Nes kai ziuriu tai rodo tik perzuru skaiciu, ir daznai nuotraukos vieta keiciasi, o ar tai priklauso nuo balsu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2005 12 15, 15:47)
norejau paklausti, o kaip paziureti kiek balsu turi nuotrauka??? g.gif Nes kai ziuriu tai rodo tik perzuru skaiciu, ir daznai nuotraukos vieta keiciasi, o ar tai priklauso nuo balsu? ax.gif

pamatysi, tik kai baigsis balsavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
dideliausi sveikinimai net dviem pirmosios vietos laimetojoam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif valio tikrai saunios foto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams birthday.gif !!! first.gif second.gif third.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2005 12 15, 16:47)
daznai nuotraukos vieta keiciasi, o ar tai priklauso nuo balsu? ax.gif


ne, nuo surinktų balsų skaičiaus nuotraukos vieta tikrai nepriklauso iki tos minutės, kol sustabdomas balsavimas. Jos keičia vietas tam, kad visoms tektų vienodai pabuvoti tiek galerijos viršuje, tiek per vidurį, tiek apačioje - visos lygios iki balsavimo pabaigos. 24 val., sustabdžius balsavimą, nuotraukos išsirikiuoja pagal balsų skaičių.
Atsakyti
Sveikinu visus nugalėtojus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dabar tik pamačiau, kad dvi pirmos vietos thumbup.gif Taigi mano viena iš favoričių pirmoje vietoje clap.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
džiaugiuosi, kad man labiausiai patikusios nuotraukos pirmoje vietoje. Džiugu. 4u.gif
Sveikinu visus dalyvavusius 4u.gif

Dabar galima eiti ruoštis kitam konkursui rolleyes.gif
Atsakyti
[attachmentid=42665]

TU MANO ŠIRDYJE

Sveikiname visus foto konkurso "Tu mano širdyje" dalyvius! O ant apdovanojimų pakylos kviečiame 5 nugalėtojus:

first.gif I vieta šįkart atiteko net dviems vienodai šaunioms ir populiarioms nuotraukoms wub.gif wub.gif

Tai "Vivo per lei..."

[attachmentid=42656]

ir "Ech... Ir pasaulis nustoja suktis..."

[attachmentid=42657]

SANTA, Kachiukai sveikiname judvi ir apdovanojame Jūsų nuotraukas firminiais supermama.lt aukso medaliais!

[attachmentid=42658] [attachmentid=42658]

Bei - naujausias Tajos CD "Tu mano širdyje" su dainininkės autografu! clap_1.gif sokiai.gif

second.gif II vietą laimėjo nuotrauka - "Visada kartu. Nuo pradžios iki galo. Džiaugsme ir varge."Net sapnuose... wub.gif

[attachmentid=42659]

jėga, sveikiname laimėjus firminį supermama.lt sidabro medalį bei naujausią Tajos CD "Tu mano širdyje" su dainininkės autografu! ploja.gif

[attachmentid=42660]

third.gif Trečiąją vietą laimėjo nuotrauka - "Širdele mano..." wub.gif

[attachmentid=42661]

ma, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt bronzos medaliu! ploja.gif

[attachmentid=42664]

ir dovanojame naujausią Tajos albumą "Tu mano širdyje" su dainininkės autografu! good.gif

IV-ąją vietą laimėjo nuotrauka - "Ar tekėsi? Muzikantai jau pasiruošę..." wub.gif

[attachmentid=42662]

Kleoja, sveikiname ir apdovanojame naujausiu Tajos CD "Tu mano širdyje" su dainininkės autografu!

Laimėtojas kviečiu parašyti man asmenines žinutes ir nurodyti savo:

Vardą, Pavardę
Adresą
el.pašto adresą

Prizai bus išsiųsti jums paštu (jei gyvenate Lietuvoje).

!Dėmesio jei dalyvausite Kalėdiniame supermamų vakarėlyje gruodžio 23 d. laisvalaikio centre šeimai "7 mūzos", prizus galite atsiimti ten, tik parašykite man, ar jums išsiųsti paštu, ar atsiimsite per meet'ą. Ačiū.
Atsakyti
ui kaip netikėta blush2.gif dėkojam visoms balsavusioms ir žiūrėjusioms wub.gif
Atsakyti
AČIŪ visiems balsavusiems už mus ploja.gif wub.gif wub.gif

bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti