Įkraunama...
Įkraunama...

Ilsėkis ramybėje mūsų Kovotoja...

Stiprioji, drąsioji, ryžtingoji mūsų Inesiuk,

Tu išsinešei daug, bet palikai čia - dar daugiau. Tu palikai visą meilę ir džiaugsmą, nes tik tu mokėjai besąlygiškai mylėti ir džiaugtis smulkiausiais dalykais. Tai tarsi grūdas, kurį pasėjai ne tik savo Dukrytės ir artimųjų širdyse, bet ir visų, kuriems buvai svarbi. Kol jis mažas ir pilkšvas, tas grūdelis, sunku suprasti, kokią Dovaną jis neša. Ypač, kai taip skauda širdį...
Bet praeis laikas... Ir grūdas ims skleistis, stiebtis... Kol išaugs į nepalaužiamą gyvybės ir amžinų vertybių medį. Kai jis žydės vasarą, mes prisiminsim, kaip svarbu mylėti čia ir dabar, nelaukiant kažko geriau ar patogiau. Kai jis gels ir mes lapus, mes žinosim, kaip gera būti kažkam tvirta ranka ir patiems jausti tvirtą ranką šalia, nepaisant, kaip tai atrodo iš šalies. Kai jis nerodys gyvybės ženklų, o matysim tik apledėjusias šakas, mes išmoksim, kad tikrosios meilės ir dvasinės gyvybės negali palaužti net baisiausi gyvenimo šalčiai ir speigai. O sulaukę išsvajotojo pavasario, kai mūsų medis ims busti ir skleistis, mes tikėsim, kad niekas nesibaigia šiandien, o tiesiog... apsisuka ratu ir grįžta mums atgal dovanomis, kurias taip svarbu mylėti čia ir dabar, nelaukiant kažko geriau ar patogiau...
Ačiū, kad palikai mums šią Dovaną. Ilsėkis ramybėje...

Užjaučiu dukrytę ir artimuosius...
Atsakyti
Ilsėkis Ramybėje, Inesa...
Užuojauta artimiesiems, ir didžiulė užuojauta mažai mergytei...
Atsakyti
Netikejau... cray.gif sekiau istorija nuo pat pradziu ir TIEK tikejimo buvo,TIEK silumos...duok Dieve kuo daugiau tokiu zmoniu kaip Inesyte verysad.gif didele uzuojauta jos mergytei,bei teveliams heart.gif Ilsekis ramybeje musu Inesyt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 28 vasario 2010 - 19:01


"Daug išvedžiau iš skurdo ir iš bado,
daug iš kalėjimų tamsių išvadavau,
daug pavergtųjų mano rankoj laisvę rado,
ir daugeliui laivų ramiausias uostas aš buvau"

( ištrauka iš B. Brazdžionio "Esu mirtis")

Kaip bebūtų liūdna ir gaila, bet teisingi žodžiai. Manau, Inesa tikrai rado savo laisvę. Kada nors susitiksim. Gal greitai, gal nelabai greitai, bet nežinia kaip laikas bėga anapus...

Negaliu sakyti "Ilsėkis ramybėje", nes esu tikra, kad jai prasidėjo naujas gyvenimas. Nesakau ir "Sudie", tik iki pasimatymo ten, kur nėra skausmo, kur ore tvyro meilė.

Atsakyti
Inesa, tikiu, kad vartai i Dangu tau jau atverti ir, izengus i Roju, busi nuostabiausiu Angelu savo dukrytei wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu tau, Inesa...
uz tai, kad ismokei verkti del niekada anksciau nematyto zmogaus.
uz tai, kad mano sirdyje palikai dalele savo gerumo.
uz tai, kad pazvelgus i savo dukrele supratau kokia as laiminga.
uz tai, kad savo tyra sirdimi parodei man tikrasias vertybes.
uz tai, kad savo meile sujungei tiek daug sirdziu.
uz tai, kad savo stiprybe ir savo kova ikvepei mane geresniems dalykams.

Ilsekis Inesa ramybeje. Dziaukis amzinuoju gyvenimu be skausmo ir be asaru. Viena diena mes susitiksime. Ir dziaugsimes amzinaja sviesa visi kartu.
Atsakyti
Aš tiesiog uždegsiu šįvakar žvakelę...
Užuojauta tėvams ir dukrytei, ilgo ir gražaus gyvenimo mažajai pupai wub.gif

Tegul bus lengva Inesai žemelė...
Atsakyti

Ir vienąkart, pavasari...

Ir vienąkart, pavasari,
Tu vėl atjosi drąsiai —
O mylimas pavasari,
Manęs jau neberasi — —

Sulaikęs juodbėrį staiga,
Į žemę pažiūrėsi:
Ir žemė taps žiedais marga...
Aš diemedžiu žydėsiu — —


S. Nėris

Užuojauta artimiesiems. Tokios istorijos sukrečia net nepažinojusius... verysad.gif
Atsakyti
Ilsekis ramybeje Inesa verysad.gif user posted image Tikiu, kad ten tau bus lengviau wub.gif Uzuojauta teveliams ir dukrytei
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 28 vasario 2010 - 19:50
Dabar as-gaiviai puciantis pietys,
As-deimantinis sniego spindesys,
As-saule, glostanti javus,
As-aksominis rudenio lietus.
As tavo ryto zvilgsny neramiam esu.
As-zvaigzdemis tau giedria nakti sviesiu.
Prie mano kapo neraudok balsu,
Manes ten ner.
As cia esu.

Inesyte, visada liksi visu Tave pazinojusiu sirdyse wub.gif Nuosirdziausia uzuojauta dukrytei ir visiems artimiesiems verysad.gif
Atsakyti
Mieloji, Brangioji....Ačiū, kad buvai mano gyvenime, ačiū, kad leidai man prisiliesti prie Tavojo....Ačiū už pamokas...už suteiktą progą mums būti geresniais...Džiaugiuosi, kad Tavo kančia baigėsi...ir labai liūdžiu dėl Tavo mergytės...Pasistengsiu neverkti ir uždegsiu žvakelę, kad Tau būtų lengviau išeiti...Ilsėkis ramybėje, Mieloji...Tu visada liksi mūsų širdyse....

user posted image
Atsakyti
Zavejausi jos stiprybe, tikejimu ir meile.Tikejau kartu su ja.

Ramybes tau...Ilsekis...

Uzuojauta artimiesiems..
Atsakyti