Įkraunama...
Įkraunama...

"Tu mano širdyje"

QUOTE(vilmuke @ 2005 12 10, 22:50)
Ech... Ir pasaulis nustoja suktis...- pati superiškiausia nuotrauka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Man ši nuotrauka kaip iš reklamos.
Atsakyti
Vat, netyčia aptikau, kad balsuot jau galima biggrin.gif
Vadinas taip
Na tai iki, broli... biggrin.gif
Pažiūrėk į mane, pupyte ... išraiškas pažiūrėkit laugh.gif
Vivo per lei....nu nes skirias
Atsakyti
Na,šį kartą man tai tikrai pritrūko vieno balso smile.gif
Aš nežinau kas Tu...Kuo tu vardu ir t.t. thumbup.gif
Ech...ir pasaulis nustoja suktis thumbup.gif
Ar tekėsi? Muzikantai jau pasiruošę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 11 gruodžio 2005 - 16:04
man reikėjo 7 balsų, bet balsavau už pirmąsias mano sąraše biggrin.gif :

"širdele mano..." wub.gif
"Nu ką, jei jau tėvai tave pažadėjo, gyvensim kaip nors..." thumbup.gif lotuliukas.gif
"o,maže" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 12 09, 11:28)
O ką reiškia spec. programos unsure.gif  unsure.gif


na kai kompiuteriu pakoreguoji, padailini nuotrauką, naudodamas papildomus grafikos, dailės elementus, įvairius efektus ir t.t.
Atsakyti
Sunku buvo apsispręsti. Prabalsavau:

Linksmoji porelė thumbup.gif

Šalia manęs tu tikrai nesušalsi... thumbup.gif

Tu mano ...ir tik mano thumbup.gif
Atsakyti
kazkaip issiunciau nuotrauka patvirtinimui, jos nepatvirtino.. ir jokio paaiskinimo kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2005 12 13, 18:07)
kazkaip issiunciau nuotrauka patvirtinimui, jos nepatvirtino.. ir jokio paaiskinimo kodel?  g.gif


Jau balsavimas vyksta,truputuka su siuntimu pavelavai ax.gif
Atsakyti
Labai gražus konkursas. Gaila kad dar negaliu balsuoti. Gražiausia nuotraukos: O kas toliau
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2005 12 13, 19:07)
kazkaip issiunciau nuotrauka patvirtinimui, jos nepatvirtino.. ir jokio paaiskinimo kodel?  g.gif


pasižiūrėkite konkursų aprašymuose visada yra nurodomi terminai: nuo kada iki kada nuotraukos priimamos ir nuo kada iki kada balsuojame (o kai jau balsuojame, naujos nuotraukos nebepriimamos).
Šiuo metu galite siųsti nuotrauką į konkursą "Šventinis atvirukas" - tik paskaitykite taisykles - ten yra tam tikrų reikalavimų nuotraukoms. O nuo gruodžio 19-20 dienomis prasidės dar 2 nauji foto konkursai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 12 14, 11:16)
pasižiūrėkite konkursų aprašymuose visada yra nurodomi terminai: nuo kada iki kada nuotraukos priimamos ir nuo kada iki kada balsuojame (o kai jau balsuojame, naujos nuotraukos nebepriimamos).
Šiuo metu galite siųsti nuotrauką į konkursą "Šventinis atvirukas" - tik paskaitykite taisykles - ten yra tam tikrų reikalavimų nuotraukoms. O nuo gruodžio 19-20 dienomis prasidės dar 2 nauji foto konkursai  thumbup.gif

na reikalavimus berods ivykdziau, siunciau vaiku nuotrauka... anksciau galvojau, kad galbut netinka nes seserui metu mergaite tik laiko kudiki ant ranku... o del termino tai bandziau dalyvauti kai konkurse dar dalyvavo tik 5-6 dalyviai.. siaip bet kokiu atveju turetu ateiti zinute su paaiskinimu. ar cia tik man taip atrodo smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2005 12 14, 12:40)
na reikalavimus berods ivykdziau, siunciau vaiku nuotrauka... anksciau galvojau, kad galbut netinka nes seserui metu mergaite tik laiko kudiki ant ranku... o del termino tai bandziau dalyvauti kai konkurse dar dalyvavo tik 5-6 dalyviai.. siaip bet kokiu atveju turetu ateiti zinute su paaiskinimu. ar cia tik man taip atrodo smile.gif g.gif


ne, asmeninis paaiškinimas neturi ateiti, taisyklė paprasta, ji įrašyta prie visų taisyklių klausimuose-atsakymuose: Jei matote, kad jūsų nuotrauka po 1-3 dienų atsidūrė skyrelyje "Neužpildytos", vadinasi ji nepatvirtinta. Tuomet ieškote įdomesnės geresnės ir kt. foto, iš naujo pildote paraišką ir mėginate dalyvauti konkurse su kita nuotrauka. Jei nuotrauka tinka, ji patviertinama labai greit, nuo išsiuntimo iki patvirtinimo gali praeiti nuo keliolikos minučių iki pusdienio (tik savaitgaliais trunka ilgiau 2-3 d.).
Atsakyti