Įkraunama...
Įkraunama...

Ilsėkis ramybėje mūsų Kovotoja...

"Visada ir kai liūdna ir kai gera, aš prisimenu draugus, kurie mane myli, kurie manimi tiki, kurie man padeda ir padės bet kada, ir aš jiems padedu, aišku labiau padėdavau kai buvau sveika, tačiau dabar jie man atsidėkodami padeda su kaupu. Myliu Jus mano mielieji draugai, vertinu jus, ir nerandu kitų žodžių apart MYLIU MYLIU MYLIU..."

user posted image

------

Iš Ugn*Inės puslapėlio...

"Paskutinę žiemos dieną, 12 val, kai bažnyčioje vyko suma, mūsų sesytė, kovotoja, guodėja, žmogus su pilna širdimi meilės ir atjautos paliko mus....... Dievas ją pasiėmė po ilgos kovos ir didelių kančių........ Inesa yra sakiusi, kad nereikia verkti ir sielvartauti, kai išeina žmogus į susitikimą su Dievu, nes verkdami mes nepaleidžiame jo sielos. Žinodami Inesos kančias turime suprasti, kad jai dabar lengva, ji išsivadavo iš savo kūno, ir siela pajuto ramybę.............
Palydėkime su malda ir meile Inesytę į amžinąjį gyvenimą............
ten kur aplink vien meilės jausmas.

Inesa bus pašarvota pirmadienį Juozapo darbininko bažnyčioje. Kas ateis su Inesyte atsisveikinti, šeima prašo nenešti vainikų ir krepšelių, tik gyvas gėles, nes Inesa bus kremuojama"


user posted image

Ankstesne tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rita*: 03 kovo 2010 - 09:18
Visa laika sekiau Inesos puslapiuka...visada mintyse kartojau Dieve, suteik jai stiprybes.....ir be galo dziaugiausi, kad ji turejo Tokia nuostabia drauge, (drauges)......kuri taip graziai iki paskutines minuteles buvo salia.....gera tureti TOKIU draugu, gera zinoti, kad tokiu yra.....gera zinoti, kad tiek daug yra geru zmoniu......
Ilsekis Inesa ramybeje.....sad.gif, labai liudna.....uzuojauta artimiesiems...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 28 vasario 2010 - 16:58
Sekiau ir as Ineseles istorija...

Amzinaji Atilsi Duok Mirusiajai, Viespatie...

Stiprybes jos dukrytei, teveliams , draugams ...Pasimelskim visos...
Atsakyti
Perskaiciusi visas temas verkiau ir verkiau.Tiek tykejimo buvo.Tiek kanciu.Ir deja bet viskas baikta. verysad.gif Stiprybes seimai ir draugams kas mylejo Inesa.O jai amzynaji atylsi. verysad.gif
Atsakyti
Ilsėkis ramybėje Inesiuk, tu šito nusipelnei
Bandau neverkt, kaip tu prašei mus visus, nelabai išeina, bet labai stengiuosi
Užuojauta mažylei ir tėveliams
user posted image
Atsakyti
ramaus tau poilsio wub.gif seimai daug stiprybes ir uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
Tegul Inesa ilsisi ramybėje..
Užuojauta visiems jos artimiesiems..

user posted image
Atsakyti
Inesyte, kai tik sužinojau kad išsivadavai iš kančių uždegiau didžiulę apvalią raudoną žvakę tau... Labai sunku, bet susitaikau su mintimi, kad tavęs nebėra tarp mūsų, bet mes susitiksime kada ten kur gera, gražu, ramu ir daug meilės... wub.gif
Atsakyti
user posted image

...Dabar jau viskas gerai... Amzina atilsi,Kovotoja.
Atsakyti
Nežinau, ar gausiu informaciją čia...
Inesos puslapėlyje mačiau informaciją, kad atsisveikinimas su mūsų drauge vyks Klaipėdoje Juozapo Darbininko bažnyčioje. O iki kada galima ateiti? tikriausiai visą dieną ax.gif labai noru ateiti, tikiuosi kad įleidžia bet kokiu laiku (ir vakarop)
Gal parašys čia Inesos draugė.............
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
amzinaji atilsi duok mirusiai viespatie...ir amzinoji sviesa jai tesviecia...
amzinaji atilsi duok mirusiai viespatie...ir amzinoji sviesa jai tesviecia...
amzinaji atilsi duok mirusiai viespatie...ir amzinoji sviesa jai tesviecia...
tegul islisisi ramybeje ...amen
Atsakyti
Amzinaji Tau atilsi mieloji kovotoja... Uzuojauta artimiesiems ir dukrelei... Sekiau visa istorija ir tikejau, kad viskas bus gerai... Zinau, kad tau Ten gera ir tu laiminga...
Atsakyti